Piesaki savu kandidatūru mācību praucienam Erasmus+ projekta ietvaros

Teksts: E.Bērziņš, projekta koordinators. Foto: S.Krasovska

Pirmdien, 5.septembrī, skolas zaļajā klasē interesenti tika iepazīstināti ar iespēju piedalīties skolas jaunajā projektā “AIMS” un doties kādā no trīs mobilitātēm, lai plašāk agūtu lobēšanu un mārketingu. Svarīgākais pēc tikšanās – līdz svētdienas, 11.09., plkst. 18.00 gan puiši, gan meitenes aicināti aizpildīt pieteikuma formu, lai pieteiktos pirmajam mācību braucienam uz Briseli Beļģijā, kas notiks no 22. līdz 28. janvārim. Pēc anketas izvērtēšanas (nākamās nedēļas sākumā) atbilstošākie pretendenti tiks uzaicināti uz interviju, kas tiks organizēta angļu valodā, lai pārliecinātos par pretendentu svešvalodu prasmēm. Anketa (angļu val.) pieejama – ŠEIT.

Vides spēļu radošās darbnīcas parka svētkos

Teksts un foto: D.Martinsone, bioloģijas skolotāja

3. septembrī novada Parka svētkos tika aicinātas vides spēļu autores novadīt savas izveidotās spēles parka apmeklētājiem. Šo uzdevumu veica 8. klases skolnieces Evija Mārtiņa, Valentīna Fedotovska, Patrīcija Pļenkova, Krista Verpele un 9. klases skolniece Agate Albekeite. Neskatoties uz lietaino laiku, apmeklētāji aktīvi iesaistījās meiteņu piedāvātajos uzdevumos un gan bērni, gan pieaugušie atsvaidzināja un pārbaudīja savas zināšanas vides jomā. Agates spēlē bija iespēja izmērīt augļu un dārzeņu saražoto enerģiju, jo, ievietojot elektrodus, tie darbojas kā baterijas. Paldies meitenēm par darbu! Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

Skolā jauns projekts – AIMS

Edgars Bērziņš, projekta “AIMS” koordinators

Vēlies doties braucienā uz Beļģiju, Maķedoniju vai Somiju? Esi gatavs/a piedzīvojumiem un jaunām zināšanām, iepazīties ar jauniešiem no projektā iesaistītajām valstīm un uzzināt vairāk par lobēšanu, gudru patērēšanu un piedalīties reālā tirgus izpētē un izspēlē! IEGULDI SAVĀ NĀKOTNĒ! Aicinu skolas 15-17 gadus vecos jauniešus piedalīties skolas jaunajā Erasmus+ projektā “AIMS”. 

Projektu finansē Eiropas Savienības programma “Erasmus+”. Projekta mērķis: izglītot 15-17 gadus vecus jauniešus gudras patērēšanas jomā, akcentējot kompetencēs balstītu izglītību šādās jomās: lobēšana, reklāma un mārketings. Projekta ietvaros tiks organizētas 3 mobilitātes uz iesaistītajām valstīm – Somiju, Beļģiju un Maķedoniju. Iesaistītie skolēni pildīs sagatavošanās uzdevumus un mājasdarbus, kā arī piedalīsies nedēļu ilgās apmaksātās aktivitātēs ārzemēs 2017.gadā. 2018.gada I ceturksnī skola uzņems projekta dalībniekus no ārzemēm.

Skolēni aicināti piedalīties Panākumu Universitātes nodarbības

www.panakunuuniversitate.lv

„Panākumu Universitāte” ir uz 6 gadiem akreditēta profesionālās pilnveides izglītības programma jauniešiem, kurā, iepazīstot profesionālu un veiksmīgu personību dzīvi un darba pieredzi, tiek attīstīta un veicināta katra jaunieša individuālā prasme gūt savus personīgos panākumus. Programmas mērķis ir veicināt Tavu zināšanu un prasmju attīstīšanu gan uzņēmējdarbības, gan psiholoģijas un sabiedrisko attiecību jomās, gūstot pieredzi praktiskā darbībā, klātienē tiekoties ar pieredzējušiem un veiksmīgiem uzņēmējiem, politiķiem un kultūras sfēras pārstāvjiem, tādējādi ieinteresējot Tevi iepazīt profesiju daudzveidību un veicinot prasmi gūt savus personīgos panākumus.

Lasīt tālāk …

“Esam gaisā!” jeb pieejams pirmais skolas TV raidījums!

www.auv.lv

Jaunajā 2016./2017.mācību gadā turpināsim informēt jūs par aktuālo Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā. Pirmais raidījums veltīts Zinību dienai, kad skolas druvis vēra gan lieli, gan mazi. Sižeta vadītājs – Arvīds Ivbuls, kamera – Austra Pumpure, bet montāža – Ēriks Siliņš. Patīkamu skatīšanos un tiekamies jau pavisam drīz – nākamajā AUV TV raidījumā!

Zinību diena jeb sākums jaunam darba cēlienam!

Teksts: www.auv.lv, foto: A.Katajs-Paeglis

Ceturtdien, 1.septembrī, skolā atsākās rosība, jo skolēni, viņu vecāki, skolotāji un tehniskie darbinieki, kā arī skolas viesi pulcējās skolā, lai ar godu atklātu jauno mācību gadu. Direktors savā runā uzsvēra būtisko: skolā mācīsies 367 skolēni un strādās 45 skolotāji. Tika īpaši izcelti arī klašu audzinātāji – 1. klases audzinās skolotājas Olga Urtāne un Anda Kudiņa, 5.klases – skolotāja Ināra Plakane un Rita Lielā, bet 10.klasi – skolotājs Edgars Bērziņš. Jāuzsver, ka skolēnu skaits ir palielinājies, pateicoties skolēniem, kas pie mums uzsāka mācības šajā mācību gadā – kopskaitā 23. Šoreiz liels pārsteigums visiem klātesošajiem bija Aristoteļa ierašanās … ar automobīli. Ceram, ka jaunais mācību gads nesīs daudz jaunu piedzīvojumu, izaicinājumu un sasniegumu gan mācību, gan ārpusklases darba jomās. Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

Informācija par skolas psihologu darba laiku šajā mācību gadā

Skolas administrācija

Sākot ar šo mācību gadu skolas psihologs bērniem, viņu vecākiem, pedagogiem būs pieejams katru darba dienu. Pirmdien, trešdien, ceturtdien un piektdien Jūs varat griezties pie Vēsmas Bērziņas, bet otrdienās – pie Aelitas Beitikas. Svarīgi (!) Ja novērojat savā bērnā jūs satraucošu uzvedību, kas traucē mācībām vai saskarsmei: (lai ielazītos ar informāciju, klikšķiniet uz “Lasīt tālāk!”

Lasīt tālāk …

Svarīgi! Par skolēnu pārvadājumu maršrutu [precizēts]

Skolas administrācija

Informējam, ka šajā mācību gadā ir mainīta kārtība, kādā notiek pieteikšanās skolas autobusa izmantošanai. Līdz ar to skolēniem, kuri izmantos Aizkraukles autobusu līdz 5.septembrim piereģistrēties skolas kancelejā, lai varētu saņemt braukšanas karti, kura būs derīga  kopā ar personu apliecinošu dokumentu (piemēram: skolēna apliecība, pase vai ID karte). Ar pārvadājumu maršrutu var iepazīties ŠEIT vai skatīt tiešsaistē, klikšķinot uz “Lasīt tālāk!”

Lasīt tālāk …

Gatavojoties jaunajam mācību gadam, aizvadītas divas pedagoģiskās padomes sēdes

www.auv.lv; foto: A.Katajs-Paeglis

Jau kā tradīcija ir kļuvusi īsi pirms jaunā mācību gada sākuma organizēt Pedagoģiskās padomes sēdes, lai atskatītos uz aizvadītajā mācību gadā paveikto mācību un ārpusklases darbā, kā arī, lai aktualizētu aktuālo informāciju un prioritātes jaunajam darba cēlienam. 26. un 30. augustā sēžu laikā tika skatīti tādi jautājumi kā 2015./2016. mācību gada mācību un ārpusklases darba izvērtējums, skolas attīstības plāna īstenošana, jaunu pieeju meklējumi e-klases lietošanā vecākiem. Tāpat skolotāji iepazīnās ar 9. un 12. klašu audzinātāju sagatavotajiem ziņojumiem par absolventu turpmākajām mācību gaitām. 

Aktualizēts interešu izglītības programmu saraksts 2016./2017.mācību gadam

www.auv.lv

25.augustā Skrīveru novada domes sēdē tika apstiprinātas 24 interešu izglītības programmas. Arī šajā mācību gadā skolēniem ir iespēja pilnveidot savas kompetences dažādās jomās, piemēram, kultūrizglītībā, sportā, mūzikā, vides un multimēdiju izglītībā. Katru interešu izglītības programmu vada pieredzējis interešu izglītības skolotājs un pēc veiksmīgas kursa apgūšanas, skolēni var iegūt arī apliecinājumu par konkrētu kompetenču paaugstināšanu. Padari savu skolas laiku krāsaināku un interesantu! Sīkāka informācija par interešu izglītības programmām ir pieejama pie skolotājiem, bet saraksts ir pieejams ŠEIT, bet tiešsaistes versiju skatiet zemāk!

Lasīt tālāk …

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt