Skolēni, vecāki un skolas darbinieki aicināti apmeklēt Zinību dienu

Es dodos pa saulainu ceļu līdz rudens vēlajām salnām,
Līdz pirmajam septembrim skolā, līdz pirmajai dienai klasē.
Šis saulainais septembra rīts ir zelta saulītes apspīdēts,
Un katrā saulītes starā ir vasaras noslēpums tīts.
/Aut.nezināms/

Aicinām piedalīties Zinību dienas atklāšanas pasākumā 2015.gada 1.septembrī!

  • plkst. 9.10 – klases audzinātāja stunda
  • plkst. 10.00 – 2015./2016.m.g. atklāšanas pasākums

Aicina atsaukties dziesmu autorus, kuri savus darbus veltījuši Daugavai

www.staburags.lv

Biedrības “Aizkraukles reģionālā Tautskola” izpilddirektore Anita Ostrovska informē, ka 2014. gada nogalē biedrība Daugavas Savienībai iesniedza projektu ar mērķi apkopot un pierakstīt Daugavas krastos dzīvojošo dzejnieku un komponistu radītās dziesmas par un ap Daugavu, kā arī aicināt radīt jaunas dziesmas. Projekts tika atbalstīts, tam piešķirts finansējums EUR 590 apmērā.

Lasīt tālāk …

Piezīmes par Dizesmu un deju svētkiem

Vija Meroža, direktora vietniece audzināšanas darbā, foto: V.Meroža, A.Ieleja

Pēc pieciem gadiem kārtējā reize-Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki! Šogad no skolas uz svētkiem devās 4.-10. klašu koris Olgas Krasutinas vadībā, dramatiskais pulciņš Vijas Merožas un Ivetas Biķernieces vadībā. Teātra dalībnieki piedalījās ielu teātru izrādēs ar mūziklu”Kas jauns Burbuļciemā?”

Lasīt tālāk …

Eiropas Parlamentā viesojas O.Kalpaka konkursa laureātes un skolotāja

Daina Vancāne-Viļuma, konkursa dalībnieču konsultante

Katru gadu ar Daugavas Vanagu Centrālās Valdes priekšsēdētāja un Eiropas Parlamenta deputātu Arta Pabrika atbalstu tiek rīkots literārās jaunrades konkurss, veltīts pulkvedim Oskaram Kalpakam. A.Upīša Skrīveru skolēni vismaz piecus gadus piedalās šajā radošajā darbībā, katru gadu ir saņēmuši apbalvojumus un balvas par jaukiem, netradicionāliem un tēmu izprotošiem darbiem, taču šogad divas meitenes Liega Krasovska un Egija Matuseviča saņēma galvenās balvas – braucienu uz Briseli.

Lasīt tālāk …

   Dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konference

Daiga Martinsone, www.dzm.lv

21. augustā Latvijas Universitātē notika konference „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši”. Lai dalītos pieredzē un diskutētu, kā uzlabot darbu skolā, aizraujot skolēnus ar eksaktajiem mācību priekšmetiem, konferencē tikās vairāk nekā 600 skolotāju, augstskolu mācībspēku, izglītības politikas veidotāju, ekspertu, zinātnieku un uzņēmēju. 

Lasīt tālāk …

Aizvadīta pēdējā 2014./2015. mācību gada Skolas Pedagoģiskās padomes sēde

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Trešdien, 26.augustā, skolā notika pēdējā 2014./2015. mācību gada Skolas padomes sēde, kurā līdzās iedvesmojošiem vārdiem un apsveikumiem kolēģiem, kuri ir ieguvuši augstāko vai augstāka līmeņa izglītību (S.Rūze un L.Ērgle – maģistra grādu un R.Lielā – bakalaura grādu), tika analizēti un priekšstatīti aizvadītā mācību gada sasniegumi kā mācību, tā ārpusklases darbā. Sēdes laikā rezultātus prezentēja direktors, direktora vietnieces I.Mačuļska, I.Uzula un V.Meroža kā arī L.Ērgle, kura izklāstīja būtiskākās atziņas no veiktā pētījuma maģistra darba ietvaros.

Līdzjūtība

Haralds Juhņevičs

(1928. gada 28. jūnijs – 2015. gada 2. augusts)

Ir klusums,

Kas pasaka vairāk par vārdiem…

                                            ( Z.Mauriņa)

2. augusta rīts atnāca kluss, pavisam kluss, naktī vēl šaudījās zibens un rībināja pērkons, bet rīts atnesa smeldzīgi spožu sauli, zilas ,zilas, mīļu mākoņu pilnas debesis, kādas ātras un žiglas bezdelīgas veiklo pārskrējienu Skrīveru pagalmiem un pilnīgu bezvēja laiku. Smagi pielijušie koku zari, kā skumjo ziņu zinādami, ilgi turēja savos zaros rasas asaru lāses – gaismai austot, aizsaulē devās izcils pedagogs, lielisks vēsturnieks, savas skolas – Andreja Upīša vidusskolas – direktors Haralds Juhņevičs.

Lasīt tālāk …

Atbalsts skolēniem

www.skriveri.lv

Skrīveru sociālais dienests atgādina, ka trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm ar bērniem ir pieejams pašvaldības atbalsts, uzsākot jauno mācību gadu – pabalsts skolai nepieciešamo lietu iegādei un brīvpusdienas skolā.

Lasīt tālāk …

Radošo darbnīcu vadīšana skolēnu Dziesmu un deju svētkos

Daiga Martinsone, Radošo darbnīcu koordinatore 

9. jūlijā GLOBE projekta jaunieši piedalījās XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku vides radošajās darbnīcās Vērmanes dārzā. Skrīveru vidusskolas pētnieki Austra Pumpure un Ērika Vaira Leopolde mācīja noteikt koku sugu pēc to lapām un atpazīt pļavas augus, savukārt 11. jūlijā Agate Albekeite un Eirana Ostrovska vadīja vides spēli “Green a trip”. Svētku dalībnieku interese bija ļoti liela un arī laiks bija labvēlīgs. Patīkami, ka Agate ar savu klasi iekļuvusi parka centrālajā dziesmu svētku plakātā. Paldies par darbu arī skolotājām Ligitai Miezītei un Danutei Podvinskai. Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

XI Dziesmu un deju svētkos turējāmies braši!

Paldies dalībniekiem, kolektīvu vadītājiem, pavadītājiem, vecākiem un visiem, kas darbos un domās bija kopā ar mums XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos! Veidosim kopīgas atmiņas par šo skaisto notikumu, veidojot galeriju ar spilgtākajiem notikumiem svētku laikā. Fotogrāfijas jāsūta mājās lapas administratoram uz epasta adresi edgars.berzins@auv.lv! 
 Direktors