Latvijas Riteņbraucēju apvienība izsludina Latvijas skolēnu projektu konkursu

Ar mērķi veicināt velosipēda kā droša un ērta ikdienas transporta plašāku lietošanu Latvijā, Latvijas Riteņbraucēju apvienība izsludina projektu konkursu 7-12. klašu skolēniem. Konkursa darbi tiks vērtēti 4 nominācijās: Drošs ceļš uz skolu, velo un internets, riteņbraukšanas veicināšanas kampaņa, kā arī brīvās izvēles tēma, kas atbilst velosipēda kā ikdienas transportlīdzekļa lietošanas veicināšanas idejai.
Lasīt tālāk …

Skolas dramatiskais pulciņš ciemojas “Sprīdītī”

17.janvārī skolas 4.un 6.,7.klašu dramatiskais pulciņš un vadītāja Vija Meroža devās uz bērnudārzu “Sprīdītis” ar divām bērnu lugām “Kas man par to būs?” un “Mūsu sētas Reksis”.

Lasīt tālāk …

Lekcija vidusskolēniem: pārmaiņas notiks jau tuvākajā laikā; esi gatavs! [+FOTO]

17.01.tika organizēta lekcija jauniešiem. Skolā ieradās biedrības “Jauniešu konsultācijas” pārstāve, kura informēja 12.a,11.b un 10.klases skolēnus par darba tirgus pieprasījumu Latvijā. Noskaidrojās, ka tuvāko gadu laikā mūs gaida straujas pārmaiņas. Informāciju tehnoloģiju loma mūsu dzīvē arvien pieaug, tāpēc, iespējams, jau drīz pilnīgi mainīsies veids, kā strādājam, izklaidējamies un sazināmies.Ar  aktuālo informāciju var iepazīties karjeras portālā ”Prakse.lv”.

Galerijā iespējams apskatīties pasākuma atskatu fotogrāfijās.

Galerija: Lekcija par nākotnes iespējām vidusskolēniem.

AUSV pārstāvēta Panākumu Universtātes sesijā [+FOTO]

15.janvārī  15 Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolēni devās uz Rīgu piedalīties Panākumu Universitātes organizētajā lekcijā.

Dienu atklāja restorāna “Vincents” šefpavārs Mārtiņš Rītiņš, kurš jauniešiem stāstīja par Slow food – veselīgu, sezonālu, tradicionālu un, galvenais, tepat Latvijā audzētu pārtiku.

Lasīt tālāk …

Pamatskolas un vidusskolas Skolēnu pašpārvalžu aktualitātes

15. un 16. janvārī notika skolas pamatskolas un vidusskolas skolēnu pašpārvalžu sanāksmes. Klikšķini “Lasīt tālāk” un iepazīsties ar jaunumiem!

Lasīt tālāk …

Skolas skolēnu pašpārvaldes labie darbi 2012./2013.m.g. I semestrī

  • Izveidojām skolas rīta ziņas.
  • Izveidojām pašpārvaldes stendu.
  • Sadarbojamies ar citām skolām :Aizkraukles novada ģimnāziju, biedrību „Galaktika”, Ikšķiles vidusskolu, Lielvārdes vidusskolu, Kokneses vidusskolu, Pļaviņu vidusskolu u.c..
  • Organizējām pasākumu „Dziedi un dejo ar skolotāju”.
  • Piesaistījām jaunus dalībniekus

Lasīt tālāk …

‘Teātris-in’ piedāvā izrādes 1.-6. klašu skolēniem!

‘Teātris-in’ vēlas iepriecinat ar izradēm!

1.-3. klasēm “ATCEROTIES VINNIJU PŪKU
Telpa: neatkarīgais teātris “Kabata”
Laiks: 13.,14., 21. februārī plkst. 10.00 un 12.30

Lasīt tālāk …

AUSV panākumi starpnovadu olimpiādē vēsturē [+FOTO]

15.janvārī Aizkraukles novada ģimnāzijā notika starpnovadu olimpiāde vēsturē, kurā kopumā piedalījās 8 censoņi no Aizkraukles novada ģimnāzijas, Jaunjelgavas vidusskolas, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas  un Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas. Olimpiādes darbu veidoja 16 uzdevumi, kuru izstrādāja LU Vēstures un filozofijas fakultāte. Mūsu skolu olimpiādē pārstāvēja 12.a klases skolniece Eva Dzērve, kura ieguva godpilno 3. vietu! Lasīt tālāk …

Aicinājums piedalīties Ēnu dienā Saeimā 2013. gada 13. februārī

Lai pieteiktu savu dalību, līdz 9.februārim uz e-pasta adresi info@saeima.lv sūti aizpildītu pieteikuma anketu un motivācijas vēstuli. Anketā norādi deputātu, kuru vēlies ēnot, bet motivācijas vēstulē uzraksti, kāpēc vēlies piedalīties Ēnu dienā Saeimā. Iepazīties ar Saeimas deputātu sarakstu var šeit, bet ar Saeimas priekšsēdētājas S.Āboltiņas aicinājumu –  šeit!

Lasīt tālāk …

Kā turpmāk risināsim audzināšanas jautājumus? Atskats uz klašu audzinātāju MK sēdi

15.janvārī Sanāksmju telpā notika klašu audzinātāju metodiskās komisijas sanāksme. Līdz ar klašu audzinātājiem, sanāksmē piedalījās arī sociālais pedagogs Inga Kočāne. Lasīt tālāk …

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt