AUSV ZZ čempionāta pusfinālā pārstāvēs 7.b klase ar audzinātāju Santu Krasovsku

Apveicam 7.b klasi un audzinātāju ar izvirzījumu uz pusfinālu!

Skat, kādu mājas darbu viņi sagatavoja:

Jaunieši aicināti pārbaudīt sevi erudīcijas konkursā “Nāc un dari, jo tu to vari!”

Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros jauniešiem vecumā no 13-18 gadiem ir iespēja pieteikties dalībai erudīcijas konkursā “Nāc un dari, jo tu to vari!”. Konkursu organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra. Lasīt tālāk …

Konkurss jauniešiem “Mums pieder debesis”

Konkurss skolēniem “Mums pieder debesis” ir Ventspils Augsto tehnoloģiju parka iniciatīva, kas diviem 15-18 gadus veciem Latvijas jauniešiem sniedz lielisku iespēju piedalīties starptautiskajā nometnē “International SPACE CAMP®” ASV Kosmosa un raķešu centrā Alabamā, Amerikas Savienotajās Valstīs (U.S. Space & Rocket Center, Huntsville, Alabama). Konkursa nolikums pieejams šeit!

Lasīt tālāk …

Aicina skolēnus pieteikties algotiem vasaras darbiem

Pēc dažām nedēļām klāt būs vasaras brīvlaiks. Skolēniem tā ir iespēja ne tikai atpūsties, bet arī gūt savu pirmo darba pieredzi un nopelnīt.]

Lasīt tālāk …

Jauno teologu un reliģijpētnieku universitāte

Jauno teologu un reliģijpētnieku universitātes mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar teoloģijas un reliģiju zinātnes saistošo dabu un tās dažādajiem virzieniem – Bībeles arheoloģiju, reliģisko grupu apzināšanu un izpēti Latvijā, reliģijas nozīmi mūsdienu sabiedrībā, kā arī ar  šo jomu dažādību un novirzieniem, rosinot viņos interesi par aktuālajiem teoloģijas un reliģiju zinātnes jautājumiem. Jauno teologu un reliģijpētnieku universitāte palīdz sagatavoties studijām LU Teoloģijas fakultātē. Tāpat arī dalībnieki iegūst vispusīgu priekšstatu par teoloģijā un reliģijpētniecībā lietotajiem jēdzieniem, par dažādām pasaules reliģijām, attiecībām starp dažādām reliģiskajām un nereliģiskajām (ateisti, agnostiķi) grupām, reliģiju mijiedarbību un dialogu ar sabiedrību gan vienas, gan vairāku kultūru un subkultūru ietvaros. 

Lasīt tālāk …

Ekskursiju piedāvājums skolēniem

Lai iepazītos ar Saulkrastu peintbola biedrības peidāvājumu, lūdzu, spiediet šeit!

Jaunieši aicināti pārbaudīt sevi erudīcijas konkursā

Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros jauniešiem vecumā no 13-18 gadiem ir iespēja pieteikties dalībai erudīcijas konkursā “Nāc un dari, jo tu to vari!”. Konkursu organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Lasīt tālāk …

AHHAA zinātnes centra izbraukuma izstāde bez maksas arī LATVIJĀ

Zinātnes centrs AHHAA jau otro reizi brauc uz Latviju ar ceļojošo izstādi „Zinātne uz riteņiem”. Nu jau ir izveidojusies tradīcija apciemot 7 pilsētas 7 dienu laikā! Šoreiz maršruts sāksies no 22.-28.aprīlim no Vidzemes pilsētām, caur Rīgu, uz Kurzemes pilsētām. Valkas, Valmieras, Siguldas, Rīgas, Tukuma, Kuldīgas un Liepājas iedzīvotāji varēs apmeklēt AHHAA neparasto programmu, kura sastāv no 20 interaktīvajiem eksponātiem, aizraujošām populārzinātniskajām darbnīcām, iespaidīgajām zinātnes teātra izrādēm un mobilā planetārija, bez maksas, jo šo programmu atbalsta Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Lasīt tālāk …

Iepazīsties ar tūrisma dienas ģimenēm Skrīveru novadā nolikumu

Zigrīda Sprukte, Skrīveru novada sporta un tūrisma darba organizatore

Tūrisma diena ģimenēm Skrīveru novadā 3.05.2013.

NOLIKUMS

Lasīt tālāk …

Vides spēļu konkursā Rīgā

Daiga Martinsone

Simtiem skolēnu visā Latvijā piedalījušies vides izziņas spēļu konkursā “Iepazīsti vidi”. Republikas konkursam tika iesūtītas 58 labākās spēles no dažādiem Latvijas novadiem, no kurām 39 labākās atlasītas dalībai noslēguma pasākumā Rīgā, starp tām bija arī mūsu skolnieču Liegas Krasovskas un Eiranas Ostrovskas spēle.

Lasīt tālāk …

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt