1.-4.klašu skolēnu darbs skolā 2012./2013. mācību gadā

30.maijā skolā īpaša diena: gada darba izvērtēšana un liecību saņemšana. 1.-4.klašu skolēni pārrunāja panākumus un neveiksmes, nākotnes vīzijas.Tad tapa zīmējumi ar nosaukumu”Mūsu darbs skolā 2012./2013. mācību gadā”.

Uzņēmēju dienu noslēgumā – tikšanās ar uzņēmējiem un saruna par biznesa iespējām laukos

Ceturtdien, 30.maijā, skolā viesojās Lauku konsultāciju un izglītības centra pārstāves Valentīna Beča un Anita Anševica un Lauku attīstības speciāliste, agronome Sarmīte Jansone, kuras organizēja pasākumu „Uzņēmējdarbības laukos popularizēšana vispārizglītojošajās skolā”. Lekcijā 8.-11.klašu skolēniem, viņas priekšstatīja uzņēmējdarbības iespējas laukos.

Atskats uz mācību gada noslēguma pedagoģiskās padomes sēdi

29.maijā skolā notika mācību gada noslēguma skolas pedagoģiskās padomes sēde, kurā tika izskatīts jautājums par skolēnu pārcelšanu nākamajā klasē un  mācību sasniegumiem. Sēdes atklāšanā skolas direktors Aldis Rakstiņš uzsvēra, ka, lai arī mācību gads praktiski kā ir noslēdzies, vēl ir jāizvērtē gada laikā sasniegtais.

Lasīt tālāk …

Uzņēmēju diena: skolēni dodas iepazīt Skrīveru uzņēmēju darbu [+FOTO] – papildināts!!!

I. Plakane, D. Martinsone, S.Krasovska, D.Vancāne-Viļuma, V.Matvejeva (10.kl.), I.Brenčeva (7.b kl.)

29.maijā skolas skolēni ar klašu audzinātājiem devās pie Skrīveru vietējiem uzņēmējiem, raugot uzzināt, kā tas ir, nodarboties ar uzņēmējdarbību. Skolēnu apguva gan papīra gatavošanas un naglu kalšanas prasmes, gan iepazina medus noslēpumus. Šobrīd var iepazīties, kā gāja 5., 6.a, b, 7.b un 10.klašu skolēniem. Lasīt tālāk …

Laika mašīna uz tālajiem 80-tajiem Lielvārdē!

Sintija Dzerkale, 10.klase

10.maijā, notika pašpārvalžu sadraudzības pasākums Lielvārdē, E.Kauliņa vidusskolā. Pie foršajiem lielvārdiešiem aicināti bija Skrīveru un Kokneses pašpārvalžu dalībnieki. Pasākums notika 80-to gadu stilā un atsauksmes – vienkārši vienreizējas! Un kā nu ne? Ja satiekas paši aktīvākie un darbīgākie jaunieši, tad iznākums nevar neizdoties.

Lasīt tālāk …

R.Lielā: Sacensības vieglatlētikā – veiksmīgas; sasniegumi vērtējami dažādi

Rita Lielā, sporta skolotāja

Noslēgušās Aizkraukles novada reģionālās sacensības vieglatlētikā visās vecuma grupās , kurās piedalījās arī mūsu skolas audzēkņi. Sasniegumi vērtējumi dažādi, citiem veicās labāk, citiem varbūt ne tik labi kā cerēts.

Lasīt tālāk …

Baltijas jūras projekta konference [+FOTO!]

Daiga Martinsone

Mūsu skola jau 10 gadus darbojas Baltijas jūras projektā, šogad 10. maijā četras skolnieces S.Dzerkale, V.Matvejeva, U.A.Sprukte un A.Strazdiņa piedajījās projekta konferencē Pumpuros.

Lasīt tālāk …

AUSV pārstāvēta konkursā “Vēsture ap mums”; konkursa dalībnieces un konsultants saņem atzinības rakstus

www.auv.lv

Jau divpadsmito gadu Latvijā notiek skolēnu radoši pētniecisko darbu konkurss „Vēsture ap mums”. Pēc Valsts prezidenta uzaicinājuma konkursa noslēguma pasākums notika Melngalvju namā. Šī gada konkursa tēma bija „Mācīšanās, izglītība un skolas Latvijā”. Kopumā konkursā Latvijā piedalījās 165 skolēni ar 135 darbiem.

Lasīt tālāk …

Jaunās bioloģes Jūrmalā

Sintija Dzerkale, 10.klase

Š.g. 10.maijā, Jūrmalā, Pumpuru vidusskolā norisinājās Baltijas jūras projekta konference ”Ūdens”, uz kuru devās arī mūsu skolas 10.klases skolnieces- Sintija Dzerkale, Agrita Strazdiņa, Uva Aiva Sprukte, Viktorija Matvejeva, kā arī skolotāja Daiga Martinsone.

Lasīt tālāk …

Pēdējais zvans 12.klašu skolēniem

Kling, klang – 16.maijā jau atskanējis pēdējais zvans uz pēdējo audzināšanas stundu 12. klases skolēniem. No rīta 11.klašu skolēni novadīja stundu nākamajiem absolventiem, tad draudzīgi devās uz Dendroloģisko parku, kur viņiem jau bija sagatavoti dažādi pārbaudījumi. Plkst. 12.20 zālē jau gaidīja saposušies pirmklasnieki un 11. klašu skolēni ar ceļamaizi.

Lasīt tālāk …

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt