„Gudrs vēl gudrāks” 7.b klases skolniece Liega

2014. gada 24. Janvāris

Eirana Ostrovska 7.bklase, foto: I.Plakane

Mūsdienās televīzijā ir iespējams redzēt dažādus latviešu veidotus seriālus, šovus, filmas u.c. Vienā no nesen uzsāktā raidījuma „Gudrs vēl gudrāks” bija iespēja piedalīties arī mūsu, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 7.b klases skolniecei Liegai Krasovskai. Līdzi devās 11 atbalstītāji, klasesbiedri un klases audzinātāja Ināra Plakane.

I.Plakane: „7. klašu skolēniem, tāpat kā iepriekš 6. klašu skolēniem, jāspēlē 4 kārtās, katrā piedalās 12 dalībnieki no dažādām Latvijas skolām, un no katras kārtas tikai  2 dalībnieki tiek tālāk uz lielo septītklasnieku finālu.”

Piedaloties un dodoties ceļā, mēs visi noteikti bijām satraukti, bet tomēr gatavi atbalstīt Liegu un cerēt, ka šis brauciens nebūs pēdējais. Taču galvenais uzdevums bija motivēt un mazināt apmulsumu.

Šajā raidījuma epizodē piedalījās tikai 7. klases.  Kopumā šovā bija 4 kārtas, katrā no tām skolēnu – dalībnieku skaits mazinājās, jo izslēgti no katras kārtas bija tie, kuru āķīgo un gudro jautājumu punktu skaits bija vismazākais. Bet kāds arī straujāk tuvojās pēdējai, noslēdzošai kārtai. Visi bija satraukti, un vēl vairāk ieinteresēti, kuri divi skolēni būs ceturtajā kārtā – finālā.

I.Plakene: „Dalībniekiem vajadzēja parādīt ne tikai savu erudīciju dažādu zinātņu jomās, bet bija arī jāiztur liela spriedze un izturība garajā filmēšanas procesā. Prieks, ka mūsu skolas audzēkne Liega spraigā saspēlē spēja parādīt savu erudīciju un izturību un iekļuva 7. klašu erudītāko skolēnu finālspēlē.” Lai Liegai veicas! Raidījumu varēs vērot 14. februārī LT1 kanālā.

 

Komentāri