Publicitāte

PROJEKTA VIDEO

14.02.2013

LĪDZ 19.02. VAR PIETEIKTIES PROJEKTAM “JAUNO LĪDERU SKOLA 2”

Edgars Bērziņš, projekta vadītājs

Biedrība „JES” izsludina pieteikšanos 7 semināru ciklam „Jauno Līderu skola 2”, kas norisināsies AUSV. Projekts tiek īstenots ar programmas Jaunatne darbībā finansiālu atbalstu.  Projekta mērķis ir veicināt jauniešu izaugsmi un toleranci laukos, parādot daudzpusību jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējām,  veidot sociāli atbildīgus jauniešus Skrīveros. Lai piedalītos semināros, nepieciešama reģistrācija! To var izdarīt šeit: http://ej.uz/JLS2

Projekta ideja par apmācībām radās jau pagājušajā gadā, kad jaunieši dalījās pieredzē, kā organizēt pašiem savu- jauniešu dzīvi, kā padarīt to interesantāku, kā iesaistīt pašus jauniešus savas dzīves veidošanā. Edgaram Bērziņam radās doma – kāpēc gan mēs nevaram savu iegūto  pieredzi iepriekšējā Jauno līderu skolā tagad likt lietā, un veicināt līdzdalību Skrīveru sabiedrības dzīvē, rūpēties par sociāli apdraudētām grupām, organizēt pasākumus pagastā. Mums tā būtu iespēja pierādīt sev un citiem, ka mēs jau tagad spējam uzņemties atbildību, atrast veiksmīgus risinājumus problēmām, sadarboties ar vienaudžiem, pašvaldību.

Projekta realizācijas laikā notiks 6 apmācību semināri (22.–24.02., 2.–3.03., 23.–24.03., 13.–14.04., 15.–16.06., 20.–21.07.) un noslēguma radošās darbnīcas 3.–4.08., kuras vadīs projektā iesaistītie jaunieši.

Komandas kodolu veido pirmās Jauno līderu skolas absolventi un pieaicinātie profesionāļi, kuri dalīsies savās zināšanās un pieredzē.

Svarīgākās personas visu projekta norises laiku:

  • Projekta vadītājs: Edgars Bērziņš (e-pasts: edgars_berzins@inbox.lv)
  • Projekta atbalsta persona: Inguna Juhņēviča (e-pasts: jinguna@inbox.lv)

!!! Reģistrācijas forma būs aktīva līdz 19.02. pl. 18.00

!!! Pēc reģistrācijas, dalībnieks saņems vēstuli e-pastā ar sīkāku informāciju par projektu!

 

15.02.2013

“JAUNO LĪDERU SKOLAI 2” RADĪTS LOGO

Edgars Bērziņš, projekta vadītājs

Labas ziņas projekta dalībniekiem – ar 15.02. projektam ir radīts logo! Projekta vadība izsaka sirsnīgu paldies Maijai Demiterei par logo radīšanu. „Logo ir pirmais solis projekta atpazīšanā, tas ir projekta seja, līdz ar to ir svarīgi, lai arī šim projektam, kas būs lielisks piedzīvojums tā dalībniekiem, būtu sava – unikālā seja,” norāda logo autore.

 

25.02.2013

AIZVADĪTS “JAUNO LĪDERU SKOLAS 2” 1.SEMINĀRS

Edgars Bērziņš, projekta vadītājs

Ar spilgtām emocijām ir aizvadīts “Jauno Līderu skolas 2″ 1.apmācību seminārs. Tā laikā lekcijas par identitāti un komandas darbu pasniedza projekta vadītājs Edgars Bērziņš, lekciju par vadītāju un praktisko izspēli “Darba intervija” – Anete Aģe.  Fotogrāfijas nozīmi (jo īpaši sociālajos tīklos) darba tirgū un praktisko darbu “Foto medības” vadīja Anete Šmite, bet radošā darbnīca, kurā, izmantojot netradicionālus risinājumus, var radīt rāmi – Ivita Zemeža. Kā projektā iesaistītie jaunieši, tā organizatori ir gandarīti par paveikto. Nākamā tikšanās – jau sestdien, sākums pl. 14, AUSV aktu zālē.

FOTO NO SEMINĀRA!

 

05.03.2013                                                

“JAUNO LĪDERU SKOLAS 2” IETVAROS NOTIKUŠI JAU DIVI SEMINĀRI

Inguna Juhņeviča

Biedrība  „JES”  īsteno projektu „Jauno līderu skola 2”, kura autore ir Inguna Juhņeviča,  Edgars Bērziņš ir projekta koordinators, atbild par programmu. Atis Bičkovskis ir biedrības prezidents un ir atbildīgais par projektu kopumā un finansēm, ir atvērts konts Valsts kasē, kas ir liels pārbaudījums biedrībai. Tas ir turpinājums projektam “Aktīvajiem visas durvis vaļā”, kura  idejas autore bija  Linda Tarvida.

Divās aizvadītājās nedēļas nogalēs notika divi semināri, un tajā skolēni uzzināja par komandas darbu, izspēlēja praktisko spēli “Darba intervija”. Tāpat uzzināja daudz jauna par fotogrāfijas nozīmi darba tirgū, īpaši, ja tā ievietota arī sociālajos tīklos.   Savukārt radošajā darbnīcā, izmantojot netradicionālus risinājumus, bija jāiemācās strādāt ar rāmi. Un kur nu vēl vakara programmas – turku vakars ar ēdieniem, dejām un dziesmām un karnevālu „Visi vienādi, visi dažādi”.

Nākamajos semināros jaunieši debatēs par toleranci, sociālo taisnīgumu, dažādām diskriminācijas formām, arī darbosies improvizācijas teātrī. Semināri ilgs līdz 4. augustam. Projektu finansē EK Programma Jaunatne darbībā.

FOTO NO SEMINĀRA!

 

26.03.2013

“JAUNO LĪDERU SKOLAS 2” TREŠAIS SEMINĀRS AIZVADĪTS DISKUTĒJOT PAR SOCIĀLĀS DAŽĀDĪBAS JAUTĀJUMIEM

Edgars Bērziņš, projekta vadītājs

Projekta 3.semināra “Vai es esmu normāls un kā ar viņiem?” uzmanības centrā bija sociālās dažādības un vienlīdzības jautājumi. Semināra laikā notika šādas lekcijas:

  • “Mūzika sociālā vidē” (lekciju un praktisko darbu vadīs dīdžejs, melomāns un mūzikas vēsturnieks Kalvis Amantovs)
  • “Neredzamie cilvēki” – projekta pieredze un ideju aprobācija Jauno līderu skolas 2 ietvaros (lekciju vadīs Viktorija Matvejeva un Sintija Dzerkale, kuras nesen atgriezās no projekta Turcijā)
  • “Sociālā dažādība”, kuru vadīs projekta vadītājs E.Bērziņš.

FOTO NO SEMINĀRA!

 

16.04.2013

“JAUNO LĪDERU SKOLAS 2” CETURTAIS SEMINĀRS REZULTĒJAS AR IZPRATNI PAR DEBATĒM UN TO KULTŪRU

Edgars Bērziņš, projekta vadītājs

„Jauno līderu skolas 2” ietvaros notika 4.seminārs, kura laikā projekta dalībnieki iepazinās ar debatēm, to kultūru, kā arī diskutēja par toleranci kā vērtību. Aktivitātes vadīja A.Bičkovskis (debates) un A.Strīķe (tolerance). Būtiski, ka semināra laikā notika dalīšanās pieredzē par redzēto ārzemēs- A.Strīķe pavadīja 2 gadus Indonēzijā, kuras kultūra un tradīcijas ir citādākas kā pieredzētās. Jaunieši aktīvi klausījās un uzdeva jautājumus. Šis seminārs ir būtisks papildinājums jauniešu zināšanām un izpratnei.

FOTO NO SEMINĀRA!

 

17.06.2013

“JAUNO LĪDERU SKOLAS 2” PIEKTAJĀ SEMINĀRĀ JAUNIEŠI IZSPĒLĒ DAŽĀDAS DZĪVES SITUĀCIJAS, IZMANTOJOT DRĀMU KĀ METODI

Edgars Bērziņš, projekta vadītājs

Aizvadītajā nedēļas nogalē tika aizvadīts piektais seminārs, kas tika veltīts drāmai kā metodei, strādājot ar jauniešiem. Semināra laikā jaunieši apguva drāmas kā metodes pamatus un izspēlēja dažādas dzīves situācijas, piemēram, nesekmīga atzīme skolā, uzņēmšana universitātē, darba intervija u.c. Jāatzīmē, ka semināra laikā jauniešiem palīdzēja viņu līdzšinējā pieredze un iegūtās zināšanas ne tikai formālajā, bet arī neformālajā izglītībā.

FOTO NO SEMINĀRA!

 

24.07.2013

AIZVADĪTS PROJEKTA “JAUNO LĪDERU SKOLAS 2” SESTAIS SEMINĀRS

Edgars Bērziņš, projekta vadītājs

Vasaras brīvlaika vidū jaunieši tikās, lai pārrunātu diskriminācijas jautājumus – heteroseksismu un klasismu. Projekta vadītājs dalījās iegūtajās zināšanās no semināra Budapeštā, kur tika apskatīti šie jautājumi. Lai arī bija vasaras vidus, projekta dalībnieki pilnā skaitā ieradās uz šo semināru un pilnvērtīgi to pavadīja, apgūstot jaunas zināšanas, prasmes un siprinot izpratni par diskriminācijas formām un to ietekmi uz cilvēkiem.

FOTO NO SEMINĀRA!

 

06.08.2013

AIZVADĪTS PROJEKTA “JAUNO LĪDERU SKOLA 2″ NOSLĒGUMA SEMINĀRS

Ilva Viļuma, projekta dalībniece

Jaunie līderi nupat aizvadījuši pēdējo, 7. noslēguma semināru – radošās darbnīcas. Katrs varēja atrast sev piemērotāko veidu, kā izpausties – tika apgleznoti T-krekli, lietas smaržīgas ziepes utt. Protams, arī citas aktivitātes – maisiņu apdruka, koka grāmatzīmju veidošana un izveidoto vēja zvanu iemēģināšana.

Vakarā varēja noskatīties pēdējā laika labāko latviešu radīto filmu „Sapņu komanda 1935”, bet pārējā laikā notika dažādas lekcijas. Projekta vadītājs E. Bērziņš stāstīja par informācijas saņemšanas un nodošanas svarīgumu, būtiskāko iekļaujot spēlē, kurā  darbojas 3 cilvēki – negatīvais, uzklausītājs un pozitīvais. Lektors  E. Polis stāstīja par to, kā  ar datoru var būt uz Tu, jo ikdienā strādā par  programmētāju. Savukārt lektore  A. Pole vēstīja  par šuvējas profesiju, kas patiesībā nav nemaz tik garlaicīga. Es domāju, ka dalībniekiem šis seminārs paliks atmiņā kā viens no labākajiem un visi noteikti vēlētos to atkārtot.

FOTO NO SEMINĀRA!

14.09.2013

AIZVADĪTS PROJEKTA “JAUNO LĪDERU SKOLA 2″ NOSLĒGUMA PASĀKUMS

Edgars Bērziņš, projekta vadītājs

Ceturtdien, 12.septembrī, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas aktu zālē 30 jaunieši absolvēja „Jauno līderu skolu 2”. Jauniešus gaidīja arī pēdējais uzdevums – izveidot bukletu, kuru pēcāk tiražējot, varētu popularizēt projekta ideju. Bezalkoholiskā šampanieša korķīšu zalvēm skanot un kliņģera, sagatavota JLS2 formā sagriešanas un nobaudīšanas, biedrības “JES” organizētais un programmas Jaunatne darbībā finansētais projekts “Jauno līderu skola 2″ tika svinīgi noslēgts. Paldies par sadarbību projekta realizācijā I.Juhņēvičai, A.Bičkovskim un lektoriem, kas šo piedzīvojumu 7 semināru garumā padarīja neaizmirstamu un vērtīgu!

FOTO NO SEMINĀRA!

 

27.11.2013

PROJEKTAM “JAUNO LĪDERU SKOLA 2″ – BUKLETS

Edgars Bērziņš, projekta vadītājs

Pateicoties jauniešiem, kuri projekta noslēguma pasākumā veidoja bukleta maketu, tika izdots buklets, kurā tika aprakstītas jauniešu piedzīvotais septiņu semināru laikā. Projektu „Jauno līderu skola 2” organizēja biedrība „JES”, bet finansēja EK programma „Jaunatne darbībā”.