Šonedēļ skolēniem izsniegs pārtikas pakas

2020. gada 14. Decembris

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 5. līdz 12. klases audzēkņi, kuri mācās attālināti un kuriem piešķirtas brīvpusdienas, no 16. decembra Skrīveru kultūras centrā varēs saņemt pārtikas pakas.

Tā kā 7. līdz 12. klašu skolēni turpina mācīties attālināti, viņiem patlaban pārtikas pakas sagatavotas par laika periodu no 16. novembra līdz 18. decembrim, tās vērtība ir 34,08 eiro – 1,42 eiro par katru dienu.

Savukārt 5. un 6. klases audzēkņi attālināti mācās no 4. decembra, līdz ar to pārtikas paka viņiem sagatavota par vienpadsmit darba dienām un tās vērtība ir 15,62 eiro.

Skrīveru kultūras centrā bērni vai vecāki pārtikas pakas varēs saņemt piecas dienas: 16., 17., 18., 21. un 22. decembrī no pulksten 9 līdz 14.

Pārtikas pakas saņems 206 pamatskolēni un 11 vidusskolēni.

Kopā ar pārtikas pakām bērni saņems arī augļus, kurus Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas audzēkņiem līdz 9. klasei trīs reizes nedēļā bez maksas nodrošina saistībā ar programmu “Piens un augļi skolai”.

Tāpat visi skolēni no 5. līdz 12. klasei Skrīveru kultūras centrā saņems arī saldumu paciņas, tās Ziemassvētkos viņiem sarūpējusi Skrīveru novada dome. Pēc saldumu paciņām jādodas arī visiem vidusskolēniem!

Pārtikas pakas gatavo SIA “Danis plus”. To izsniegšanu un piegādi organizē Skrīveru novada dome

Komentāri