Informācija 10.-12.klašu skolēnu vecākiem par brīvpusdienām

www.auv.lv

2016.gada 31.martā tika izdarīti grozījumi Skrīveru novada domes 2013.gada 31.janvāra saistošajos noteikumos Nr.3 “Skrīveru novada pašvaldības pabalstu piešķiršanas noteikumi”. Saskaņā ar grozījumiem, ar šī gada 1.aprīli 10.-12. klašu skolēniem no daudzbērnu ģimenēm tiek piešķirti brīvpusdienu taloni, ja vismaz vienam no vecākiem pamatdzīvesvieta ir deklarēta Skrīveru novada pašvaldības administratīvajā teritorijā. Lai pieteiktos, vienam no vecākiem vai likumiskajam pārstāvim jāiesniedz iesniegums skolas kancelejā. Sīkāka informācija, zvanot uz: 65197626 vai 27875376. Ar pilnu noteikumu tekstu var iepazīties šeit.

„Esi drošs – neesi pārdrošs”

Teksts un foto: Daina Vancāne-Viļuma, 8.klases audzinātāja

Trešdien, 27. aprīlī, no plkst. 10.00 līdz 15.00 Iekšlietu ministrijā notika informatīvi izglītojošā projekta “Esi drošs – neesi pārdrošs” konkursa pusfināls, kurā piedalījās 20 komandas no Latvijas skolām un demonstrēja savas zināšanas par dažādiem drošības jautājumiem. Šo komandu skaitā bija arī Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 8.klases komanda Agate Albekeite, Austra Pumpure, Ērika Vaira Leopolde, Ernests Matvejevs un Māris Arcihovičs.

Lasīt tālāk …

Šogad atkal putniem jaunas mītnes!

www.auv.lv, foto: A.Katajs-Paeglis
Gatavojoties putnu sagaidīšanai, 1. klašu skolēni vēroja, kā lielākie bērni gatavo putnu būrīšus. Dažs izmēģināja iesist arī pirmo naglu savā mūžā…. Rezultātā – liels prieks par paveikto un putniņiem – jaunas mājvietas. Paldies Prūšu ģimenei par atbalstu šīs aktivitātes īstenošanā.

Radošo biznesa ideju konkurss – jau ceturtdien, 28.aprīlī!


Anna Fedotovska, Jānis Tipainis, konkursa kuratori

„Zemais starts” ir konkurss vidusskolēniem, kura uzdevums ir veicināt jauniešos interesi par uzņēmējdarbību un jaunu produktu izveidi, uzlabot prasmi darboties komandā, piedaloties ārpusskolas pasākumos, kā arī iegūt jaunas zināšanas, apmeklējot meistarklases un konsultācijas.

Lasīt tālāk …

Valsts Zinātniski pētniecisko darbu 40. konference

Laine Šarkuna, 11.klase, foto no personiskā albuma

22. – 24. aprīlī norisinājās 40. valsts skolēnu zinātniskā konference Rīgā – Latvijas Universitātē, Latvijas Mākslas akadēmijā, Latvijas Kultūras akadēmijā, Rīgas Tehniskajā universitātē un Rīgas Stradiņa universitātē. Lai nonāktu līdz šai kārtai, skolēniem vispirms savi darbi bija jāaizstāv skolas un reģiona mērogā.

Lasīt tālāk …

Aktualizēta salidojuma programma

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Atskats uz 9. klašu ekskursiju

Teksts: Līga Rubene, 9.b klase, Foto: D.Martinsone

20. aprīļa rītā abas devītās klases kopā sapulcējās, lai pēdējo reizi šajā mācību gadā pilnā sastāvā dotos ekskursijā uz Andreja Pumpura un Rūdolfa Blaumaņa muzeju. Tur mēs izspēlējām lielisko rakstnieku izcilākos darbus. Tas bija jauns un radošs veids, kā ataust atmiņā literatūras stundās lasīto. Gandrīz katram skolēnam bija sava loma, bet tiem, kuriem nebija, bija iespēja visu vērot no skatītāju rindām. Pēc muzeja apmeklēšanas drosmīgākie varēja doties šķēršļu trasē. Visiem patika šī ekskursija un mēs vēlētos to kādreiz atkārtot. Foto galerija.

Zemes diena AUSV

Vija Meroža, direktora vietniece audzināšanas darbā

Piektdien, 22. aprīlī visā pasaulē svinēs Zemes dienu, kas šogad būs sevišķi īpaša, jo tās laikā tiks parakstīts Parīzes nolīgums – svarīgākā vienošanās par klimata pārmaiņu mazināšanu pasaules vēsturē. Tā kā visu iepriekšējo gadu esam veltījuši tam, lai veicinātu zināšanas par klimata pārmaiņām – gan vasaras forumā, gan milzīgajā klimata gājienā Rīgā, gan Rīcības dienās visā Latvijā – tas ir ļoti īpašs sasniegums arī mums. Mūsu skolā Zemes dienas ietvaros tiek rīkota zemes sakopšanas talka. Katrai klasei ir iedalīta teritorija, ko iesakām nofotografēt pirms un pēc talkas. Tas būs mūsu ieguldījums šajā zemei tik nozīmīgajā dienā. Fotogrāfijas aicinām sūtīt uz edgars.berzins@auv.lv!

Vaiņodes kausu izcīna skolas komanda

Teksts un foto: Aldis Rakstiņš, treneris

Agrā sestdienas, 16.aprīļa, rītā 3.-4.klašu handbolisti devās ceļā uz Vaiņodi, lai cīnītos par Vaiņodes domes dāvāto kausu mini handbolā. Turnīrā piedalījās septiņas komandas no Rīgas, Ogres, Liepājas, Skrīveriem (divas komandas) un Vaiņodes. Mūsējie pārspēja visus pretiniekus un izšķirošā izrādījās spēle savā starpā, kur šajā reizē vairāk paveicās: Vladimiram Kurmēnam, Raineram Jirgenam, Kristeram Škaparam, Jurģim Kažociņam, Aleksim Dīcim, Ģirtam Ozoliņam. 2.vietu izcīnīja Roberts Ozoliņš, Artūrs Novickis, Mārtiņš Gailītis, Ernests Aņisimovs, Toms Ģigulis un Ričards Simsons. Nākamais mini handbola turnīrs notiks 29.05.2016. Skrīveros.

Panākumu Universitātes noslēguma nodarbība

Laine Šarkuna, 11.a klase

Šī bija septītā un noslēdzošā reize šajā Panākumu Universitātes mācību gadā, kad šīs izglītības programmas ietvaros notika izglītojošas lekcijas skolēniem. Nākamā reize, kad atkal tiksimies BA ’’Turība’’, būs 5. maijā, taču tad būs pienācis brīdis parādīt gada laikā iegūtās zināšanas un pildīt gada noslēguma testu, kā arī piedalīties konkursā un izlaidumā.

Lasīt tālāk …