Mentoru atbalsta programma “IrPalīgs” 11.klašu skoleniem

Ik gadu vidusskolu Latvijā absolvē aptuveni 19 tūkstoši jauniešu. Katrs otrais nezina, ko darīt tālāk un daļa plāno pamest Latviju. Viņu vidū ir spējīgi jaunieši, kuriem pietrūkst padoma un īstajā brīdī sniegta atbalsta savu interešu un nākotnes iespēju izprašanai. Tādēļ žurnāls „Ir” sāk atbalsta programmu spējīgiem 11.klašu skolēniem – „IrPalīgs”.
Programmas „IrPalīgs” mērķis ir sniegt atbalstu jauniešiem savu nākotnes iespēju apzināšanai, piesaistot katram skolēnam mentoru — pieredzējušu savas jomas profesionāli, ar kuru paredzētas individuālas tikšanās, kā arī plānotas vairākas kopīgas tikšanās visiem programmā iesaistītajiem. Lasīt tālāk …

Skolotāj, izmanto tālākizglītības iespējas!

ESF projekts „Vispārējās izglītības pedagogu tālākizglītība” piedāvā projekta finansētus tālākizglītības un profesionālās pilnveides kursus Izglītības jomas kompetenču komponentā 2013.gada janvāra mēnesī. Aktuālos kursus 2013.gada janvārim var apskatīt šeit. Esi izvēlējies kursu, bet nezini, kā pieteikties? Izlasi pamācību!

Mob.tālr. uzziņām 20329916

Ekskursija uz NBS Gaisa spēku aviācijas bāzi

Piektdien, 23.novembrī, 4.a un 4.b klase devās ekskursijā uz NBS Gaisa spēku aviācijas bāzi, kas atrodas netālu no Lielvārdes.
Kad ieradāmies, mūs sagaidīja kaprālis, vārdā Zanda. Tad mēs braucām uz lidojumu vadības torni. Cik tur apkārt viss bija plašs! Zanda mums pastāstīja par Gaisa spēkiem, to vēsturi un šodienu.

Pēc tam apmeklējām helikopteru angāru, kur arī atradās lidmašīnas. Helikoptera pilots mums stāstīja par glābšanas operācijām un parādīja glābēja ekipējumu. Varējām iekāpt helikopterā, mums skaidroja, kā un kas ir helikopterā.

Tad braucām uz pretgaisa aizsardzības divizionu, kur šāvām ar simulatoriem. Manuprāt, visiem patika to darīt.
Man ļoti patika šī ekskursija un, ceru, ka citiem arī!

Evija Mārtiņa, 4.a klase.

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt