Aizvadīta Baltijas jūras projekta konference Tallinā

Daiga Martinsone, bioloģijas skolotāja

No 5.-8. jūnijam Tallinā notika UNESCO asociētā Baltijas jūras projekta konference, kurā piedalījās ap 200 skolēnu un skolotāju no 10 valstīm, kas iesaistītas šajā projektā. Mūsu skolu tajā pārstāvēja 10. klases skolniece Ieva Cedere un  skolotāja Daiga Martinsone.

Lasīt tālāk …

Skolas absolventa Alvja Krasovska darinātais velniņš iepriecinās mazos pacientus Rīgas slimnīcas dārzā

Ance Liepa, www.staburags.lv

Latvijas Amatniecības kameru plenērā Kuldīgā tapuši pasaku tēli — koka skulptūras, kuras dāvinās Bērnu slimnīcai Rīgā. Turp ceļos vairāku Somijas un Latvijas topošo galdnieku darbi, arī skrīverieša Alvja Krasovska, Rīgas Amatniecības vidusskolas audzēkņa, darinātais velniņš.

Lasīt tālāk …

11.a klases skolēni viesojas LR Ministru kabinetā un Saeimā

Anna Fedotovska, 11.a klases skolniece

2014./2015. mācību gada garumā Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā 6.-12. klašu skolēni piedalījās aktualitāšu konkursā, kur labākie tika apbalvoti gan individuāli, gan klašu grupās.Starp vidusskolas klasēm mēs bijām tie, kas visa gada garumā uzrādīja vislabākos rezultātus jeb 81,4% un balvā ieguvām iespēju doties ekskursijā uz Latvijas Republikas Saeimu un Ministru kabinetu.

Lasīt tālāk …

Koncerts un pētnieciskā darba “Mežs un kustība” apbalvošana

Vija Meroža

Pēdējā skolas dienā dramatiskā pulciņa dalībnieki vasaras noskaņojumam parādīja mūziklu “Kas notiek Burbuļciemā?”, kuru Dziesmu svētku laikā dosies rādīt arī Rīgā. Arī mūzikas skolas skolēni bija sagatavojuši muzikālu pārsteigumu, gadu noslēdzot. Tas vēl nebija viss – 5.-8. klašu skolēni uzzināja pētnieciskā darba “Mežs un kustība” rezultātus un saņēma balvas, kurā sacentās 5.-6. un 7.-8. klašu grupu skolēni. Tā kā pašakuma dienā lija lietus, tad dažas ieplānotās aktivitātes nevarēja notikt, bet pētniecisko darbu bija jāpilda, tikai nedaudz izskrienot ārā, jo skolotāji bija sagatavojušies arī šādiem apstākļiem! Pētnieciskajās sacensībās pirmo vietu ieguva 5., 7. un 8.b klases skolēni, otro vietu – 6.a un 8.a klases, bet 3. vietu – 6.b klases skolēni. Kā papildus aktivitāti – šaušanu no pozīcijas stāvus – organizēja vēstures skolotājs Edgars Bērziņš. Goda nosaukumu “Unikāls šāvējs” izpelnījās Lēlis Nauris (6.b), Ērika Vaira Leopolde ( 7.a), Ronalds Smilškalns (5.a) un Madara Meldere( 8.b). Lai visiem jauka vasara! Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

“Uzņēmēju dienā” klašu kolektīvi apmeklē dažādus uzņēmumus

www.auv.lv

Par tradīciju kļuvusī “Uzņēmēju diena” šogad norisinājās 28.maijā, kad skolēni ar klašu audzinātājiem devās lūkot, ar ko nodarbojas vietējie uzņēmēji. Lūk, atskats, kā veicās! Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

  • 10.aklase un 11 b.klase viesojās bistro, restorānā un viesnīcā – “Klidziņa”. Sākumā  tika pastāstīts ar ko uzņēmums nodarbojas, cik darbinieku strādā, tika sniegta informācija par skolēnu vasaras darba iespējām un izaugsmi. Sniedza vairākus ieteikumus, kas būtu jāņem vērā darbojoties un dibinot savu uzņēmumu šajā sfērā. Tālāk sekoja neliela ekskursija pa pašu viesnīcu. Tika parādīta gan konferenču zāle, gan visai mājīgie numuriņi.
  • Uzņēmējdienās, 8.b klase devās uz suņu audzētavu „ZAK de LUX”, kur mūs sagaidīja audzētavas īpašniece Tatjana Pieli. Viņa mums pastāstīja par suņiem, par to, kā viņi māca cilvēkiem kļūt atbildīgiem. Suņi bija lieliski, mīlīgi un paši ar savu raksturiņu. Visiem suņi patika un katrs vēlējās sev jaunu draugu.
  • 6. a klase devās uz Aizkraukli pie divām pasaulslavenām māksliniecēm-keramiķēm- latvietes Ingūnas Skujas un amerikānietes Melisas Braden. Mūs aizveda Elīzas mamma, skolotājas Gunas vīrs, Mikus mamma un vizuālās mākslas skolotāja Ināra. Kad mēs nonācām pie keramiķēm, mūs sagaidīja divi, mīļi sunīši un pašas mākslinieces arī. Varēja redzēt, ka keramiķes dzīvo taupīgi un daudzas, šķietami nederīgas lietas izmanto, lai uztaisītu dažādas lietas no māla. Sākumā mums pastāstīja daudz jaunus faktus un interesantas lietas. Vēl mums izrādīja māju un aizveda uz darbnīcu. Darbnīcā arī visu izrādīja un pastāstīja. Mums pašiem arī ļāva darboties, tāpēc iedeva materiālus un formiņas, ar tām devāmies ārā, lai darbotos. Visi taisīja ļoti skaistas, dažādas, interesantas lietas. Ļoti skaistas sanāca rozītes un dzīvnieciņi. Mēs arī neizpalikām bez izkustēšanās un sporta aktivitātēm, tāpēc tikām uz laukuma un spēlējām futbolu. Visi apmierināti atbraucām mājās un gaidījām savus darbiņus, jo tos vēl nepaspēja apdedzināt. Mums ļoti patika ekskursija.

Izlaidumi AUSV

Lielākais mākslas darbs ir un paliek jēgpilna dzīve, tāda, kas, par spīti šķēršļiem, piepilda indivīdā dusošās iespējas.  /Aut.nezināms/

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā izlaidumi notiks šādos laikos:

  • 12. klasei – 2015.gada 6.jūnijā pl. 15.00 skolas sporta zālē;
  • 9.klasēm – 2015.gada 13.jūnijā pl. 15.00 skolas sporta zālē.

IMG_20150525_162620 9-kl-izlaidums

“Aktualitāšu konkursa” uzvarētājas viesojas ChaulaTV

www.auv.lv, foto: ekrānšāviņš no intervijas

Otrdien, 26.maijā, “Aktualitāšu konkursa” uzvarētājas Patrīcija Zālīte (7.a) un Lelde Kalniņa (11.a) un konkursa vadītājs skolotājs Edgars Bērziņš viesojās ChaulaTV, kur tiešraidē runāja par konkursu, tā organizēšanu, apbalvošanas ceremoniju, skolēnu veikumu un vienojās par sadarbību nākamajā gadā: ChaulaTV uzaicināja nākamā mācību gada uzvarētājus eksursijā uz ChaulaTV studiju un klātienē pstāstīt par pveikto.

Tikšanās ar skolotāju, treneri un čempioni H.Eģīti

Anda Kudiņa, 3.a klases audzinātāja

26.maijā 3.a klase uzaicināja uz savu klasi ciemos skolotāju Helēnu Eģīti . Viņa pastāstīja par sevi un skolotāju A.Eģīti. Visiem bija milzīgs pārsteigums par daudzajām medaļām un citiem apbalvojumiem. Paldies skolotājai par padomu, kuru deva jaunajiem handbolistiem.

3.b klases skolēni dara klases vidi krāsaināku

www.auv.lv

Pateicoties 3.b klases audzinātājas O.Urtānes iniciatīvai, 25.maijā klases skolēni paveikuši darbiņu klases vides uzlabošanā, pārkrāsojot krēslus un dodot tiem jaunu dzīvi. O.Urtāne skaidro, ka tā ir iespēja padarīt klases telpu simpātiskāku bērniem un pēc labi padarīta darba baudīt tā augļus. Vērojot skolēnus darbībā, varēja redzēta, ka skolēni darbu veica ar lielu apzinību un interesi, kas ir apsveicami! 

“Aktualitāšu konkurss” noslēdzies; P.Zālītei un L.Kalniņai – I vieta un planšetdators!

Edgars Bērziņš, konkursa vadītājs, foto: A.Katajs-Paeglis

Esam godam aizvadījuši 2014./2015.mācību gada “Aktualitāšu konkursu”* 6.-12.klašu skolēniem. 25.maijā notika konkursa apbalvošanas ceremonija, kurā atskatījāmies uz mācību gada laikā paveikto un apbalvojām labākos no labākajiem gan individuālajās, gan klašu sacensībās. Šis ir konkursa apaļās jubilejas gads – apritējuši 10 gadi, kuru laikā konkurss organizēts, sākotnēji bijušās vēstures skolotājas Māras Burkas vadībā tikai 12.klašu, vēlāk visas vidusskolas un pašlaik manā vadībā – 6.-12.klašu grupā. Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

Lasīt tālāk …