Aicina apmeklēt “SMB fest”

Aizvadīti 9.un 12.klašu skolēnu izlaidumi [papildināts ar izlaiduma klašu audzinātāju uzrunām]

Agita Grīnvalde-Iruka, Edgars Bērziņš

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā aizvadīts 57.izlaidums. Šogad skolu beidza 28 9.klases audzēkņi un 38 divu 12.klašu audzēkņi. Bērzu meiju, rožu un peoniju reibinošās smaržas apvīti jaunieši uzklausīja ceļa vārdus un laba vēlējumus, ko viņiem teica skolas direktora vietniece Ingrīda Mačuļska, klašu audzinātājas Ligita Miezīte, Mārīte Karņicka un Silvija Strautmane, skolas padomes priekšsēdētājs Ģedimins Siliņš un Skrīveru novada domes priekšsēdētājs Andris Zālītis.

Lasīt tālāk …

Skolā topā ielu vingrošana

Skolā populāra ir arī ielu vingrošana. Nu jau 9.klašu skolēni Olafs, Armands un Andis stāsta, kas ir ielu vingrošana un kā viņi nonāca līdz šādam laika pavadīšanas veidam:

Olafs- Es sāku nodarboties ar ielu vingrošanu pirms 8 mēnešiem. Onlainā skatijos video un gribēju pats to pamēģināt. Es ar to nodarbojos, jo tas ir jautri un var labi pavadīt savu brīvo laiku.

Armands-Nodarbojos ar ielu vingrošanu 8 mēnešus. Es ar to nodarbojos, jo gribēju pamēģināt kautko jaunu. Kad pieskaros pievilkšanās stienim pazūd lielākā daļa no fizikas likumiem.

Andis-Es nodarbojos ar ielu vingrošanu 5 mēnešus. Sāku ar to nodarboties jo redzēju kā Armands un Olafs ar to nodarbojas. Es ar to nodarbojos, jo gribu uzlabot savu fizisko formu.

Puiši uzsver: gaidām jaunpienācējus! Tā, ka, ja kāds/a vēlas pievienoties, droši var sazināties ar puišiem un pievienoties treniņos!

Paldies vingrotājiem Andim, Olafam un Armandam par atļauju publicēt  video!

Iespējas piedalīties aktivitātēs gan skolēniem, gan skolotājiem! [Papildināts 19.06.2014.]

www.auv.lv

Vasaras periods ir iespēju laiks gan skolēniem, gan skolotajiem izglītoties, atpūsties un lieliski pavadīt laiku, apmeklējot dažādas aktivitātes, seminārus un profesionālās pilnveides kursus! Aicinām iepazīties ar piedāvātajām iespējām! Piedāvājums visas vasaras garumā tiks regulāri papildināts! Ar aktuālajām iespējām gan skolēniem, gan skolotājiem, var iepazīties, spiežot “lasīt tālāk”!

Lasīt tālāk …

Inovatīvās pieredzes skolu tīkla seminārs

Teksts un foto Daiga Martinsone, bioloģijas skolotāja (pēc www.dzm.lu.lv materiāliem)

Nepilns simts dabaszinātņu un matemātikas skolotāju, kuri iesaistījušies Inovatīvās pieredzes skolu tīklā, 17. un 18. jūnijā tikās mācību seminārā Latvijas Universitātes atpūtas un konferenču kompleksā “Ratnieki”. Mūsu skolu pārstāvēja skolotājas I.Mačuļska, S.Rūze, A.Sakse, I.Gaņina un D.Martinsone. Divas dienas skolotāji LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra ekspertu vadībā pilnveidoja prasmes, kā mācīt skolēnam domāt, novērot, secināt un pētīt.

Lasīt tālāk …

Skrīveru jaunie handbolisti gūst starptautisku pieredzi

www.skriveri.lv, foto no A.Rakstiņa un E.G.Galvanovska personiskā arhīva

Skrīveru jaunie handbolisti nupat atgriezušies no starptautiska handbola turnīra „Eken cup 2014”, kas no 14.līdz 17.jūnijam norisinājās Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Sacensībās gūta lieliska sportiskā pieredze, pārbaudīti spēki un spēlētprasme, kas visu aizvadīto sezonu gūti regulāros un cītīgos treniņos.

Lasīt tālāk …

DzM konkurss

Liega Krasovska, 7.b klase

Pusgada garumā norisinājās virtuālais konkurss 7. – 9. klasēm. To rīkoja Latvijas Universitāte. Sākot ar novembri un beidzot ar aprīli, katru otro nedēļu virtuāli bija jāatbild uz astoņiem jautājumiem par dabaszinību tēmām – matemātiku, fiziku, ķīmiju un bioloģiju.

Lasīt tālāk …

Skolā pārrunā jauniešu un pašvaldības sadarbības iespējas

Edgars Bērziņš, pasākuma koorindators

Pateicoties Skrīveru novada domes priekšsēdētāja Andra Zālīša iniciatīvai, piektdien, 13.06., skolas aktu zālē notika LR Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas nodaļas kūrētā novada jauniešu, pašvaldības iestāžu un skolas darbinieku tikšanās – seminārs ar biedrības „Izdzīvo ideju” un SIA „Civitta” pārstāvjiem, lai meklētu efektīvākos ceļus sadarbībai ne tikai viena projekta vai aktivitātes ietvaros, bet arī ilgtermiņā.

Lasīt tālāk …

Iespēja piedalīties “Jaunatnes Forums 2014”

Jaunatnes Kompetences Centrs šovasar organizēs “Jaunatnes Forums 2014″, kurš norisināsies 3. un 4.jūlijā Rīgā, kultūras pilī „Ziemeļblāzma”. Foruma galvenais mērķis ir iedrošināt jaunatni nākt klajā ar priekšlikumiem, kas tiem palīdzētu kļūt konkurētspējīgākiem, efektīvāk pielietot savas spējas un vienlaikus būt daudz apmierinātākiem. Runa ir par to, kā efektīvāk īstenot izvirzītos karjeras mērķus, lai tiktu dots iespējami lielāks ieguldījums sabiedrības labā un valsts attīstībā. Svarīgs aspekts šajā procesā ir savstarpēja komunikācija, kas, papildus inovatīvām idejām, ir visu nozīmīgo projektu un centienu pašos pamatos.

Lasīt tālāk …

Seminārs „Jauniešu aktīvas līdzdalības un sadarbības ar pašvaldību veicināšana” Skrīveru novadā

Balstoties uz Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas nodaļas apņemšanos pastiprināti pievērst uzmanību jaunatnes politikas attīstībai reģionālā līmenī, biedrība „Izdzīvo ideju” un SIA „Civitta” sadarbībā ar Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūru realizēs 10 izbraukuma seminārus Latvijas pašvaldībās par jauniešu aktīvu līdzdalību un jaunatnes politikas attīstīšanu vietējā līmenī, kā arī sadarbības ar pašvaldību veicināšanu.

 Seminārs notiks 13. jūnijā, plkst. 10.00 – 14.00, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas telpās, Stacijas laukumā 1, Skrīveros

Semināra dalībnieki: pašvaldības darbinieki, izglītības iestāžu darbinieki un aktīvi jaunieši vecumā no 16 – 25 gadiem.

Semināru vadīs: biedrības „Izdzīvo ideju” neformālās izglītības treneri Māris Resnis un Lauma Žubule, SIA „Civitta” eksperts Imants Breidaks.

Pieteikšanās līdz trešdienas, 11.06.2014., pl.18.00, aizpildot pieteikuma ANKETU:

Seminārs norisināsies interaktīvā gaisotnē un iekļaus tādas tēmas kā aktīva līdzdalība, tās ieguvumi jauniešiem, pašvaldībai un sabiedrībai, tiks izskatītas dažādas līdzdalības formas, kā arī iespējas vietējā un nacionālā līmenī, iepazīstināšana ar programmu „Erasmus +”, sadarbības veidošana starp jauniešiem un pašvaldību, ideju radīšana un attīstīšana līdzdalības veicināšanai.

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt