Izvēlēti skolēni, kuri dosies mācību braucienā uz Somiju

2017. gada 8. Februāris

Edgars Bērziņš, projekta AIMS koordinators; foto: S.Krasovska, D.Podvinska

Otrdien, 7.februārī, vēstures kabinetā notika skolēnu atlase dalībai projekta “AIMS” mācību braucienam uz Somiju, kas notiks no 23. līdz 29.aprīlim. Atlasei kopumā pieteicās 25 skolēni, pārstāvot 8.-11.klašu grupas. Pēc pieteikuma anketu izvērtēšanas, tika atlasīti 10 atbilstošākie kandidāti, kuri tika uzaicināti uz klātienes interviju. Tās laikā mācību brauciena pretendentiem tika uzdoti jautājumi par motivāciju pieteikties projektā, svešvalodas prasmēm, lobiju, kā arī par sociālajām prasmēm un attieksmi pret dzīvošanu viesģimenēs. Jāuzsver, ka gan pieteikuma anketa, gan intervija tika organizeta angļu valodā un tas bija liels izaicinājums skolēniem izkāpt no savas komforta zonas un pārliecināties par savām prasmēm.

IMG-20170208-WA0002

Skolēni, kuri dosies mācību mobilitātē kopā ar atlases komisiju. No kreisās: sk. Aija Ieleja, sk. Ināra Dika, Līga Rubene (10.a), Ieva Benčeva (11.b), Arnis Māskis (11.b), Mārcis Urlovskis (9.a), projekta koordinators sk. Edgars Bērziņš un sk. Danute Podvinska.

Sirsnīgi sveicam skolēnus, kuri izturēja konkursu: Anna Barkāne (11.a klase), Ieva Brenčeva un Arnis Māskis (11.b klase), Līga Rubene (10.a klase) un Mārcis Urlovskis (9.a klase). Liels paldies kandinātu izvērtēšanas komisijai, kuras sastāvā bija skolotājas A.Ieleja, I.Dika un D.Podvinska un pirmā mācību brauciena dalībnieki Beāte Blumberga, Ilva Viļuma un Reinis Madars Ivuškāns.

Informēju, ka jau tuvākajā laikā tiks organzēta pieteikšanās trešajam (pēdējam) mācību braucienam uz Maķedoniju projekta “AIMS” ietvaros, kurā aicināti pieteikties skolas skolēni, kuri šī gada septembrī būs 15 – 17 gadus veci! Lai veiksme ir jūsu pusē! Foto atskats pieejams galerijā!

Komentāri