“Sapņu komanda 1935” arī mūsu skolā

Ramona Barkāne

11. martā Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā rādīja filmu „Sapņu komanda 1935”. Pirms neilga laika šo, latviešu veidoto filmu, rādīja arī kinoteātros un tā guva labus panākumus.

Lasīt tālāk …

AUSV vokālajam ansambim 1.pakāpe konkursā “Balsis”

Skolas vokālais ansamblis 1.martā piedalījās starpnovadu skolu vokālo ansambļu konkursā “Balsis”. Ansamblis ieguva 1.pakāpi, tā izcīnot iespēju piedalīties ansambļu konkursa 2.kārtā – pusfinālā Jelgavā, 8.martā. Kā norāda mūzikas skolotāja S.Upeniece: “Skolēni ieguldīja daudz darba un tikai loģiski, ka darbs ir vainagojies panākumiem!”

Turēsim īkšķus par mūsu skolas ansambli!

9.a klases skolniecei L.Kalniņai 3.vieta valsts vēstures olimpiādē

2013. gada 26. februārī N. Draudziņas vidusskolā Rīgā noslēdzās 19. vēstures olimpiāde 9. klašu skolēniem.  Ar 100 punktiem skolas skolniece L.Kalniņa ieguva godpilno 3.vietu! Apsveicam!

Vides spēļu konkursā uzvar AUSV 6.klašu skolnieces L.Krasovska un E.Ostrovska!

Daiga Martinsone

28. februārī mūsu skolā notika vides spēļu konkurss, kurā piedalījās 22 skolēni no četrām sadarbības novadu skolām.

Lasīt tālāk …

Skolēniem panākumi ZPD aizstāvēšanas konferencē Aizkrauklē

Daiga Martinsone

27. februārī četru novadu: Aizkraukles, Jaunjelgavas, Skrīveru un Neretas jaunieši tikās konferencē un prezentēja savus darbus.

Lasīt tālāk …

Aizkraukles sadarbības novadu ķīmijas olimpiāde mūsu skolā

Agrita Sakse, ķīmijas skolotāja

12.februārī mūsu skolā notika Aizkraukles sadarbības novadu (Aizkraukle, Jaunjelgava, Skrīveri un Nereta) ķīmijas olimpiāde 9.-12.klasēm. Visās klašu grupās kopskaitā piedalījās 30 skolēni. Žēl, ka pēdējos gadus olimpiādē nepiedalās pamatskolu pārstāvji. Olimpiādēs uzdevumi skolēniem prasa augstāka līmeņa radošu pieeju, tādēļ prieks, ka ir skolēni, kas ir atsaucīgi un pacietīgi, domājoši, ar cīņas sparu. Šogad no mūsu skolas vislabāk veicies 11.klases skolniekiem Andrim Ērglim(2.vieta 11.klašu grupā) un Niklāvam Geižānam (2.vieta 12.klašu grupā), Edītei Bitānei (3.vieta 12.klašu grupā), bet ne mazāk uzslavējams 9.klases skolnieks Didzis Ozols-atzinība.

Tava iespēja studēt Dānijā bez maksas!

www.studydk.dk piedāvā palīdzību studentiem, kuri vēlas uzsākt studijas Dānijā. Mūsu piedāvātās studiju programmas ir lokalizētas Aalborgas Universitātē.

Lasīt tālāk …

Cirks skolā

Vija Meroža

19.februārī mazliet jautrāki brīži pašiem mazākajiem bērniem. Skolā viesojās cirks. Ar kādu sajūsmu bērni vēroja izrādi! To vajadzēja redzēt.Klauns uz skatuvi aicināja arī bērnus. Viņi pozēja burvju māksliniekam, palīdzēja dzīvnieciņiem uzstāties.
Varēja redzēt žurciņu veiklību, sunīšu spēju pārvarēt dažādus šķēršļus- arī skolēnu izveidotos. Izrāde ļāva nedaudz atslogot skolēnus no ierastās mācību vides.

4.klašu skolēni bauda kultūru: baleta Riekstkodis izrāde LNO

Valentīna Fedotovska, 4.a klase

Kādā svētdienā 4.a,b klašu skolēni un vecāku pārstāvji Latvijas Nacionālajā  operā noskatījās baletu Riekstkodis.

Tur bija stāstīts par to, ka Ziemassvētku vecītis visiem dalīja dāvanas, bet lelle Riekstkodis nevienam nepatika, vienīgi mazā Marija izjuta pret to līdzcietību. Meitene sapnī redzēja,  ka Riekstkodis atdzīvojās un pārvērtās par Princi. Viņš kopā ar alvas zaldātiņiem  uzveica Peļu ķēniņu un tā armiju.

Marijas lomā dejoja balerīna Baiba Kokina, bet Princis Riekstkodis bija Viktors Seiko. Operas namā es biju jau otrreiz, bet baletu skatījos pirmoreiz.

No 1. marta sāksies pieteikšanās LU Fonda mecenātu stipendijām 12. klašu abiturientiem

Jeļena Poļakova, Latvijas Universitātes Fonds

No 1. līdz 25. martam 12. klases abiturientiem būs iespējams pieteikties Latvijas Universitātes (LU) Fonda stipendiju programmai „Ceļamaize 2013” un „M.M.V.Petkevičs piemiņas stipendija” un jaunizveidotajai Salaspils novada pašvaldības stipendijai, aizpildot on-line anketu mājas lapā www.fonds.lv.

Lasīt tālāk …

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt