Pašpārvaldes brauciens uz Ķeipeni

2023. gada 2. Novembris

Estere Appena, 11.a klases skolniece, pašpārvaldes prezidente

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolēnu pašpārvalde saņēma ielūgumu no Ķeipenes pamatskolas pašpārvaldes ierasties uz pasākumu 18.oktobrī. Uz to devās 10 skolēni.

Gatavošanos pasākumam uzsākām jau pāris dienas pirms brauciena, jo bija jāiestudē Popielas priekšnesums. Izvēlējāmies “Bermundu divstūra” dziesmu “Brāļi Te” un, to veiksmīgi attēlojot, pēc sešu skolu priekšnesumiem ieguvām 1.vietu.

Nokļūstot Ķeipenē, tikām jauki sagaidīti un uzņemti. Tad sekoja neliela ekskursija pa Ķeipenes pamatskolu, iepazināmies ar pasākuma norises gaitu jeb maršrutu un drīz vien to arī uzsākām.

Pirmā stacija bija “Ķeipenes Piparkūkas”- uzzinājām, kā gatavo Latvijā vienīgās piparkūkas, kuras sastāv no 100% dabīgām izejvielām. Tālāk iegūtās prasmes pielietojām, apgleznojot katrs savu piparkūku ar gardo glazūru.

Tālāk devāmies uz nākamo stacijas punktu – Ķeipenes Kino staciju. Tur sazvanījām Merilinu Monro un uzrakstījām viņai sirsnīgu vēstuli, kā arī apskatījām zem zemes ieraktu zemūdeni.

Pēc kino stacijas atgriezāmies pamatskolā un piedalījāmies vēl divās aktivitātēs- Kahoot par Latviju un Sporta spēlēs. veiksmīgi izpildot Kahoot, atkal ieguvām pirmo vietu.

Pēc kārtīgas izskriešanās bija pienācis laiks grupas “Citi Zēni” lekcijai, kurā mums kodolīgi un interesanti pasniedza mūzikas vēsturi un pastāstīja, kā radās dažādi mūzikas žanri. Tad sekoja visu gaidītā diskotēka, un tai katra skola bija sagatavojusi savu Popielas priekšnesumu. Pēc aktīvajiem un jautrajiem uzvedumiem un mūzikas izbaudīšanas devāmies mājās ar burvīgu pieredzi, labām atmiņām, kā arī smēlāmies jaunas idejas pašu skolas pasākumiem.

 

 

Komentāri