Ventspils IT izaicinājums

2022. gada 22. Novembris

Liene Sola, 1.a klases audzinātāja

  No  29.septembra līdz 13.novembrim norisinājās 1.kārta konkursam “Ventspils IT izaicinājums- eksperimentē”, kurā piedalījās arī 3 komandas no 1.a klases. A grupas uzdevums bija vides eksperiments, kura laikā vajadzēja pārbaudīt materiālu īpašības. Katrai komandai vajadzēja sagatavot 2 minūšu garu video, kurā parāda eksperimentu un izskaidro, kas tajā notiek. Katrā komandā bija trīs skolēni un viens pieaugušais, kurš palīdzēja sagatavoties šim konkursam. Visām trijām komandām palīdzēja sagatavoties Skrīveru pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdītis” PI skolotāja Ilze Apsīte, ar kuru kopā bērni šīs prasmes jau apguva pirmsskolā.

Kopā A grupā piedalījās 61 komanda. Šīs komandas izvērtēja žūrija.  Desmit komandas, kurām bija labākais punktu skaits, tika uzaicinātas uz otro kārtu, kura norisināsies Ventspilī.

Pēc žūrijas vērtējuma visas trīs komandas no 1.a klases- “Melnās panteras”, “Superzirnekļi” un “Skaistās margrietiņas” dosies uz Ventspili, lai piedalītos otrajā konkursa kārtā.

https://ventspilsitc.com/news/the-finalists-of-the-ventspils-it-challenge-2022-have-been-selected/

“Superzirnekļi”- Odrija Uzulniece, Karlīna Uzulniece, Katrīna Salmiņa. https://www.youtube.com/watch?v=ViEKhiCrYDA&t=11s

“Melnā pantera”-  Patrīcija Dišereite, Tomass Kondrovs , Emīls Zariņš.

https://www.youtube.com/watch?v=dJmbN1T_1mc&t=7s

“Skaistās margrietiņas”- Ance Litovska, Melānija Kuzņecova, Melānija Lūse.

https://www.youtube.com/watch?v=Imc-7HTzP1w

Komentāri