Noslēdzies 3.politisko aktualitāšu konkurss 6.-12.klašu skolēniem

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Aizvadītajā nedēļā 6.-12.klašu skolēni piedalījās ierastajā politisko aktualitāšu konkursā. Šoreiz maksimālais punktu skaits – 10 punkti, kurus sasniedza divi skolēni, no kuriem viena mācās 8.b bet otrs – 12.a klasē. Sveicam 12.a un abas 10.klases ar augstākajiem rezultātiem! Katras klases vidējo rezultātu un to salīdzinājumu diagrammas formā var aplūkot diagrammā!

Publiskai apspriešanai pieejams skolas attīstības plāna projekts

Ar skolas attīstības plāna 2013./2014. – 2015./2016. m.g. projektu var iepazīties ŠEIT!

Ieteikumus, ierosinājumus un nepieciešamos labojumus var iesūtīt līdz 30.09.2013 uz admin@auv.skriveri.lv!

Attīstības plāns pēc izdiskutēšanas tika apstiprināts.

Olimpiskā diena skolā [FOTO!]

27.09. skolā ir Olimpiskā diena, kuras ietvaros skolēni un skolotāji iesaistījās dažādās aktivitātēs visas dienas garumā:

  • vingroja kopā ar visu Latviju;
  • tikās ar Olimpisko vēstnesi Renāru Līci
  • rakstīja domrakstu vai zīmēja zīmējumu par tēmu “Mēs esam sportiska ģimene”
  • piedalījās konkursā par Olimpisko dienu.

Vidusskolēnu mācību ekskursija pie Kokneses novada uzņēmējiem [+FOTO!]

Viktorija Matvejeva, 11.klase

Ceturdienā, 26. septembrī, par spīti vēsajiem laikapstākļiem aiz loga, 10.a, 11. un 12.b klases devās ekskursijā uz kaimiņu novadu – Koknesi. Tā kā Koknesē ir plaši izplatīta lauksaimniecība, tad devāmies apskatīt trīs interesantākos un produktīvākos lauksaimniecības uzņēmumus.

Lasīt tālāk …

Atskats uz 2.klases skolēnu ekskursiju uz Iecavas novadu

25.09. 2.b klase devās ekskursijā uz Iecavas novadu. Lūk, atskats uz redzēto divu skolnieču skatījumā.

Alise Cedere: “Mēs bijām rudens ekskursijā uz Iecavas novadu. Ekskursija bija uz Mini ZOO „Dobuļi”. Tur bija Lamas, kazas, poniji, ēzelis, strausveidīgie putni, baloži, gulbji, vistas, truši, seski, jenoti, jūras cūciņas, ķenguri un cūkas. Man vislabāk patika pērtiķis. Viņš bija interesants. Pērtiķis iekāpa baseinā un leca uz sētas un visus apšļakstīja. Mēs bijām arī atrakciju parkā ”Labirints „. Bet man labāk patika zoodārzā.”

Agnese Babre: “Mēs ar klasi bijām ekskursijā uz Iecavas novadu. „Dobuļos”  bija ļoti daudz dzīvnieku.Man patika skunksi un truši, un baltie gulbji. Man patika arī lama. Mēs bijām arī atrakciju parkā. Tur bija ļoti jautri. Es un pārējie bērni braucām ar velokartu. Man ekskursija ļoti patika. Es iesaku visiem tur aizbraukt!”o atskats:

Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

Olimpiskās svilpes mantinieki R.Līcis un Z.Storaļovs; Līcis Olimpiskās dienas ietvaros viesosies AUSV

Aldis Rakstiņš, materiāli no Sporta Avīzes

Lai arī bez sportistu līdzdalības Latvijas handbols Pekinas olimpiskajās spēlēs tomēr tika pārstāvēts. Tiesneši Renārs Līcis un Zigmārs Stoļarovs turpina Andra Vītola un Jāņa Ķuzuļa ceļu. Abi arbitru korpusa seniori svilpa Monreālas un Maskavas olimpiskajās spēlēs. Pēc 28 gadu pārtraukuma olimpisko spēļu laukumā atkal izgāja latviešu pāris.

Lasīt tālāk …

5. un 6. klašu skolēni pulcējas uz lekciju par drošību

Patrīcija Zālīte, 6. klase

Drošības nedēļas ietvaros pirmdien, 23.septembrī, 5.un 6.klases skolēni tikās ar drošības inženieri Aivaru Aleknu. Viņš ļoti izsmeļoši paskaidroja drošības jautājumus, it sevišķi par ugunsdrošību un elektrodrošību. Visi skolēni kopīgi atkārtoja to telefona numuru, pa kuru jāizsauc palīdzība, un izrunāja evakuēšanās plānu. Sarunas noslēgumā piektklasnieki un sestklasnieki noskatījās filmiņu par satiksmes drošību un elektrodrošību, kuru piedāvāja direktora vietniece audzināšanas darbā Vija Meroža.

Atzīmējot Baltu vienības dienu, AUSV skolēni aicināti piedalīties konkursā

Skolas skolēni aicināti piedalīties konkursā “Saules kaujai – 777 gadi”. Lai piedalītos konkursā, jānodod atbildes sk. E.Bērziņam līdz piektdienas, 27.09. pl. 9.00. Konkursa uzdevumi ir pieejami ŠEIT! Atbildes jāiesniedz elektroniski, aizpildot formu [atvērt]!

Baltu vienotības dienu atzīmē, pieminot žemaišu un zemgaļu uzvaru Saules kaujā, kas notika 1236. gadā, sakaujot Zobenbrāļu ordeņa bruņiniekus. Lietuvas Seims un Latvijas Saeima Saules kaujas dienu – 22.09.- par Baltu vienības dienu pasludināja 2000.gadā.

Aizvadīts otrais politisko aktualitāšu konkurss 6.-12.klašu skolēniem

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Piektdien, 20.09., noslēdzās otrais politisko aktualitāšu konkurss skolas 6.-12.klašu skolēniem. Kā ierasts skolēniem tika uzdoti 10 jautājumi, šoreiz ar iespēju kopsummā iegūt 20 punktus. Kopējos rezultātus (vidējais punktu skaits katrā klasē) var aplūkot diagrammā. Paldies skolēniem par aktīvu dalību konkursa norisē. Īpaši jāizceļ 11. un 12.a klašu skolēni, jo viņiem vidējais rādītājs ir visaugstākais.

10.-to klašu iesvētības aizvadītas godam [+FOTO!]

Agrita Strazdiņa, 11.klase

19.septembrī notika 10.klašu uzņemšana vidusskolā jeb tā saucamās “iesvētības”. Jau agri no rīta 11.klase cītīgi rosījās un darbojās, lai iesvētības būtu izdevušās un svarīgākais – interesantas.

Lasīt tālāk …

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt