Olimpiskā diena skolā.

2022. gada 25. Aprīlis

Vija Meroža, direktora vietniece audzināšanas jomā.

    Šogad tradicionālais Latvijas Olimpiskā komitejas organizētais  Olimpiskais mēnesis sākās mēnesi pirms LOK 100.dzimšanas dienas un noslēdzās 22.aprīlī ar kopēju Vislatvijas rīta vingrošanu, kurā piedalīsies vairāk kā 160 000 dalībnieki no 41 pašvaldībās, sportojot 781  vietā Latvijā. Vingrojumu kompleksu autori: veselības sporta speciālisti-Monta Lībeka un Dinārs Zāģers.

      Arī mūsu skolā bija iespēja piedalīties olimpiskās dienas aktivitātēs. Rīts sākās ar novada sporta koordinatores Zigrīdas Spruktes radiouzrunu skolēniem. Zigrīda nedaudz pastāstīja par olimpiskās komitejas vēsturi, uzmundrināja dalībnieku sportisko garu. Tika atskaņota olimpiskā himna.

     Šogad katra klase varēja izpausties pēc saviem ieskatiem. Vingrošana sakrita ar audzināšanas stundas laiku, kuras tēma bija ”Olimpiskā diena”. Pārsvarā klasēs, pēc kopīgās vingrošanas, tika pārrunāta sporta nozīme cilvēka dzīvē.  Prieks, ka 3. klases paaicināja uz skolu Gustava mammu-Līgu Gobiņu , lai varētu radīt priekšstatu par pieaugušā cilvēka saistību ar sportu, par tā nozīmi veselības uzlabošanai un saglabāšanai.   7. b klasē klasesbiedri uzzināja par  pusaudžu elkiem-sportistiem. Daudzi dalījās savās izjūtās par šo tēmu.Tika nosaukti Martins Dukurs, Kristaps Porziņģis, Mairis Briedis, arī šahists Mihails Tāls. Klases audzinātājai ,neatlaidības un mērķtiecības dēļ, tā ir šķēpmetēja Inese Jaunzeme.

Komentāri