Ķīpsalā iegūtā noderīgā informācija

2019. gada 21. Marts

Dinija Pūpola, 11.b klase

No 1. līdz 3. martam Ķīpsalā norisinājās mācību izstāde “Skola 2019”. Šajā izstādē jauniešiem bija iespēja uzzināt, kādas izglītības un studiju programmas piedāvā profesionālās un augstākās izglītības iestādes, kā arī dažādi mācību centri. Kopumā tika pārstāvētas 140 mācību iestādes un varēja uzzināt ne tikai par izglītības iespējām Latvijā, bet arī ārzemēs.

Jāuzsver, ka lielākais guvums bija iespēja aprunāties ar skolu pārstāvošajiem studentiem, kuri deva lielisku informāciju par savu mācību iestādi, kā arī atbildēja uz jebkuru skolēna uzdoto jautājumu. Ļoti patīkami bija redzēt, ka visi studenti un profesionālo skolu pārstāvji bija gatavi mūs pilnveidot ar zināšanām, kas mums noderēs, izvēloties turpmāko izglītības virzienu. Vienlaikus ar izstādi “Skola 2019” notika arī  “Latvijas grāmatu izstāde 2019”, kur varēja iegādāties grāmatas par izdevīgām cenām!

           Uzskatu, ka mēs varam ļoti lepoties ar šādiem izzinošiem projektiem, kas norisinās tieši pie mums Latvijā! Tas mūsu jauniešiem dod patiešām noderīgas un patiesas zināšanas, kā arī palīdz ievirzīt mūs uz pareizā izglītības ceļa. Šajā pasākumā  mūsu skolas  11.a un 11.b klases piedalījās projekta „Projekta nr.8.3.5.0/16/I/001”Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Komentāri