Īsi un kodolīgi: atskats uz dzejas nedēļas norisi skolā

Austra Pumpure, 6. klase

Šogad Dzejas dienu ietvaros latviešu valodas un literatūras skolotāji sadarbībā ar vizuālās mākslas skolotāju veido izstādi ‘’Rudens’’, kurā būs redzami 5.-8. klašu skolēnu izvēlēto latviešu dzejnieku darbu ilustrācijas par tēmu rudens. Izstrāde ir apskatāma vecā korpusa 2. stāvā. Savukārt vidusskolas skolēniem bija iespēja klausīties jaunā mūziķa un dzejnieka Mikus Straumes dzeju ietērptu muzikālā pavadījumā.

5.-8.klašu skolēnu veikums dzejas nedēļas ietvaros skatīt, atverot rakstu!

Aizvadīts pirmais politisko aktualitāšu konkurss 6.-12.klašu skolēniem

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Trešdien, 11.09., noslēdzās pirmais politisko aktualitāšu konkurss skolas 6.-12.klašu skolēniem. Konkurss jau izsenis ir tradīcija Skrīveru vidusskolā, šogad vien ir paplašināts klašu skaits, kuras piedalās šajā konkursā. Kopumā skolēniem tika uzdoti 10 jautājumi ar iespēju kopsumma iegūt 15 punktus. Kopējos rezultātus (vidējais punktu skaits katrā klasē) var aplūkot diagrammā. Paldies skolēniem par aktīvu dalību konkursa norisē. Šādi konkursi ir plānoti katru nedēļu, lai veicinātu skolēnu aktīvāku interesēšanos par aktuālajiem notikumiem politikā, kultūrā, ekonomikā, sportā un citās aktualitātēs Latvijā un pasaulē.

Skolā atklāta “zaļā klase”

E.Bērziņš, foto: V.Meroža

Šodien skolas pagalmā (pretī gaitenim uz zēnu mājturības kabinetiem) tika atklāta “zaļā klase” – iekārtota vieta skolas teritorijā ar soliem, galdiem, skolotāja galdu un tāfeli pilnvērtīgam mācību darbam. Aicinām skolotājus izmantot iespēju organizēt alternatīvas mācību stundas!

5.-8.klašu skolēnu pašpārvaldei jauna vadītāja – I.Viļuma; sekretāres funcijas pildīs A.Albekeite

Liega Krasovska

Otrdien, 10.septembrī, AUSV notika pirmā pamatskolas skolēnu pašpārvaldes sanāksme jaunajā mācību gadā. Tajā tika ievēlēta prezidente Ilva Viļuma un prezidentes sekretāre Agate Albekeite. Kā arī sanākušie tika sadalīti 4 ministrijās – izglītības, preses, kultūras un ārlietu.

Drošības stunda pulcē 1.-4.klašu skolēnus (+FOTO)

Edgars Bērziņš

Sākot jauno mācību gadu aktuāls ir skolēnu drošības jautājums. Šī iemesla dēļ skolā 09.09. notika “Drošības stunda” 1.-4.klašu skolēniem, kuras laikā skolēniem par drošību stāstīja darba aizsardzības speciālists Aivars Alekna.

Lasīt tālāk …

Zinoo-2 “ies gaisā” Cēsīs, Kosmosa festivāla laikā; skolas aicinātas organizēt kosmosa dienu

Jau 21. septembrī Cēsīs, Kosmosa Festivāla laikā, notiks otrās Latvijas kosmiskās zondes Zinoo-2 palaišana. Festivāla gaitā norisināsies dažādas izglītojošas un izklaidējošas aktivitātes. Organizēt savas Kosmosa dienas notikuma ietvaros aicinātas arī izglītības iestādes visā Latvijā.

Lasīt tālāk …

Aktīvā atpūta Braku takās acina arī AUSV skolēnus!

No 2011. gada 23. jūlija Brakos sāk darboties jauns atrakciju parks “Braku takas”. Būs iespēja veikt trošu ceļus, nobraucienus, alpīnistu sienu, dažādas šķēršļu joslas. Trasē tiek izmantots profesionāls ekipējums un pirms trases uzsākšanas tiek veikta instruktāža. Trases posmus ieteicams veikt ērtā, aktīvai atpūtai piemērotā apģērbā un apavos. Drošības apsvērumu dēļ gariem matiem jābūt kārtīgi savāktiem un trasē ieteicams doties ar aizsargķiverēm un cimdiem. Ķiveres un cimdus iespējams nomāt parka kasē.

Lasīt tālāk …

Saeimā 23.septembrī notiks atvērto durvju diena

Pirmdien, 23.septembrī, Saeimā notiks tradicionālā atvērto durvju diena, kuras laikā interesentiem būs iespēja klātienē aplūkot Saeimas namu, iepazīt tā arhitektūru un vēsturi, kā arī vairāk uzzināt par deputātu ikdienas darbu. Apmeklēt Saeimu īpaši aicināti skolēni.

Lasīt tālāk …

Veikums pie skolas meiteņu mājturības kabineta

Dalība Baltijas jūras projekta konferencē

D.Martinsone, bioloģijas skolotāja

No 27.līdz 30. augustam Valmierā notika UNESCO Baltijas jūras projekta konference, kurā piedalījās 9 Baltijas reģiona valstu skolēni un skolotāji. Mūsu skolu tajā pārstāvēja 10. klases skolnieces S.Dzerkale, A.Strazdiņa un skolotāja D. Martinsone. Dalībniekiem bija iespēja pētīt gaisa un ūdens kvalitāti, veikt dažādus radošus uzdevumus mākslas jomā, piedalīties diskusijās, kā arī apmeklēt ražošanas uzņēmumus Valmierā un novērtēt to ilgtspējību. Jo īpaši visiem patika pieņemšana Valmieras teātrī, starptautiskais vakars un iespēja tikties ar olimpisko čempionu Māri Štrombergu.

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt