Uzdevumi.lv diploms

Noslēdzies “Mācību maratons”

Esam priecīgi paziņot, ka ir noslēdzies Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā 2.semestrī izsludinātais “Mācību maratons”.

Skolēni tika sveikti 4.-6.klašu, 7.-9.klašu un 10.-12.klašu grupās, divās sasniegumu kategorijās:

“Augstākais vidējais vērtējums 2.semestrī”,

“Vislielākā izaugsme 2.semestrī”.

Lai pietiek spēka turpināt iesākto!

Sasniegumi mācību priekšmetu olimpiādēs 2023./2024.mācību gadā

Liene Sakne, direktores vietniece izglītības jomā

Esam patiesi priecīgi par katra skolēnu dalību mācību priekšmetu olimpiādēs. Uzdrīkstēties, nebaidīties un būt atvērtiem jaunām zināšanām.
Paldies skolēniem par piedalīšanos! Sirsnīgi sveicam ar iegūtajiem sasniegumiem! Pateicība skolotājiem par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā.
Lepojamies!

Gustavs Ielejs saņem Satversmes tiesas balvu

Silvija Strautmane, sociālo zinību skolotāja

Satversmes tiesa 2023. gada 6. decembrī  izsludināja septīto skolēnu radošo darbu konkursu “Ikviena cilvēka cieņa digitālajā vidē.” 6. klašu skolēnus aicināja iesūtīt zīmējumus, 9. klašu skolēnus – video, bet 12. klašu skolēnus – domrakstus. Konkursa mērķis ir stiprināt skolēnu valstisko apziņu un līdzdalību demokrātijas procesos, izpētot un iedzīvinot Satversmes vērtības.

Konkurss noslēdzās 16. februārī Satversmes tiesas namā. Konkursa ietvaros no 6. klašu skolēniem saņemti 172 zīmējumi, no 9. klašu skolēniem saņemti 29 videodarbi, savukārt no 12. klašu skolēniem saņemti 72 domraksti.

          Konkursā pārstāvētas 66 skolas no visiem Latvijas reģioniem.

Šo konkursu arī šogad atbalstīja ilggadējie sadarbības partneri – Eiropas Savienības Tiesas tiesnese Ineta Ziemele, Latvijas Mākslas akadēmija, žurnāls “Jurista Vārds”, žurnāls “Domuzīme”, kā arī pirmā Latvijas Valsts prezidenta Jāņa Čakstes mazmazmeita Kristīne Čakste -, kuri nominēja arī savus laureātus.

Lai saglabātu intrigu un sarūpētu skolēniem patīkamu emociju pilnu pārsteiguma brīdi, šogad konkursa uzvarētāji, sadarbības partneru izvirzītie laureāti, kā arī atzinību ieguvēji tika nosaukti tikai konkursa apbalvošanas ceremonijā.

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 6.b klases skolēns Gustavs Ielejs par savu spilgto zīmējumu ieguva 3. vietu sesto klašu grupā.

Gustava sasniegums liecina par viņa talantu un apņēmību veidot mākslu un izteikt savu viedokli par būtiskiem sabiedriskiem jautājumiem. Viņa darbs ir iedvesmojošs piemērs citiem skolēniem, kurus Satversmes tiesa mudina izpaust savu redzējumu un radošumu digitālajā vidē, cienot citu cilvēku tiesības un cieņu.

Panākumi “JA Latvija” konkursā “Mana vārdnīciņa”

Sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā Liene Sola

Lepojamies ar Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 2.b klases skolēna Emīla Fridriksona panākumiem “JA Latvia” finanšu un radošuma konkursā “Mana vārdnīciņa”. Konkurss tiek organizēts sadarbībā ar Latvijas Banku un aicina skolēnus no pirmsskolas un 1.-4.klasei kopā ar skolotāju, vecākiem un vecvecākiem skaidrot saviem vārdiem sociālo zinību programmas ietvaros apgūtos ekonomiskos jēdzienus, izveidojot tos vārdnīcas formā.

Emīls ir viens no laureātiem 1.-2.klašu grupā un 2024.gada 13.februārī dosies uz laureātu apbalvošanas ceremoniju Rīgā, Apollo Skypark.

Paldies skolotājai Intai Sprostai, Emīlam un viņa vecākiem par ieguldīto darbu un atbalstu!

 

AUSV rezultāti Aizkraukles novada olimpiādēs

AUSV reitings lauku skolu vidū

 “Asākie” prāti pulcējas konkursā “Erudīts”

Liene Sola, direktores vietniece izglītības jomā

Turpinot tradīcijas, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā 13.decembrī norisinājās konkurss “Erudīts”. Pasākums pulcēja 56 skolēnus no 5.-12.klasei, kuri bija sapulcējušies, lai pārbaudītu savas zināšanas, atjautību, radošo un loģisko domāšanu.

Priecājamies par skolēnu azartu un vēlmi piedalīties intelektuāla rakstura konkursos, tādejādi pierādot, ka Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā veidojas erudītas un daudzpusīgas personības.

Pasākumu organizēja dabaszinātņu jomas skolotāji Sintijas Rūzes vadībā.

Konkursa rezultāti:

5.-6.klašu grupa

1.vieta – 6.b klase, komanda “Taromāts”;

2.vieta – 5.a klase, komanda “Zibeņi”;

3.vieta – 5.b klase, komanda “Skaļā klase”.

7.-8.klašu grupa

1.vieta – 8.b klase, komanda “Astoņi banāni”;

2.vieta – 8.a klase, komanda “Sliņķīši”;

3.vieta – 7.b klase, komanda “7.b”.

9.-12.klašu grupa

1.vieta – 9.a klase, komanda “Devītie rullē”;

2.vieta – 12.a klase, komanda “Ķirsīši”;

3.vieta – 10.a klase, komanda “10.a kl”.

Draudzīgā aicinājuma fonda skolu reitings

Draudzīgā Aicinājuma fonda “Skolu reitings ” ir ar mērķi izveidot objektīvu skolu, kurās realizē vidējo izglītību, vērtējumu pēc centralizēto eksāmenu rezultātiem. Par datu bāzi izmanto Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centra organizēto skolēnu centralizēto eksāmenu rezultātus.
Aizkraukles novada Izglītības pārvalde ir apkopojusi informāciju par Aizkraukles novada vidusskolām.

Lasīt tālāk …

DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA SKOLU REITINGS 2023

“Draudzīgā aicinājuma fonds” kopš 2009. gada katru gadu veido skolu reitingu.

Šī reitinga mērķis ir izveidot objektīvu izglītības iestāžu, kurās realizē vidējo izglītību, vērtējumu pēc skolēnu centralizēto eksāmenu rezultātiem.

Draudzīgā aicinājuma fonda reitinga izveidē izmanto Valsts izglītības satura centra (VISC) apkopotos datus par centralizēto eksāmenu rezultātiem. Kopvērtējuma aprēķinā ietverti visu vidusskolas centralizēto eksāmenu rezultāti.

  1. gada kopvērtējumā Andreja Upīša Skrīveru vidusskola lauku vidusskolu grupā ierindojas 4.vietā.

 No sirds lepojamies un priecājamies par pamanāmi augsto vietu 2023.gada Centralizēto eksāmenu kopvērtējumā!

PALDIES visiem PEDAGOGIEM un mūsu 2023.gada ABSOLVENTIEM par sasniegumiem mācību darbā!

Mēs ar Jums lepojamies!

Skolu reitings publicēts vietnē https://www.konkurss.lv/

Lasīt tālāk …