Piedalies E-prasmju nedēļas testos un konkursos!

2016. gada 7. Marts

Lilita Paula, E-prasmju nedēļa 2016 koordinatore AUSV

No 7. līdz 12. martam Latvijā norisināsies E-prasmju nedēļa 2016. Kā katru gadu arī šogad to organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM). Latvija līdz šim ir bijusi viena no aktīvākajām Eiropas E-prasmju nedēļas dalībvalstīm. Lai arī 2016. gadā Latvija būtu visaktīvākā, aicinām katru, kas piedalās e-prasmju nedēļas aktivitātēs, saskaitīties – reģistrēties digitālajā skaitītājā, kas sāks oficiāli darboties 07.03.2016. plkst. 00.00 un tiks slēgts 12.03.2016. plkst. 23:59.

E-prasmju nedēļas 2016 laikā notiks vairāki interesanti konkursi un testi, kuros varēs iegūt arī dažādas balvas!

  1. Letonikas spēle skolēniem “Vai esi veikls digitālās informācijas meklētājs?” Reģistrējies konkursam, atrodi atbildes Letonika.lv datubāzē un saņem balvas!
    Izlozes kārtībā seši spēles dalībnieki, kas būs norādījuši savu bibliotēku un pareizi atbildējuši uz visiem spēles jautājumiem, iegūs vienu no sešām 2015. gada Latvijas Bankas kolekcijas monētām.
  2. Skillage testi. E-prasmju nedēļas ietvaros LIKTA aicina skolēnus un jauniešiem novērtēt savu gatavību darba tirgum, izmantojot tiešsaistes rīku “Skillage – Vai Tu esi gatavs darbam?”. Šis rīks palīdzēs novērtēt izpratni par IKT tehnoloģiju lietošanu darba vidē un sniegt atbildes kādas prasmes būtu nepieciešams papildināt. Skillage testu ir izstrādājusi Telecentre – Europe asociācija un vairāk kā 42 000 jauniešu Eiropā jau ir pārbaudījuši savas zināšanas ar šo tiešsaistes rīku.
  3. You rock for Jobs testi. Sociālā platforma, kurā jaunieši var apzināt savas prasmes un spējas un daudzveidīgi sevi prezentēt potenciālajiem darba devējiem. Savukārt darba devējiem šī ir iespēja labāk iepazīt potenciālos darba ņēmējus. Platforma Yourock.jobs ir īpaši domāta jauniešiem bez iepriekšējās formālās darba pieredzes.

Vairāk par konkursiem un testiem uzzināsiet šeit!http://www.ebaltics.lv/news/e-prasmju-nedelas-jaunumi-2016-3/

Komentāri