Direktores sleja

Direktores sleja

MAIJS

Tā pamazām

Viss pamostas,

Ar katru dienu

Gaismā piepildās…

Var pacelt galvu,

Pretim saulei tiekties,

Dzīt asnus savus,

Spēkā piepildīties!

(L.Valters)

Maijs – pavasara smaržu un burvību mēnesis. Brīnumu pilnais laiks, kad pavasaris top tā pa īstam redzams pirmo ziedu krāsu košumā, plaukstošos pumpuros un arvien zaļākā zāles zaļumā, taustāms zemes siltumā kāju pēdām un roku pieskārienā, sadzirdams putnu vīterošanas skanīgajā priekā un sasmaržojams uzplaukušajos ziedos, sajūtams ik uz soļa ik pretimnācēja siltajā un gaišajā skatienā.

Lapu mēnesis maijs ir laiks, kad mūsu zemē Latvijā tiek svētīti Valsts svētki – Satversmes sapulces sasaukšanas diena un Darba svētki – 1.maijā, Latvijas Republikas Neatkarības Deklarācijas pieņemšanas diena 4.maijā, Mātes diena, kad godinām savas māmiņas un vecmāmiņas, Starptautiskā ģimenes diena, kā arī seni latviešu tradīciju svētki.

Skolas saimei maijs ir paveiktā darba izvērtējuma laiks, skolas absolventiem – eksāmenu laiks. Dažādi notikumi seko cits citam, neļaudami atslābt ne mirkli.

Es patiesi ticu, ka cilvēka talants, cītīgs ikdienas darbs un savas valsts un dzimtās vietas patriotisms ir maģiska kombinācija, kam ir pa spēkam lielas un izcilas uzvaras.

Jūsu direktore Ieviņa Piļka