Nobalso par Laimes lāci!

Agita Grīnvalde, www.skriveri.lv redaktore

A.Upīša Skrīveru vidusskolā tika izsludināts bērnu zīmējumu konkurss “Uzzīmē savu Laimes lāci”, kurā bērni tika aicināti uzzīmēt Laimes lāci, kas varētu kļūt par vienu no Skrīveru novada simboliem. Skrīveru novada domē tika saņemti 80 zīmējumi. Paldies skolotājiem un bērniem par atsaucību, radošo garu un aizrautību, ar kādu bērni paveikuši šo darbiņu. Visi zīmējumi ir lieliski, bērni tiešām bijuši izdomas bagāti, papildinājuši savus darbus ar citātiem no A.Upīša stāsta “Sūnu ciema zēni”, kā arī rakstījuši savas Laimes lāča devīzes. No iesniegtajiem darbiem atlasīti 12. Aicinām balsot par sev tīkamākajiem zīmējumiem, kurus vēlāk plānots izmantot Skrīveru novada suvenīru izgatavošanai.

Nobalsot var šeit, spiežot Man patīk (ielogojoties draugiem.lv)

AUSV skolotājs E.Bērziņš – Comenius stipendijas laureāts

Laikraksts “Staburags”, 2013.gada decembris

 

Uz Panākumu Universitāti dodas 23 aktīvākie AUSV skolēni

Endīne Bērziņa, 10.b klase

11. decembrī,  Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas atraktīvie jaunieši devās apmeklēt Panākumu Universitātes rīkotās lekcijas un radošās darbnīcas.  Šo lekciju tematika bija viss par un ap tavu personību un pārmaiņām, kā arī cilvēka veiksmes formulu. Šajā reizē lekcijas vadīja Jeva Karabeško, uzņēmēja, personīgās izaugsmes trenere, un Gints Andžāns, Dailes teātra aktieris. Pirmo lekciju vadīja Jeva, kurā bija neliels ieskats laimes formulā, personības pilnveidošanā un tika runāts par dažādiem dzīves posmiem un pārmaiņām, un to, ka pārmaiņas būs vienmēr un jāprot tām pielāgoties. Otra lekcija, bija , kas pavisam pretējs, tā vairāk izvērtās par diskusiju. Aktieris Gints ļāva sev uzdod visdažādākos jautājumus, un iepazīstināja mūs jauniešus ar aktiera profesiju,savas dzīves stāstiem, kā arī neizpalika bez dažādiem jokiem.
Pēc abām lekcijām gluži tāpat kā pagājušo reizi tikām sadalīti vairākās grupās – “Tūrisms”, “Uzņēmējdarbība”, “Jurisprudence” un “Sabiedriskās attiecības”. Katrai grupai bija doti konkrēti uzdevumi, kas bija jāizpilda, kā arī bija iespēja klausīties pieredzējušu cilvēku arī absolventu dzīves stāstos. Šīs nodarbības un lekcijas Panākumu Universitātē mums ļāva uzzināt daudz , ko jaunu un interesantu , un vienkārši labi pavadīt laiku!

Skolas AWARD programmas dalībniecēm – bronzas nozīmītes

Inguna Juhņeviča, Award vadītāja AUSV

6. decembrī AWARD bronzas nozīmītes saņēma A. Upīša Skrīveru vidusskolas 9.klases skolnieces Ieva Cedere, Ieva Niedra, Keita Lūse, Ramona Barkāne, Amanda Selepa, Paula Diāna Čirkste, Laura Vorpa. APSVEICAM!

Daiga Martinsone – ekselences balvas laureāte

www.auv.lv

Otrdien, 04.12.2013 LU Mazajā aulā AUSV skolotājai Daigai Martinsonei tika pasniegta Ekselences balva. Lai uzzinātu sīkāk par paveikto, uz interviju aicinājām balvas ieguvēju.

Lasīt tālāk …

Politisko aktualitāšu konkursa novembra kārta noslēgusies

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Turpinot ikmēneša tradīciju, arī novembra mēnesī tika pārbaudītas skolēnu zināšanas aktuālajos politiskajos, ekonomiskajos, kultūras u.c. jautājumos kā Latvijā, tā pasaulē. Mainot pieeju, rezultāti arī mainās – skolēni paši raksta 10 aktualitātes un rezultāti ir kāpuši vidēji par 20%! Apsveicam! Novembra mēnesī labāk veicās 12.a klasei, bet neatpaliek 10.b (2.vieta) un 6.a (3.vieta). Īpaši jāuzslavē 3.vietas ieguvēji, jo kopējā konkurence ir ļoti sīva! Klašu rezultātu salīdzinājums par novembra mēnesi ir redzams tabulā!

 

Atskatoties uz aizvadīto nedēļu, rezultāti ir daudz iepriecinošāki, jo 11 dalībniekiem ir augstākais rezultāts – 100%. Šajā nedēļā skolēniem bija iespēja pašiem apliecināt savas zināšanas, uzrakstot 10 aktualitātes kā Latvijas, tā pasaules mērogā. Salīdzinot klašu rezultātus, augstākie sasniegumi ir 10.a klasei – 88%, 2.vieta – 6.a a klasei – 65%, bet godpilnā 3.vieta – 7.a klasei! Apsveicam! Rezultāti par aizvadīto nedēļu redzami tabulā!

 

AUSV lepojas: Daina Vancāne-Viļuma raidījumā “Province” (06.10.2013)

Katru gadu Skrīveru dendroloģiskajā parkā gidi mainās – nāk jauni un iet projām vecie. Lai gan, par „veciem” tos saukt neklātos, jo tie ir skolas absolventi, kuri, kā ierasts, dodas studēt uz Rīgu vai vēl tālāk. Paliekoša ir tikai parka galvenā gide, skolotāja Daina Vancāne – Viļuma, kura par savu svētu pienākumu uzskata dzimtās vietas lepnuma un mīlestības ieaudzināšanu savos, skrīveriešu, bērnos.

Video pieejams: http://www.ltv.lv/lv/raksts/06.10.2013-province.-miilestiibas-ieskolotaja.id18370/

 

Basketbola sacīkstēs AUSV jaunietēm 1.vieta

Elīna Mārtiņa

28. novembrī Aizkrauklē norisinājās basketbola rajona sacīkstes jauniešiem un jaunietēm. Skrīveru meiteņu komanda izcīnīja godpilno pirmo vietu. Cīņa pret Kokneses komandu bija sīva, bet pret Aizkraukles komandu skrīverietes izrādījās pārākas. Puišiem šoreiz nepaveicās, viņiem pretī stājās daudz komandu, un diemžēl skrīveriešiem nācās piekāpties pretinieku komandām. Paldies treneriem – Mārtiņam Leitim un Andrim Eģītim.

AUSV “Spēkavīrs 2013”- 12.a klases skolēns Mārtiņš Pēterfelds [+FOTO!]

Edgars Bērziņš

Pirmdien, 2.decembrī, skolā notika sacensības 9.-12.klašu skolēniem, kurās tika pārbaudīta vidusskolas posma jauniešu celt, grūst, nest un visādi citādi ar smagumiem darboties prasme. Sacensībās piedalījās 8 skolas spēkavīri, pārstāvot 4 klases. Sīvā konkurencē, pārspējot tikai par 1,5 punktiem 2.vietas ieguvēju Raiti Rubeni (11.a klase), uzvarēja Mārtiņš Pēterfelds (12.a). Trešajā vietā – 10.b klases skolēns Jānis Jasaitis. Jāuzteic, ka šājās sacensībās piedalījās arī divi 9.a klases skolēni, kuriem gan nedaudz vēl jāpieņemas spēkos – attiecīgi 5. un 7.vieta. Neiztrūkstoši arī šajā reizē sacensības vadīja un vērtēja spēkavīrs Raimonds Bergmanis, skolas direktors Aldis Rakstiņš un sporta skolotājs Māriņš Leitis.

GALERIJA

Starpnovadu bioloģijas olimpiāde

Daiga Martinsone

Olimpiādē piedalījās 50 skolēni no Aizkraukles, Jaunjelgavas, Skrīveru un Neretas novadiem. Darbi tika veikti tiešsaistē, līdz ar to zināšanu un prasmju apjoms, ko varēja pārbaudīt skolēniem, bija apmēram piecas  reizes lielāks nekā iepriekš, visi nepieciešamie  attēli -ļoti labā kvalitātē, krāsaini . Iespējams, ka šādā veidā pavisam drīz skolēni kārtos arī centralizētos eksāmenus. Kopā olimpiādē piedalījās 2000 skolēnu no visas Latvijas.

Priecājamies par laureātiem: 12. klases skolniecei Andai Hmeļņickai  2. vieta, 9. klases skolniecēm Lainei Šarkunai un Ramonai Barkānei -2. vieta,8. klases skolniecēm Ilvai Lācei un Ilvai Viļumai 3. vieta, 10. klases skolniecēm Elzai Liepiņai un Leldei Hamrihai atzinība, 9. klases skolniecei Ievai Niedrai atzinība.

Ar iespaidiem dalās Ilva Viļuma:

„Šogad pirmo gadu piedalījos bioloģijas olimpiādē. Tā man patika, uzdevumi bija dažādas grūtības pakāpes. Tēmas bija interesantas, diezgan daudz varēju uzzināt arī pildot olimpiādes darbu, piemēram, par dažādu augu  dzīves cikliem. Esmu priecīga par  rezultātu, bet – vienmēr var labāk!”

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt