Bioloģijas olimpiādes 2. posma rezultāti

2021. gada 14. Decembris

Daiga Martinsone, bioloģijas skolotāja.

 Šogad bioloģijas olimpiādes 2. posmā piedalījas desmit mūsu skolas skolēni formātā, kas saucas pārraudzītā tiešsaiste.Ar īpaša rīka palīdzību tika monitorēta dalībnieka godīga uzvedība olimpiādes laikā, veikta audio, video un darbvirsmas analīze,visa darbošanās notika pie datora skolā vai mājās.Iegūtie rezultāti tika salīdzināti ar citu Aizkraules novada skolēnu rezultātiem un tie ir sekojoši:

9.klašu grupa Kristenai Balodei 2. vieta, Markam Anufrijevam 3. vieta, 10. klašu grupā Gundegai Beķerei 1. vieta, Terēzei Barkānei 2. vieta, Alisei Lasovskai 3. vieta, 11. klašu grupā Laurai Zīmelei 2. vieta, Sanijai Petrovičai 3. vieta, 12. klašu grupā Ievai Brečai 1. vieta.

9.a klases skolēns Marks Anufrijevs saka: “Kopumā sajūtas bija labas un arī jauna pieredze, jo pirmo reizi  piedalījos bioloģijas olimpiādē. Paldies par doto iespēju izmēģināt savus spēkus!”

9.b klases skolniece Lana Artjomenko saka:”Mūsu klases biedrene Kristena Balode piedalījās ikgadējā bioloģijas olimpiādē, kurā sasniedza ļoti labus vērtējumus. Skolā ieguva labāko rezultātu, bet Aizkraukles novadā- otro vietu. Tēmas bija dažādas, par cilvēkiem, dzīvniekiem, augiem. Pati ir ļoti lepna un priecīga par saviem sasniegumiem.”

Prieks par labajiem rezultātiem!

Komentāri