Mini handbola festivāls – Es Latvijai!

 Aldis Rakstiņš, sporta skolotājs

        11.novemrī Rīgā RIMI olimpiskajā centrā notika mini handbola festivāls, kurā piedalījās vairāk kā 400 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Kopā 50 komandas, kurās spēlēja 1.-4.klašu zēni un meitenes. Festivāla atklāšanā paraugdemonstrējumus sniedza Latvijas Bruņoto spēku karavīri un bundzinieku ansamblis. Mūsu skola tika pārstāvēta visās vecuma grupās ar četrām zēnu un trijām meiteņu komandām. Šī diena aizritēja ar spraigām handbola cīņām laukumos un brīvajos brīžos ar dalību organizatoru konkursos. Šādos festivālos  dalībniekiem galvenais ir iegūt prieku spēlēt handbolu un salīdzināt savas prasmes un iemaņas. Spēļu rezultāti treneriem tiek paziņoti tikai pēc sacensību noslēguma un tos nedrīkst izpaust. Katrs no dalībniekiem tika apbalvots ar medaļu un atbalstītāju balvām. Jaunajiem handbolistiem jāturpina apmeklēt treniņnodarbības un jāgatavojas jauniem turnīriem.

Mini handbola svētki Skrīveros.

           27. augustā, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas stadionā, pozitīvā gaisotnē tika aizvadīts šī gada ceturtais mini handbola festivāls “Back to school party”, kurā kopā startēja 23 komandas, pulcējot kopā vairāk nekā 140 dalībnieku no Rīgas, Ludzas, Dobeles, Jēkabpils, Salaspils, kā arī skolotājas Ritas Lielās trenētās zēnu un meiteņu komandas no Skrīveriem. Šajā festivālā nav zaudētāju un uzvarētāju, jo galvenais mērķis ir gūt prieku, spēlējot mini handbolu. Protams, ir spēles noteikumi, tiesneši, gūtie un ielaistie vārti, bet līdz ar spēles beigu signālu pretiniekam tiek draudzīgi paspiesta roka un notiek pateikšanās par labu spēli. Paralēli mini handbola sacensībām norisinājās arī brīvā laika aktivitātes – stafetes, kurās dalībniekiem bija iespēja parādīt savu individuālo veiklību un metienu precizitātes uzdevumus. Festivāla noslēgumā dalībniekus uzrunāja mūsu skolas direktore Ieviņa Piļka. Ar Latvijas handbola federācijas, SIA „Snacks and more”, SIA “Skrīveru Saldumi” un SIA “Cido Grupa” sarūpētajām balviņām tika apbalvoti visi dalībnieki. Noslēgumā tika izteikta vēlme, ka nākamajā gadā šāds festivāls mūsu skolā ir jārīko atkal.

Aldis Rakstiņš, viens no sacensību organizētājiem

Mini handbola festivāls Skrīveros 2022

 

Vasaras izskaņā, 2022. gada 27. augustā Skrīveros, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas stadionā, norisināsies šī gada ceturtais mini handbola festivāls “Back to school party” jeb “Atgriešanās skolā ballīte”, kurā piedalīsies bērni vecumā līdz 11 gadiem, pārstāvot Rīgu, Jēkabpili, Dobeli, Ludzu, Salaspili, kā arī Aizkraukles novadu, šādās vecuma grupās:

 

 

Meitenes:

U11 (2011. dz.g.)

U10 (2012. dz.g.)

U9 (2013. dz.g. un jaunākas)

Zēni:

U11 (2011. dz.g.)

U10 (2012. dz.g.)

U9 (2013. dz.g. un jaunākas)

Mini handbola turnīros bērniem ir iespēja sacensties ar saviem vienaudžiem no visas Latvijas, veicinot fizisko aktivitāti un iespēju izglītoties par veselīgu dzīvesveidu, kā arī kopumā sekmēt bērnu sagatavošanu spēlēšanai Latvijas Republikas jaunatnes čempionātā.

Turnīra laikā bērni gūst prieku un pozitīvas emocijas, kā arī veicina sportisko garu. Paralēli sacensībām norisinās arī brīvā laika stafetes, kurās dalībniekiem ir iespēja parādīt savu individuālo meistarību un veiklību.

Festivāla sākums – no plkst. 10:30.

Mini handbola festivālu Skrīveros atbalsta – SIA „Snacks and more”, SIA “Skrīveru Saldumi” un SIA “Cido Grupa”.

Jautājumu gadījumā:

E-pasts: ance@handball.lv

Vai zvanīt: +371 25453682

Draudzības turnīrs Tautas bumbā

Tautas bumbas pulciņa skolotājs A.Rakstiņš

3.maija pēcpusdienā Neretas vidusskolas sporta zālē notika Tautas bumbas turnīrs starp Aizkraukles novada: Aizkraukles, Neretas un Skrīveru zēnu un meiteņu komandām. Kopvērtējumā uzvarēja draudzība un spēlētprieks. Aizkraukles zēnu un meiteņu komandām 2.vieta, Neretas meitenēm 1.vieta, zēniem 3.vieta. Izcīnot trīs grūtas uzvaras,  mūsu skolas zēniem: M.Skrebam, R.Smilškalnam, J.Rubiķim, E.Ulmim, A.Rakstiņam, G.Onzulim, R.Gaņinam, G.Gobiņam – 1.vieta. Meitenēm: L.Ulmei, K.Štubei, A.Anufrijevai, A. Kiriļinai, K.Ižo, P.Kursītei, K.Szulgo, E.Kokinai uzvarēta viena spēle  – 3.vieta.

 

Visus darbus un pienākumus uztveru ļoti nopietni.

 

Daina Viļuma-Vancāne, latviešu valodas skolotāja

Pēc ceturtās Adventes uz sarunu aicināju 10.klases skolnieku Kristeru Škaparu. Vispusīgs jaunieties, kuram ir rezultāti mācībās, sportā, dažādos konkursos. Kristers savu vienaudžu vidū atšķiras ar to, ka ir mērķtiecīgs, viņš ir jaunietis ar stingru raksturu, gribasspēku un milzīgām darba spējām.

1.(Skrīks)Gada nogalē parasti atskatāmies uz padarīto, realizēto un sasniegto. Kāds Tev, Krister, ir bijis šis gads?

K.Š. (Kristers Škapars) Šis gads nebija viegls. Grūtības sagādāja mācīšanās attālināti, kas prasīja daudz laika un pacietības. Neskatoties uz grūtībām, pabeidzu pamatskolu un nolēmu turpināt mācības tepat, vidusskolā. Piedalījos arī dažādos konkursos un olimpiādēs, kuros guvu godalgotas vietas. Lasīt tālāk …

Vēl nepateiktais, brīnumu gaidot.

Daina Viļuma-Vancāne,latviešu valodas skolotāja

Pagājis Ziemassvētku laiks. Skolas ikdienas ritms teju pieklusis, aizmirsusies steiga, rakstot kārtējo kontroldarbu vai ieskaiti. Tāpēc  esam atraduši brīdi, lai uz sarunu uzaicinātu 9.b klases skolnieci Lauru Lielo.

1.“Skrīks”/Skrīveru Laiks. Laura, šodien vēlētos uzklausīt Tevi un uzzināt, kā Tu dienas laikā tik daudz paspēj, kāds ir Tavs  dienas režīms?

L.L. Dienas režīms ir diezgan sasprings. Daudz laika veltu mācībām un pārējo laiku sportam, laiku cenšos saplānot. Lasīt tālāk …

Izcīnītas ceturtās vietas tautas bumbā un handbolā

A.Rakstiņš, treneris un pulciņa skolotājs:

13.februārī Kokneses sporta centrā notika reģionālās skolu sacensības tautas bumbā. Mūsu skolas meitenes (K.Štube, I.Bebriša, E.Ikstena, L.Ulme, S.Ivbule, L.Mārtiņa, I.Savčenko, S.Straume, E.Morozova) un zēni (T.Strazdiņš, E.Strazdiņš, R.Litovskis, N.Links, M.Kaķis, D.Brencis, M.Ielejs un A.Rakstiņš) izcīnīja 4.vietas. Meitenēm sacensībām noslēdzoties trijām komandām bija vienāds punktu skaits un skaitīti tika visās spēlēs iegūtie trāpījumi, līdz trešajai vietai pietrūka pavisam nedaudz. Zēni izcīnīja otro vietu savā apakšgrupā, pusfinālā un spēlē par trešo vietu tika piedzīvoti zaudējumi. Ar rezultātiem var iepazīties sacensību tabulās.

Lasīt tālāk …

Skolas meiteņu komandai sudrabs reģionālajās sacensībās basketbolā

 Rita Lielā, sporta skolotāja

Apsveicam  ar izcīnīto 2.vietu Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālajās  sacensībās basketbolā  vidējā grupā meitenēm, kuras norisinājās šī gada 28.novembrī Koknesē, piekāpjoties Kokneses meiteņu komandai. Komandā spēlēja: Danija Novika, Līva Krūmiņa, Elizabete Kazāka, Laura Lielā, Eva Zariņa, Tīna Dzerkale, Nikola Bokaldere, Alise Melle un Sanija Vasiļjeva.

Mūsu basketbolistēm 2.vieta reģionālajās sacensībās

Rita Lielā, sporta skolotāja 

Apsveicam un lepojamies ar izcīnīto 2.vietu Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālajās  sacensībās basketbolā vecākajā grupā meitenēm, kas norisinājās šī gada 21.novembrī Koknesē. Komandā spēlēja: Krista Verpele, Nellija Kazāka, Patrīcija Prūse, Patrīcija Zālīte, Karīna Fedotovska, Evija Mārtiņa un Elīza Stauža.

Ierindas skates komandu paraugdemonstrējumi

Administrācija

Lai atvieglotu 8.-12.klašu skolēnu gatavošanos ierindas skatei, kura šogad tiek plānota 11. novembrī,  ir sagatavots metodiskais materiāls klašu audzinātājiem un sporta skolotājiem, lai palīdzētu sagatavoties nozīmīgajām sacensībām. Video formātā ar paskaidrojumiem ir sniegts ieskats visos posmos, kas jāveic klasei, izrādot savas prasmes. Vēlam veiksmi, gatavojoties sacensībām!

Lasīt tālāk …