Izvēlies kvalitatīvu vidējo izglītību! Izvēlies mācīties Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā!

ANDREJA UPĪŠA SKRĪVERU VIDUSSKOLA

uzņem skolēnus 2014./2015.mācību gadam

Lasīt tālāk …

Apstiprināts projekts “Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas pedagoģiskā personāla kompetenču pilnveide CLIL ieviešanai”

Edgars Bērziņš, projekta vadītājs

Ņemot vērā situāciju, kad skolēnu skaits strauji samazinās un ir nepieciešamība pēc jauna un kvalitatīva piedāvājuma izglītības jomā, Andreja Upīša Skrīveru vidusskola, saskaņā ar tās stratēģisko plānu, ir ieplānojusi 2016./2017. mācību gadā sākt realizēt satura un valodas integrētās apguves metodiku (CLIL) skolas 1.-12.klasēs. Pilnvērtīgai CLIL metodikas īstenošanai ir nepieciešamas padziļinātas svešvalodas un CLIL metodikas zināšanas un pielietošanas prasmes. Līdz ar to tika sagatavots un iesniegts VIAA administrētajā Erasmus+ programmā projekts “Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas pedagoģiskā personāla kompetenču pilnveide CLIL ieviešanai” ar mērķi paaugstināt Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolotāju kompetences pilnvērtīgai CLIL metodikas izmantošanai mācību stundu laikā. Projekta realizācija paredzēta divu gadu laikā, īstenojot projektu piešķirtā finansējuma EUR 35 198,00 apmērā. Lasīt tālāk …

Skolai dāvinājums no Latvijas Handbola federācijas

www.skriveri.lv

Otrdien, 5.augustā,  Latvijas Handbola federācijas ģenerālsekretārs Anrijs Brencāns pasniedza mini handbola komplektu Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas direktoram Aldim Rakstiņam. Pateicoties Latvijas Handbola federācijas iesniegtajam un apstiprinātajam projektam, Latvijas 14 skolas saņem minihandbola komplektus, kuros ietilpst vārti un bumbas.

Lasīt tālāk …

Projekts „Nepieciešamā inventāra iegāde Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolēniem sporta spēļu pamatprasmju apguvei un stājas veidošanai”  apstiprināts

Aldis Rakstiņš, sporta skolotājs, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas direktors

IZM izsludinātajā projektu konkursā ”Sporta inventāra iegāde vispārējās izglītības iestādēs” piedalījāmies, lai iegādātos Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolēniem nepieciešamo inventāru sporta spēļu pamatprasmju apguvei un stājas veidošanai. Mūsu projekta kopsumma 3008  eiro: no IZM pieprasītā summa 1504 eiro, līdzfinansējums arī 1504 eiro.  IZM kopējie pieejamiem konkursa finanšu līdzekļi bija  122 000 eiro,  iesniegti tika 92 projekta pieteikumi, atbalstīti – 26.

Lasīt tālāk …

Zvaigžņu klase dodas uz Stokholmu

Agate Albekeite, 7.klase

Aprīļa beigās trīs Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 6. klases skolnieces: Betija Zvejniece, Austra Pumpure un es – Agate Albekeite – izcīnījām 1. vietu valsts mēroga erudīcijas konkursā “Zvaigžnu klase” un ieguvām daudz jauku balvu, arī kruīzu astoņām personām ar kādu no Tallink kuģiem.

Lasīt tālāk …

Vidusskolu absolventi šodien saņem centralizēto eksāmenu sertifikātus

www.visc.gov.lv

Valsts izglītības satura centrs (VISC) šodien, 30.jūnijā, izsniedza 22270 centralizēto eksāmenu sertifikātus tiem jauniešiem, kuri šogad ieguva vispārējo vidējo izglītību un 3820 vispārējās pamatizglītības sertifikātus.
Sertifikātus par vispārējo vidējo izglītību VISC nodod izglītības pārvaldēm, tās savukārt – izglītības iestādēm.
Kopumā vērtējot šā gada jauniešu sniegumu eksāmenos, var secināt, ka, salīdzinot ar iepriekšējo mācību gadu, tas ir uzlabojies matemātikā un Latvijas un pasaules vēstures eksāmenos. Precīzāka rezultātu analīze būs pieejama šā gada septembrī, taču šobrīd VISC mājaslapā ir apkopoti jau pirmie rezultāti.

38 12.klašu skolēni kārtoja eksāmenus šādos mācību priekšmetos: Krievu valoda, Vēsture, Latviešu valoda, Bioloģija, Angļu valoda, Matemātika un Fizika. Kopējie skolas skolēnu rezultāti un salīdzinājums ar valsts līmeni ir redzams tabulā.

Priekšmets Vidējais rezultāts Starpība
Valstī Skolā
Matemātika 43,34% 60,69% +17,35%
Angļu valoda 56,16% 61,52% +5,36%
Krievu valoda 70,90% 67,10% -3,80%
Latviešu valoda 52,71% 63,77% +11,06%
Fizika 51,21% 59,11% +7,90%
Bioloģija 59,31% 63,38% +4,07%
Vēsture 42,60% 66,26% +23,66%

 

Aicina apmeklēt “SMB fest”

Aizvadīti 9.un 12.klašu skolēnu izlaidumi [papildināts ar izlaiduma klašu audzinātāju uzrunām]

Agita Grīnvalde-Iruka, Edgars Bērziņš

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā aizvadīts 57.izlaidums. Šogad skolu beidza 28 9.klases audzēkņi un 38 divu 12.klašu audzēkņi. Bērzu meiju, rožu un peoniju reibinošās smaržas apvīti jaunieši uzklausīja ceļa vārdus un laba vēlējumus, ko viņiem teica skolas direktora vietniece Ingrīda Mačuļska, klašu audzinātājas Ligita Miezīte, Mārīte Karņicka un Silvija Strautmane, skolas padomes priekšsēdētājs Ģedimins Siliņš un Skrīveru novada domes priekšsēdētājs Andris Zālītis.

Lasīt tālāk …

Skolā topā ielu vingrošana

Skolā populāra ir arī ielu vingrošana. Nu jau 9.klašu skolēni Olafs, Armands un Andis stāsta, kas ir ielu vingrošana un kā viņi nonāca līdz šādam laika pavadīšanas veidam:

Olafs- Es sāku nodarboties ar ielu vingrošanu pirms 8 mēnešiem. Onlainā skatijos video un gribēju pats to pamēģināt. Es ar to nodarbojos, jo tas ir jautri un var labi pavadīt savu brīvo laiku.

Armands-Nodarbojos ar ielu vingrošanu 8 mēnešus. Es ar to nodarbojos, jo gribēju pamēģināt kautko jaunu. Kad pieskaros pievilkšanās stienim pazūd lielākā daļa no fizikas likumiem.

Andis-Es nodarbojos ar ielu vingrošanu 5 mēnešus. Sāku ar to nodarboties jo redzēju kā Armands un Olafs ar to nodarbojas. Es ar to nodarbojos, jo gribu uzlabot savu fizisko formu.

Puiši uzsver: gaidām jaunpienācējus! Tā, ka, ja kāds/a vēlas pievienoties, droši var sazināties ar puišiem un pievienoties treniņos!

Paldies vingrotājiem Andim, Olafam un Armandam par atļauju publicēt  video!

Iespējas piedalīties aktivitātēs gan skolēniem, gan skolotājiem! [Papildināts 19.06.2014.]

www.auv.lv

Vasaras periods ir iespēju laiks gan skolēniem, gan skolotajiem izglītoties, atpūsties un lieliski pavadīt laiku, apmeklējot dažādas aktivitātes, seminārus un profesionālās pilnveides kursus! Aicinām iepazīties ar piedāvātajām iespējām! Piedāvājums visas vasaras garumā tiks regulāri papildināts! Ar aktuālajām iespējām gan skolēniem, gan skolotājiem, var iepazīties, spiežot “lasīt tālāk”!

Lasīt tālāk …

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt