Izlaidums tomēr notiek!

2020. gada 6. Jūlijs

Direktora vietniece audzināšanas jomā Vija Meroža

Šis mācību gads ienesis daudzas pārmaiņas gan skolas, gan skolēnu dzīvē. Bažu pārņemti 9. klašu absolventi ar nepacietību gaidīja ministru kabineta pēdējos norādījumus par pandēmijas ierobežojumiem, lai izkliedētu šaubas par izlaiduma organizēšanas iespējām. Ilgi nebija jāgaida… atļauja (ne vairāk kā 100 cilvēkiem) tika saņemta.

13. jūnijs –svarīgs datums šī gada 9.klašu absolventiem. Šis ir datums, kurā bijušie 9.klasnieki saņēma apliecības par pamatskolas beigšanu. Protams, apsveikumu runas bira kā no pārpilnības raga: sveica gan domes izpilddirektors Andris Zālītis, vecāku pārstāvji, skolas direktors Aldis Rakstiņš, klases audzinātājas Sintija Rūze un Inta Šreibere. Muzikālu apsveikumu sniedza mūzikas skolas skolotāju ansamblis.

Šogad izlaidums bija citādāks-draudzīgāks, sirsnīgāks, jo katrs absolvents sēdēja pie savas ģimenes. Un tas morāli atbalstīja skolēnus šajā svarīgajā mirklī. Humora dzirksts palīdzēja visiem uzturēt možāku, jautrāku noskaņojumu. Izlaidums beidzies un mēs-skolotāji gaidīsim bijušos devītos jau desmitajā klasē….

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt