Pasaules modes tendences skolā. Novembris-decembris

Monta Daugaviete, Dāvids Zaķis

Patriotiskās nedēļas noskaņas valdīja arī mūsu skolā. To ļoti labi varēja pamanīt skolēnu apģērbā. Paula Lazdiņa, Emīls Bokalders un Rema Kalniņa izvēlējušies iekļaut savā apģērbā Latvijas karoga krāsas, kas ir ļoti atbilstošas šādiem svētkiem.

Apdrukāti audumi šobrīd ir ļoti aktuāli modes pasaulē. Arī dažāda veida legingi nav atstāti novārtā un ir ļoti iecienīti jauniešu vidū.Lai arī legingi ir ideāls brīvā laika apģērba gabals, tos ļoti labi var kombinēt arī ar klasiska stila apģērbu. Mūsu skolas skolēniem ļoti iecienīti ir dažādas apdrukas legingi, kas pārsteigs ikvienu. Attēlā: Keita Lūse un Patrīcija Elizabete Prūse.

Ierasti džemperi mums asociējas ar ērtu un siltu apģērba gabalu, bet tie var būt ļoti dažādi! Jo krāsaināki un košāki, jo labāk. Attēlā: Undīne Circene.

Ziema lēnām ienāk arī Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā un zilie toņi parādās mūsu skolas skolēnu apģērbā. Ļoti aktuāli ir dažāda veida zilo toņu džemperi. Zilā krāsa vairo miera sajūtu. To ir ietacams valkāt, ja vēlaties izstarot miera un pašpārliecinātības atmosfēru. Attēlā: Edžus Guntars Galvanovskis, Elīna Mārtiņa, Rihards Aņisimovs un Elīna Balanda.