Apkopoti aktualitāšu konkursa marta 4.nedēļas un kopējie mēneša rezultāti

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Turpinot iesākto tradīciju, arī marta mēnesī skolēniem tika piedāvāta iespēja pārbaudīt savaas zināšanas aktuālajos jautājumos poilitikā, ekonomikā, kultūrā, mūzikā, kā arī citās jomās pēc pašu skolēnu ieskatiem. Konkursa noteikumi nav mainījušies: ik nedēļu skolēni raksta 10 aktualitātes pēc paša izvēles; tās tiek izvērtētas un skolēniem tiek p[iešķirti punkti 100% skalā. Par katru loģisku un aktuālu norisi – 10%! 4.marta nedēļas un marta mēneša rezultāti redzami zemāk!

Marta 4.nedēļa                                                                     Marta kopējie rezultāti

    

Jaunsargu nometne

Rūdis Eiduks, 12.a klases skolēns, 4.līmeņa jaunsargs

Šī gada pēdējo marta nedēļu 514.vienības jaunsargi pavadīja Nacionālo Bruņoto Spēku rīkotajā atlases nometnē. Tā norisinājās no 24. – 28.martam, Cēsīs NBS Instruktoru skolā. Svētdienas vakarā notika kandidātu ierašanās un Nacionālās Aizsardzības Akadēmijas lekcija-prezentācija par mācībām un profesionālo dienestu NBS.

Lasīt tālāk …

AFS organizē interaktīvu semināru par apmaiņas programmām 2014./ 2015. m.g.

www.esmaja.lv

8.aprīlī, pulkst. 16:30, “Eiropas Savienības māja” telpās norisināsies informatīvs seminārs par “AFS Starpkulturu programmas” vidusskolēnu apmaiņas programmām nākamajam 2014/2015. m/g. Seminara gaitā dalībniekiem būs iespēja tikties ar citiem interesentiem, dalīties ar pieredzi un kontaktiem. Pasākuma turpinājumā tiks stāstīta praktiska informacija par programmu valstīm, programmu saturu, dalībnieku kritērijiem un pieteikšanās termiņiem. Semināru apmeklēt aicinām gan jauniešus un to vecākus, gan skolu pārstāvjus/skolotājus iegūt plašāku skatījumu uz apmaiņas programmām un praktisku informāciju. Ludzu, aizpildiet reģistrācijas anketu, ja kāds no skolas plāno apmeklēt semināru!

Konkursa “CEĻOJUMS UZ OPERU” finālā iekļūst A.Ērglis (12.a) un K.Zablinskis (10.b)

www.lno.lv

Noslēgusies LNO Starptautiskās operas dienas ietvaros izsludinātā konkursa „Ceļojums uz operu”  pirmā kārta, kurā bija aicināti piedalīties 9. – 12. klašu skolēni. Konkursa pirmajā kārtā tika saņemtas 96 anketas no visas Latvijas, no pretendentiem tika izraudzīti trīsdesmit finālisti. A.Upīša Skrīveru vidusskolu konkursā pārstāvēja A.Ērglis (12.a), K.Zablinskis (10.b) un E.Matuseviča (11.a).

Pirmās kārtas uzvarētāji: Andris Ērglis, Andreja Upīša Skrīveru vidusskola, Kristaps Zablinskis, Andreja Upīša Skrīveru vidusskola,Evija A., Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola, Agnese Abramāne, Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskola, Lasīt tālāk …

Maķedonijas valdības stipendija vidusskolēniem un studentiem bakalaura līmeņa studijām

www.viaa.gov.lv

Maķedonijas valdība aicina Latvijas vidusskolu pēdējās klases skolēnus vai studentus piedalīties stipendiju konkursā, lai studētu Maķedonijā kādā no bakalaura studiju programmām 2014./2015.akadēmiskajā gadā. 

Lasīt tālāk …

Skola pārstāvēta Skolēnu zinātniski pētniecisko darbu 5.konferencē

Angelika Liepiņa, 11.a klase

Šī gada 27.martā Jelgavā norisinājās Zemgales reģionālā skolēnu zinātniski pētniecisko darbu 5.konference.Tajā piedalījās 171 skolēns no 22 Zemgales novadu pašvaldībām. Andreja Upīša Skrīveru vidusskolu pārstāvēja Elīna Mārtiņa ar darbu veselības zinātnē “Ārstnieciskās zāļu tējas”, darba vadītāja skolotāja Daiga Martinsone un Uva Aiva Sprukte ar darbu vēsturē “Latvijas armija starptautiskajās misijās”, darba vadītājs skolotājs Edgars Bērziņš.

Lasīt tālāk …

Skolas dabaszinību olimpiādes rezultāti

Daiga Martinsone, dabaszinību skolotāja

Vārds, uzvārds Punkti  VIETA
Patrīcija Zālīte 95 1.
Jānis Tālbergs 88 2.
Rasa Pāvulēna 84 2.
Austra Pumpure 81 3.
Oto Ģigulis 80 3.
Kristiāna Salnāja 80 3.
Betija Zvejniece 78 Atzinība
Monta Kalēja 77 Atzinība
Ērika Vaira Leopolde 76 Atzinība

 

16.aprīlī PU lekcija: “No idejas līdz mērķa sasniegšanai”

www.pu.lv

Ceļš uz panākumiem – nav ērkšķiem pildīts un nesasniedzams, bet tas ir veiksmīgas idejas un mērķtiecīga darba izvēle.Lai paplašinātu jauniešu skatījumu uz savu iedeju realizāciju, Panākumu Universitāte ir sagādājusi interesantu lektoru un saistošu tēmu lekcijas.

Lasīt tālāk …

Iespēja 7.-12.klašu skolēniem: Pagarināts radošo darbu konkurss ES UN MANA DZIMTENE

www.rlb.lv

Pirmā radošo darbu konkursa iesniegšanas termiņš pagarināts līdz 2014. gada 17. aprīlim! Darbus var iesniegt: lieteratūras skolotājām, vēsturē sk. E.Bērziņam, vizuālajā mākslā sk. I.Plakanei līdz 13.04. pl.24.00! Aktivitātes ietvaros notiek 2 radošo darbu konkursi 2 nominācijās – rakstisks darbs, vizuālās mākslas darbs. Pirmais konkurss (marts – maijs): radošais darbs “Es un manas mājas, mana ģimene”, “Es un mana skola”.
Otrais konkurss (septembris – novembris): Radošais darbs “Es un mani draugi, mana vide”, “Es un manas Latvijas nākotne”

Lasīt tālāk …

Lekcija par dažādām atkarībām 1. – 4.klašu skolēniem

Sintija Dzerkale, vidusskolas pašpārvaldes vadītāja

Mūsdienās jaunieši un nereti arī mazi bērni aizraujas ar dažādām neatļautām jeb atkarību izraisošām nodarbēm, kā piemēram, alkohola vai narkotiku lietošana, datorspēles vai smēķēšana. Tā kā mazie, 1. – 4.klašu bērni, parasti pieaugušajos klausīties nepatīk un viņi ātri nogurst, palīgā steidza vidusskolas pašpārvaldes meitenes un puiši! Lekcija bija bērniem ļoti saprotamā un vienkāršā valodā, tika iekļautas arī animācijas pamācības un zīmīgi fotoattēli, par kuriem bērniem bija gan šoks, gan dažviet pat smiekli. Daži no vidusskolēniem dalījās arī personiskajā pieredzē, lai auditorijai priekšā būtu dzīvs piemērs tam, kā nevajag darīt. Lasīt tālāk …

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt