R.Mūka literāri radošo darbu konkursa apbalvošana

2014. gada 20. Janvāris

Santa Krasovska, Latviešu valodas un literatūras skolotāja

17.janvārī Galēnos notika Robertam Mūkam veltītā literāri radošo darbu konkursa apbalvošana. Šogad tajā bija vislielākais dalībnieku skaits – 243. (2.-4.kl grupā 42, 5.-7.kl grupā 76, 8.-9.kl. grupā 59, 10.-12.kl. grupā – 66)

      Konkursa organizētāja Marta Binduka atzina, ka darbus caurstrāvojusi liela sirsnība, mīlestība, un pat izskanējusī sāpe tomēr neesot liegusi saglabāt gaišu skatu uz dzīvi un novērtēt cilvēkus līdzās. Lai arī sākotnēji tēma „ Starp sapņiem un īstenību mums ir jāatrod sava vieta – tas „klusais punkts”, kas nav tikai pieturas punkts, – bet atvēzēšanās” šķita sarežģīta, skolēni bija saskatījuši daudz un dažādas iespējas savu ideju “atspēriena punktam”. Kādam tā ir sava sēta, zeme, kas dod spēku. Citam – skola -, kur ikdienas darbos sākas, attīstās un arī realizējas sapņi. Vidusskolēni vairāk domājuši par atspēriena punktu sevī pašā.
Šajā konkursā 2.vietu ieguva 8.b kl. skolēns Armands Bērziņš un atzinību saņēma 12.b kl. skolniece Lāsma Kliņģerīte. Bez balvām nepalika arī pārējie dalībnieki – Kristīne Kazakeviča (8.a), Elvita Krista Gailīte (12.a), Mārtiņš Pēterfelds (12.a), Jana Moroza (12.a).
Apbalvošanas pasākuma noslēgumā izskanēja Rēzeknes Augstskolas profesores Angelikas Juško-Štekeles vēlējums: “Lai spnis nepaliek tikai sapnis, bet ar gribas atbalstu rod īstenojumu!”

Komentāri