Zvaigznes grāmatnīca Aizkrauklē aicina piedalīties konkursā “Skaistus dzejoļus es rakstu….”

2015. gada 10. Aprīlis

www.staburags.lv

Konkursa devīze ir “Dzejas rindas tālu skan…”.  Aicināti piedalīties  1. – 4.klases,  5. – 9. klases  un 10. – 12.klases skolēni.  Konkursā līdz 5. maijam jāiesniedz iepriekš nepublicēts dzejolis par  brīvi izvēlētu tematu.

“Aicinām piedalīties gan tos, kas jau raksta, gan tos, kas vēl nav ievingrinājuši roku dzejas rakstīšanā,” stāsta grāmatnīcas vadītāja Lita Eglīte. “Iesniedzot dzejoli vērtēšanai, autors uzņemas pilnu atbildību par to, ka iesniegtais ir oriģināldarbs. Galvenie vērtēšanas kritēriji ir dzejoļa skanīgums, literārā valoda un dzejoļa mākslinieciskais noformējums.”

Darbu var iesniegt personīgi Zvaigznes grāmatnīcāAizkrauklē, Spīdolas ielā 11, darba dienās no plkst, 9 līdz 18  vai sūtīt pa pastu uz adresi: Zvaigznes grāmatnīca, Aizkraukle, Spīdolas iela 11, LV-5101. Jābūt norādītam autora vārdam, uzvārdam, skolai, klasei, vecumam, skolotāja vārdam, e-pastam vai telefonam. Darbam var pievienot vizuālo materiālu (fotogrāfijas, ilustrācijas).

Darbus vērtēs žūrijas komisija – Zvaigznes grāmatnīcas darbinieki, eksperti literārā jomā. Konkursa uzvarētājs katrā grupā saņems Zvaigznes grāmatnīcas balvu par labāko darbu. Būs arī veicināšanas balvas turpmākai talantu attīstībai. Darbus vērtēs no  6.  līdz  16. maijam. Uzvarētājus paziņos 18.maijā.

Komentāri