Direktores sleja

Svētī, Dievs, šo skaisto zemi

Tā mums tikai viena ir

Mums to nav vairs jāiet meklēt

Un no citiem jāatšķir

Tikai jāsargā un jāmīl

Un tai kalpot, tas ir gods

Svētī, Dievs, šo skaisto zemi

Svarīgāko, kas mums dots.

(G.Račs)

Dabā un kalendārā kārtējais NOVEMBRIS. Un, kā jau katru gadu, arī šogad tas ir svētku mēnesis. Senlatviešu tradīciju mēnesis un Latvijas valsts svētku mēnesis. Tas ir laiks, kad tumšās un lietainās debesis rotā sarkanbaltsarkanie karogi. Tie lepni plīvo vējā un vēsta par to spēku, kas mūs visus vieno.

Šogad aprit 105.gadadiena kopš ir dibināta Latvijas Republika. Kopš tālā 1918.gada 18.novembra daudz kas ir mainījies, nemainīgs ir palicis mūsu patriotisms, ko katrs izjūtam pret cilvēkiem, dabu, kultūras tradīcijām, savu ģimeni un pavisam ikdienišķām lietām un notikumiem.

Kopīgo skolas patriotismu īpaši vienoti izjūtam, kad notiek tradicionālā Ierindas skate, Patriotisko dziesmu konkurss, Valsts svētkiem organizētie koncerti un dažādas tikšanās, kad 11.novembrī aizdedzam svecītes par godu tiem varoņiem, kas mums izcīnīja brīvu Latviju.

Latvijas svētku laiks ir visīstākais laiks, lai sajustu sevī sirds gaismu, spēku un apziņu – es esmu daļa no Latvijas, manā ziņā ir mīlēt šo zemi, bagātināt to ar savām domām, attieksmi, zināšanām un darbu.

 

Ar sveicieniem Latvijas valsts svētkos,

jūsu direktore Ieviņa Piļka