Apokopoti aktualitāšu konkursa marta mēneša rezultāti

Edgars Bērziņš, konkursa vadītājs

Aizvadītajā mēnesī notikušajos konkursos skolēni kā ierasts apliecināja savas zināšanas visplašākajā aktuālo norišu spektrā, sākot ar aktuālo politikā, ekonomikā un kultūrā, tā arī sportā un vietējās norisēs. Apkopojot mēneša rezultātus redzam, ka vidusskolas klases šajā mēnesī ir izrādījušās spēcīgākas kā pamatskolas klases. Tāpat īpaši jāuzslavē 22 skolas skolēni, kuri ieguva kādu no godalgotajām vietām. Pārējie rezultāti redzami diagrammā!

Kalvis Kalniņš 5.klašu TV erudīcijas spēlē „Gudrs, vēl gudrāks”

Teksts un foto: Santa Krasovska, Kalvja latviešu valodas un literatūras skolotāja

5.klases skolēns Kalvis Kalniņš 9.aprīlī kopā ar saviem līdzjutējiem devās uz Latvijas Televīziju, lai piedalītos erudīcijas spēlē „Gudrs, vēl gudrāks”. Ierodoties studijā, uzzinājām, ka viņš jau ir izturējis milzīgu atlases kārtu, jo dalībai bija iesūtīts ap 430 pieteikuma anketu. Pēc veiksmīga starta pusfinālā Kalvis kā vienīgais zēns sarp piecām meitenēm tika jau nākamajā dienā, 10.aprīlī, aicināts uz finālu. Skatoties ierakstus, grūti iedomāties, ka vienas spēles filmēšana ilgst 6-7 stundas, kas ir milzīgs fizisks un psiholoģisks pārbaudījums gan līdzjutējiem, bet īpaši pašiem dalībniekiem.

Lasīt tālāk …

E.Ostrovskas raksts publicēts “The Baltic Sea project” žurnālā

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [6.88 MB]

EKOSKOLAS: Līdz ar pavasari pienācis laiks talkām un koku stādīšanai!

www.videsfonds.lv

Arī šogad Latvijas Ekoskolas, sadarbojoties ar AS „Latvijas valsts meži” (LVM), turpina īstenot pirms vairākiem gadiem starptautiskās Ekoskolu programmas aizsākto koku stādīšanas kampaņu.  Šī ir viena no sadarbības kampaņām starp Vides izglītības fonda Ekoskolu un „Izzini mežu” programmām.

Lasīt tālāk …

Zvaigznes grāmatnīca Aizkrauklē aicina piedalīties konkursā “Skaistus dzejoļus es rakstu….”

www.staburags.lv

Konkursa devīze ir “Dzejas rindas tālu skan…”.  Aicināti piedalīties  1. – 4.klases,  5. – 9. klases  un 10. – 12.klases skolēni.  Konkursā līdz 5. maijam jāiesniedz iepriekš nepublicēts dzejolis par  brīvi izvēlētu tematu.

Lasīt tālāk …

8.maijā skolas skolēni kārtos Eiropas eksāmenu

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Jau otro gadu skolas skolēni piedalīsies Eiropas eksāmenā, pārbaudot savas zināšanas ar Eiropas Savienību saistītos jautājumos. Lai pilnvērtīgi sagatavotos, vēstures stundu laikā notiks sagatavošanās darbi eksāmenam, lai šogad startētu labāk kā aizvadītajā gadā.

Lepojamies ar Mārča Grīnberga panākumiem

www.staburags.lv, 13.03.2015.

Varam patiesi lepoties ar Skrīveru Mūzikas un mākslas skolas 2. klases audzēkņa Mārča Grīnberga panākumiem- Mārcis atlases kārtā kļuvis par prestižā  Ineses Galantes talantu konkursa II kārtas dalībnieku. Konkursa II kārta notiks 15. martā Rīgas 3. mūzikas skolā.

Lasīt tālāk …

[Papildināts] Aizvadīta Politikas un tiesību Vidzemes reģiona olimpiāde

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Pirmdien, 23.martā, Vidzemes augstskolā notika Politikas un tiesību Vidzemes reģiona olimpiāde, kurā 25 dalībnieku konkurencē skolu pārstāvēja Inese Bogopoļska (11.b klase) un Egija Matusēviča (12.a klase). Abas dalībnieces ieguva atzinību, kas vērtējams kā teicams sasniegums, ņemot vērā, ka skola minētās jomas olimpiādē startējusi nav jau ilgāku laiku. Olimpiāde sastāvēja no 4 daļām – esejas par aktuālu jautājumu (Ukrainas krīze, sankcijas pret Krieviju un vēlēšanu tiesību paplašināšana pilsoniskajai sabiedrībai), paplašinātajiem jautājumiem par ar politikas teoriju saistītiem jautājumiem un 60 jautājumu tests par politikas teorijas jautājumiem, piemēram, jēdzienu skaidrojums, politikas teorijas koncepti un izrpatne par tiem. Savukārt noslēdzošā daļa – diskusija par aktuālo – situāciju A-Eiropā.

Lasīt tālāk …

Divi skolas skolēnu zinātniski pētneiciskie darbi izvirzīti uz valsts konferenci

www.auv.lv

Piektdien, 27.martā, Jelgavā notika Skolēnu Zinātniski pētniecisko darbu konference. Skolu tajā pārstāvēja 4 skolēni: L.Kalniņa, E.Čubare, R.Kaķe un R.Aņisimovs. Pēc spraigas darbu aizstāvēšanas un atbildēm uz auditorijas sagatavotajiem jautājumiem, uz valsts skolēnu ZPD konferenci tika izvirzīti L.Kalniņas un E.Čubares darbi. 

A. Upīša Skrīveru vidusskola ir saņēmusi licenci programmas AWARD īstenošanai

Ilva Viļuma, 9.b klase

Jau trešo gadu Skrīveru novadā darbojas AWARDieši – starptautiskās jauniešu programmas AWARD   dalībnieki. Jaunietes cenšas sasniegt savu individuālo mērķi kādā no jomām – brīvprātīgajā darbā, fiziskajās aktivitātēs un jaunu prasmju ieguvē. Šogad iepriecinām arī vecļaudis Skrīveru sociālās aprūpes centrā “Ziedugravas”– sarunājamies, spēlējam galda spēles, palīdzam ikdienas darbos, vedam laukā pastaigāties, sveicam jubilejās.

Lasīt tālāk …