Piedalies galvas rēķinu konkursā!

Ilze Gaņina, matemātikas skolotāja

Aicinu visus skolēnus  apmeklēt mājas lapu www.miksike.lv un piedalīties galvas rēķinu konkursā – uz laiku (20 min) pēc iespējas vairāk ir jātrisina galvā uzdevumi par saskaitīšanu, atņemšanu, reizināšanu un dalīšanu.

Lasīt tālāk …

Uz Panākumu Universitāti dodas 27 aktīvākie skolas skolēni

Viktorija Matvejeva, PU dalībniece

15.01.2014 braucām uz ikmēneša “Panākumu universitātes” lekciju BA “Turība”. Šoreiz lekcijas mums pasniedza divi lektori – psihologs Sandis Kristars Dušelis un politiķis Aigars Kalvītis. Salīdzinot ar iepriekšējām, šīs lekcijas bija nedaudz mierīgākas, vairāk varēja un vajadzēja ieklausīties un gūt vajadzīgu un noderīgu informāciju. Sandis Dušelis stāstīja par stresu, tā veidiem un kā no tā izvairīties. Tāpat mēs uzzinājām kā pirms svarīgiem notikumiem nomierināties un iegūt līdzsvaru, tikai pareizi elpojot. Lekcija bija interesanta un mums pilnībā saprotama, jo lektors visu pasniedza interesanti un vienkārši. Pēc pusdienu pauzes atgriezāmies zālē, kur nu jau gatavojāmies otrai lekcijai. To mums vadīja politiķis un uzņēmējs Aigars Kalvītis. Viņš stāstīja, kā viņš kļuva tieši par to, kas viņs ir šodien. Protams, ka tas nenotika dienas, mēneša vai gada laikā – tā bija gadu gaitā krāta pieredze un mācīšanās no savām kļūdām. Sākot ar darbu, kur vajadzēja apkopt un slaukt govis Zviedrijā, beidzot ar politiku un Ministru kabinetu Rīgā. Šī izaugsme un karjeras kāpnes ir plašas un vērā ņemamas, un šis dzīvesstāsts var būt par piemēru un iedvesmu katram. Jo katrs darbs ir darbs un katrs mērķis ir mērķis.

Noslēdzies janvāra 2.aktualitāšu konkurss

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Aizvadot 2.aktualitāšu konkursu, jāsecina, ka skolēnu zināšanu lēmenis aug ik mēnesi – šajā nedēļa’12.a klase uzrādīja ļoti augstu vidējo rādītāju – 81% Tāpat suminām 12.b klasi ar vidējo rādītāju – 75% un 10.a klasi ar 72%! Pārējie dati – diagrammā.

Skolēnu paveiktais vizuālās mākslas stundās

Foto: I.Plakane

Piedāvājumi piedalīties konkursos!

ASV vēstniecība Latvijā izsludina video konkursu par tēmu “Inovācijas”. Sīkāka info un pieteikšanās: šeit!

Iespēja “ēnot” speciālistus Ēnu dienā: šeit!

Atklāta pieteikšanās Vītolu fonda stipendijai. Sīkāka informācija pieejama šeit.

Baltijas valstu asambleja piedāvā piedalīties esju konkursā “Ko man nozīmē Baltijas ceļš?” Sīkāka informācija pieejama šeit!

Apkopoti „Sudoku turnīra” 1. kārtas rezultāti; publicēti 2.kārtas uzdevumi

Ilze Gaņina, matemātikas skolotāja

No 16.12.2013. – 07.01.2014. skolā norisinājās „Sudoku turnīra” pirmā neklātienes kārta. Tās laikā skolēni 5. – 6. un 7. – 9. klašu grupās individuāli varēja atrisināt trīs piedāvātās sudoku mīklas un iesniegt matemātikas skolotājām. Pirmajā kārtā piedalījās 17 skolēni katrā klašu grupā. Tabulā var aplūkot iegūtos rezultātus. Paldies visiem, kuri piedalījās mīklu minēšanā. Vēlos uzteikt 5. A klases skolnieku Oto Ģigulis, kurš atrisināja visas sešas mīklas. I kārtas rezultāti:

Aicinu aktīvi iesaistīties otrās kārtas sudoku mīklu risināšanā līdz 17. janvārim. Otrās kārtas uzdevumi pieejami zem raksta! Labākie risinātāji tiks uzaicināti uz trešo klātienes kārtu, kura norisināsies 23.01.2014. skolā.

 

Aktualitāšu konkursam aizvadīts 1.konkurss II semestrī (6.-10.01.); pārleicinoši uzvar 10.a klase

Edgars Bērziņš, skolotājs

Ir apkopoti aktualitāšu konkursa rezultāti par janvāra mēneša 1.nedēļu. Skolēniem tika piedāvā iespēja atbildēt uz 10 jautājumiem, kopsummā iegūstot 22 punktus. Priecē, ka konkursa rezultāti ir labi – trim skolēniem ir maksimālais punktu skaits, bet 64% rezultāti ir augstāki par 50%. Kopējo statistiku pa klasēm var apskatīt diagrammā.

Izrāde “Mežā” pulcē 1.-4.klašu skolēnus

Zanda Albekeite 4.klase
8.janvārī plksten 12.00 mūsu skolā viesojās leļļu teātris. Tims ar teatralizētu koncertprogrammu “Mežā”. Izrādi noskatījās 1.-4. klašu skolēni.  Šajā izrādē galvenie varoņi bija divi mežsargi, kuri skatītājiem stāstīja par sēnēm un uzvedību mežā. Vēl piedalījās maziais palaidnis Jēcis, kurš viens pats gāja uz mežu blēņoties. Bērni dziedāja un kustējās līdzi izrādes varoņiem.

AUSV skolēni ielūdz uz handbola spēlēm!

7.-8.klašu skolēni ielūdz uz atklātajām spēlēm handbolā. Uzaicinājums – attēlā!

Skolēni aicināti piedalīties Panākumu Universitātes janvāra lekcijās!

Lekcijas vadīs Sandis Dūšelis un Aigars Kalvītis! Sīkāka info pie vēstures skolotāja E.Bērziņa!