„Ābolu kausa” izcīņā volejbolā uzvar 12. klašu jaunietes

Aldis Rakstiņš, sporta skolotājs

Par „Ābolu kausu” 8.-12. klašu skolas meitenēm cīnījās piecas komandas. Uzvarētājas: Elīna Mārtiņa, Angelika Liepiņa, Valda un Elīna Balandas. 2. vieta 11.a klases jaunietēm: E. Čubarei, A. Fedatovskai, R.Kaķei, L.Kalniņai, E.Liepiņai. 3.vieta 9. klašu komandai: Z.Simanovičai, B.Blumbergai, K.Justei, I.Viļumai. 8. klases meitenes jāuzteic par drosmi, savukārt sportiskā veiksme šoreiz muguru bija pagriezusi 10. klases jaunietēm. Lielais paldies turnīra mecenātam Z/S „Klanāres” un īpaši Ilgvaram Krūmiņam. Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

Aizvadīts “Ritmu Karuselis”

Vija Meroža 

18.02. – svarīgs notikums Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 1.-6. klašu skolēnu dzīvē.Un šis svarīgais notikums ir „Ritmu karuselis”! Pateicoties labajam gariņam –dziedāšanas skolotājai Ivetai Biķerniecei 1.-3. klašu skolēni bija apguvuši 1 – 2 dziesmām, ar kurām startēja konkursā. Prieks bija vērot, ar kādu atbildības sajūtu bērni gatavojās pasākumam. Ar klašu audzinātājiem tika veidots klases ārējais veidols, pārrunātas kustības un uzvedība uz skatuves.

Lasīt tālāk …

Sadziedāšanās svētki Pļaviņās

Vija Meroža

Pavasara koru skate vairs nav aiz kalniem, tādēļ skolotāja Olga Krasutina paaicināja Skrīveru skolas jaukto kori ciemos uz Pļaviņām, lai abi kori varētu pavērot viens otra sniegumu, salīdzināt abu koru izdarīto, gūt pieredzi uzstāšanās mākslā. Prieks, ka koristu vidū atplaukst jaunie talanti: Kitija Leitāne un Diāna Katiņa- šīs meitenes īpaši jauki dziedāja sadziedāšanās koncertā.

Aizvadīti Meteņi un Pasaules Sniega diena

Vija Meroža

Pasākums risinājās divās kārtās. Pirmajā kārtā startēja 1.-4. klašu skolēni. Sacensības notika 6 pozīcijās: mešana mērķī, sniega ainavas veidošana, ragaviņu vilkšana, slēpošana, lekšana pāri barjerām, šļūkšana no kalniņa ar plēvēm. Katrai klasei bija uzdevums iziet visus kontrolpunktus un izpildīt uzdevumus. Skolēni veiksmīgi tika galā ar uzdevumu un nopelnīja sertifikātu par piedalīšanos pasākumā. 

Lasīt tālāk …

Atskats uz Valentīndienas norisēm skolā

Vija Meroža

Ar prieku varēju vērot vidusskolas pašpārvaldes gatavošanos Valentīndienai. Tika nolemts, ka pārsteigums taps rozes izskatā-iepriekš sagatavotās rozes skolēni varēs pasūtīt Amoram, lai viņš 13.02. uzdāvina  to draugam vai draudzenei vai arī skolotājai. Piektdiena bija rosības pilna: tika meklēta lauztās sirds otrā pusīte, bet divi Amoriņi piegādāja pasūtījumus. Taču vēl lielāku prieku sagādāja pašpārvaldes sarīkotā balle 12. februārī. Vesela komanda muzikālu jauniešu izveidoja jaunu ansambli, kurš visu balles laiku uzturēja dejas garu zālē. Palīdzēja arī skolas absolventi Andris Ērglis un Rūdolfs Pāvulēns.

Lasīt tālāk …

Skola pārstāvēta EKO pasākumā „Zaļā sirds”

Vija Meroža

Otrdien, 10. februārī, 7 mūsu skolas eko programmas atbalstītāji devās uz Aizkraukles novada ģimnāziju, lai ņemtu dalību šīs skolas eko pasakumā „Zaļā sirds”.Pasākuma laikā skolēniem nācās atbildēt uz dažādiem vides jautājumiem, zīmēt apsveikumu, minēt dziesmu melodijas. Protams, pozitīvi bija tas, ka skolēni varēja gūt jaunu pieredzi eko pasākumu organizēšanā, rast jaunus draugus un iedziļināties vides problēmās. Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

“Mēs varam labāk!” konkursā zināmi pirmie rezultāti: 8.a klasei – 2.vieta

www.auv.lv

Saskaņā ar www.e-klase.lv pieejamo informāciju, skolas 8.a klase ir sasniegusi godpilno 2.vietu janvārī E-klases organizētajā konkursā “Mēs varam labāk”. Rezultāti tika mērīti, salīdzinot klases vērtējumus ar I semestra rezultātiem. 8.klašu grupās ir šādi rezultāti:

  • 1.vieta Ventspils 2. vidusskolas 8.a klase – 8,724 %
  • 2.vieta Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 8.a klase – 8,224 %
  • 3.vieta Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskolas 8.klase – 6,375 %

Vēlam veiksmi skolotājai Ilzei Gaņinai!

D.Martinsone,  www.Dzm.lu.lv   

Konkursu dabaszinātņu un matemātikas skolotājiem „Ekselences balva” organizē Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un Latvijas Universitātes Fondu. Jau ziņots, ka no mūsu skolas šim konkursam tika pieteikta skolotāja Ilze Gaņina. Priecājamies, ka skolotāja pēc atlases kārtas ir uzaicināta uz fināla pasākumu.

Lasīt tālāk …

Krievu valodas olimpiāde-konkurss 7.-8.klasēm

Daina Pētersone, krievu valodas skolotāja 

5.februārī Aizkrauklē notika krievu valodas olimpiāde konkurss 7.-8.klasēm.Skolēni rādīja savas prasmes valodas lietojumā individuāli. 7.klašu grupā apsveicam Agati Albekeiti ar iegūto atzinību. Komandu konkursā (piedalījās Agate Albekeite, Dāvids Sokolovs, Anna Inese Česnovska un Elīza Šaitere) mūsu skolas komanda ieguva 3.vietu un nomināciju “Oriģinālākā prezentācija”.  Paldies skolēniem par dalību un gatavošanos olimpiādei.

Aizvadīts matemātikas olimpiādes 9. – 12. klasei otrais posms.

Ilze Gaņina, matemātikas skolotāja

Rezultāti: 1. vieta Ramona Barkāne, 10. klase un Valērija Iļjiniha, 12. klase (izvirzītas uz valst trešo posmu – valsts olimpiādi); 3. vieta Ilva Viļuma, 9.b klase un Jānis Mežraups, 12. klase.  Atzinība – Endīne Bērziņa, 11. b klase. Apsveicam!

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt