Apkopoti „Sudoku turnīra” 1. kārtas rezultāti; publicēti 2.kārtas uzdevumi

Ilze Gaņina, matemātikas skolotāja

No 16.12.2013. – 07.01.2014. skolā norisinājās „Sudoku turnīra” pirmā neklātienes kārta. Tās laikā skolēni 5. – 6. un 7. – 9. klašu grupās individuāli varēja atrisināt trīs piedāvātās sudoku mīklas un iesniegt matemātikas skolotājām. Pirmajā kārtā piedalījās 17 skolēni katrā klašu grupā. Tabulā var aplūkot iegūtos rezultātus. Paldies visiem, kuri piedalījās mīklu minēšanā. Vēlos uzteikt 5. A klases skolnieku Oto Ģigulis, kurš atrisināja visas sešas mīklas. I kārtas rezultāti:

Aicinu aktīvi iesaistīties otrās kārtas sudoku mīklu risināšanā līdz 17. janvārim. Otrās kārtas uzdevumi pieejami zem raksta! Labākie risinātāji tiks uzaicināti uz trešo klātienes kārtu, kura norisināsies 23.01.2014. skolā.

 

Aktualitāšu konkursam aizvadīts 1.konkurss II semestrī (6.-10.01.); pārleicinoši uzvar 10.a klase

Edgars Bērziņš, skolotājs

Ir apkopoti aktualitāšu konkursa rezultāti par janvāra mēneša 1.nedēļu. Skolēniem tika piedāvā iespēja atbildēt uz 10 jautājumiem, kopsummā iegūstot 22 punktus. Priecē, ka konkursa rezultāti ir labi – trim skolēniem ir maksimālais punktu skaits, bet 64% rezultāti ir augstāki par 50%. Kopējo statistiku pa klasēm var apskatīt diagrammā.

Izrāde “Mežā” pulcē 1.-4.klašu skolēnus

Zanda Albekeite 4.klase
8.janvārī plksten 12.00 mūsu skolā viesojās leļļu teātris. Tims ar teatralizētu koncertprogrammu “Mežā”. Izrādi noskatījās 1.-4. klašu skolēni.  Šajā izrādē galvenie varoņi bija divi mežsargi, kuri skatītājiem stāstīja par sēnēm un uzvedību mežā. Vēl piedalījās maziais palaidnis Jēcis, kurš viens pats gāja uz mežu blēņoties. Bērni dziedāja un kustējās līdzi izrādes varoņiem.

AUSV skolēni ielūdz uz handbola spēlēm!

7.-8.klašu skolēni ielūdz uz atklātajām spēlēm handbolā. Uzaicinājums – attēlā!

Skolēni aicināti piedalīties Panākumu Universitātes janvāra lekcijās!

Lekcijas vadīs Sandis Dūšelis un Aigars Kalvītis! Sīkāka info pie vēstures skolotāja E.Bērziņa!

Apkopoti aktualitāšu konkursa 6.-12.klasēm I semestra rezultāti; I vieta – 12.a klasei

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

I semestra laikā 6.-12.klašu skolēni piedalījās erudīcijas konkursā par aktuālajām norisēm ekonomikā, kultūrā, politikā un citās jomās Latvijas un pasaules mērogā. Ik nedēļu skolēni saņēma jautājumus, uz kuriem sniedza atbildes. Apkopojot I semestrī iesniegto atbilžu kvalitāti, var secināt, ka skolēnu intereses un līdz ar to zināšanu līmenis par aktuālajām norisēm ir paaugstinājies. Konkurss turpināsies arī II semestrī, savukārt mācību gada noslēgumā ir plānota apbalvošana, nosakot erudītāko klasi un skolēnus pamatskolas (6.-8.klases) un vidusskolas (9.-12.klases) posmos. I semestra klašu vidējie rezultātus var apskatīt diagrammā, bet statistika par katra skolēna sasniegumiem ir pieejami vēstures kabinetā.

Pasaules modes tendences skolā. Novembris-decembris

Monta Daugaviete, Dāvids Zaķis

Patriotiskās nedēļas noskaņas valdīja arī mūsu skolā. To ļoti labi varēja pamanīt skolēnu apģērbā. Paula Lazdiņa, Emīls Bokalders un Rema Kalniņa izvēlējušies iekļaut savā apģērbā Latvijas karoga krāsas, kas ir ļoti atbilstošas šādiem svētkiem.

Apdrukāti audumi šobrīd ir ļoti aktuāli modes pasaulē. Arī dažāda veida legingi nav atstāti novārtā un ir ļoti iecienīti jauniešu vidū.Lai arī legingi ir ideāls brīvā laika apģērba gabals, tos ļoti labi var kombinēt arī ar klasiska stila apģērbu. Mūsu skolas skolēniem ļoti iecienīti ir dažādas apdrukas legingi, kas pārsteigs ikvienu. Attēlā: Keita Lūse un Patrīcija Elizabete Prūse.

Ierasti džemperi mums asociējas ar ērtu un siltu apģērba gabalu, bet tie var būt ļoti dažādi! Jo krāsaināki un košāki, jo labāk. Attēlā: Undīne Circene.

Ziema lēnām ienāk arī Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā un zilie toņi parādās mūsu skolas skolēnu apģērbā. Ļoti aktuāli ir dažāda veida zilo toņu džemperi. Zilā krāsa vairo miera sajūtu. To ir ietacams valkāt, ja vēlaties izstarot miera un pašpārliecinātības atmosfēru. Attēlā: Edžus Guntars Galvanovskis, Elīna Mārtiņa, Rihards Aņisimovs un Elīna Balanda.