Skolas skolēnu-olimpiāžu uzvarētāju apbalvošana

15.maijā skolā notika olimpiāžu uzvarētāju un viņu konsultantu – skolotāju apbalvošana. Foto atskatu par pasākuma norisi var apskatīt galerijā!

Vija Meroža: pašpārvalžu un mūzikas skolas skolēnu paveiktais

21.maijā pašpārvaldes skolēni,  gan pamatskolas, gan vidusskolas, sapulcējās uz savu gada noslēguma sanāksmi.
Šajā laika posmā katrs pašpārvaldes dalībnieks veicis dažādus labos darbiņus un vācis punktus par tiem. Uz šo dienu punkti jau saskaitīti un diplomi uzrakstīti-atlika tikai tos pasniegt. Diplomus saņēma 16 aktīvākie skolēni. Šajā sanāksmē vecākie dalībnieki iepazinās ar 8. klašu skolēniem, kuri nākamgad dosies uz lielo pašpārvaldi. Noslēgumā notiesājām kūku un tēju.
Sirsnīgu pateicību izsaku pašpārvalžu vadītājiem Sintijai Dzerkalei un Ievai Cederei.

Jau kā tradīcija katru gadu mūzikas skolas pārstāvji iepazīstina 1.-4. klašu skolēnus ar saviem sasniegumiem. Šis pasākums ir vajadzīgs ne tikai tādēļ, lai iepazītu savus skolas biedrus arī no citas puses, atklātu jaunos talantus, bet arī lai redzētu un dzirdētu, kā skan dažādi mūzikas instrumenti. Par to mēs esam ļoti pateicīgi mūzikas skolas direktorei Ivetai Biķerniecei, direktores vietniecei un visiem mūzikas skolas skolotājiem, kas sagatavoja bērnus koncertam.

Lekcija par atkarībām pašiem mazākajiem AUSV skolēniem [+FOTO]

7.05.sākumskolas skolēni noklausījās 9.-10. klašu pašpārvaldes skolēnu sagatavoto lekciju par dažāda veida atkarībām.Pēc katra stāstījuma bērni uzdeva jautājumus un arī paši atbildēja. Aktīvākie bērni nopelnīja pildspalvu. Paldies pašpārvaldes skolēniem par labo darbiņu!

Tu saki, ka proti repot? Piedalies konkursā!

Aicinām repot pratējus piedalīties Repasacīkstēs, kas notiks Rakstniecības un mūzikas muzejā 18. maijā plkst. 13:00.

Lasīt tālāk …

Iespēja Tev, skolotāj – vasaras nometne!

Gleznainajā Gaiziņkalna apkārtnē no 31. jūlija līdz 4. augustam tiek organizēta vasaras nometne ģimenēm ar bērniem. Tā ir iespēja tieši Tavai ģimenei brīnišķīgi pavadīt laiku kopā! Mācīties vienam otru labāk izprast, uzklausīt un sadzirdēt. Tā ir iespēja apgūt juveliermākslas un gleznošanas iemaņas. Izkustēties ārsta-rehabilitologa-ārstnieciskā cigun lietpratēja vadībā. Tā ir iespēja pavadīt piecas dienas svaigā gaisā, piedalīties noderīgās lekcijās par enerģētisko un fizisko veselību, un – baudīt gardas maltītes!
Lasīt tālāk …

AUSV atzīmē Eiropas Savienības dzimšanas dienu [+FOTO!] (Papildināts ar foto no Vizuālās mākslas nodarbībām)

Edgars Bērziņš, foto: D.Vancāne-Viļuma, I.Plakane

9.maijā skolā notika pasākumi veltīti Eiropas Savienības dzimšanas dienai. Līdzās mācību stundām, kur Latviešu valodā, vizuālajā mākslā, matemātikā un vēsturē tika integrēti ar ES saistīti jautājumi, notika papildus aktivitātes.

Lasīt tālāk …

AUSV skolēnu sveiciens Eiropas Savienības dzimšanas dienā! [+FOTO!]

Jau 8.maijā skolā vēstures skolotāja vadībā notika sagatavošanās darbi Eiropas Savienības svētku svinēšanai – pateicoties 6. un 8.klašu skolēniem, izveidota Eiropas savienības karte ar apsveikumiem svētkos un sagatavots skolēnu sveiciens!

Sveiciena filozofiskās jēgas skaidrojums: ES karogā ir 12 zvaigznes, tāpat skolā ir 12 klases, 12 gadi, kurus jauniešiem jāpavada vienotiem kopā.

Suminam 7.b klasi ar čempiona titula iegūšanu ZZ čempionāta pusfinālā!

Kā viņiem gājis, var aplūkot galerijā!

FOTO: 11.a un 7.b klases Lielajā pavasara talkā

Skolēnu darbi vizuālajā makslā [+ darbu galerija]

Ināra Plakane

Mācību gads tuvojas noslēgumam un nu ir laiks atskatīties uz skolēnu paveikto mākslas jomā. Piedāvāju aplūkot skolēnu veikumu vizuālajā mākslā!

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt