BSP nometne 2021

2021. gada 7. Maijs

Daiga Martinsone, bioloģijas skolotāja, attēlā- Marka Anufrijeva zīmējums nometnē

No 4. līdz 7. maijam sešiem mūsu skolas skolēniem bija iespēja piedalīties attālinātajā nometnē, kurā tāpat kā parastajās nometnēs bija atklāšanas ceremonija, radošās darbnīcas, lekcijas un noslēguma pasākums. Tajā iesaistījās Katrīna Borzova no 6.a klases, Agate Jeluškina no 6.b klases, Karīna Gaņina un Krista Posnija no 7.a klases, Beāte Babre no 7.b klses, Marks Anufrijevs no 8.a klases un arī skolotāja Daiga Martinsone. Īpaši jāuzslavē Beāte, kura drosmīgi prezentēja skolu, demonstrēja skaņas iegūšanu no glāzēm un savus video straumēšanas kanālā. Karīnas, Marka un Beātes vērtējums:

1.Kas ir spilgtākie iespaidi? 

-Visu dalībnieku līdzdarbība.

-Man bija  ļoti patīkamas emocijas, cilvēki šajā nometnē bija ārkārtīgi jaukas un interesantas personības! 

-Mani pārsteidza, ka tik daudzi jaunieši interesējas par dabas aizsardzību.

  1. Ko jaunu uzzinājāt?

 -Kādos veidos būt jaukam pret citiem un sevi.

-Es nezināju, ka māku tik labi un raiti runāt angliski.

-Izrādās, ka pēdējo gadu laikā daudzas ar dabas aizsardzību saistītas problēmas ir atrisinātas, jo man šķita, ka, ņemot vērā, kas notiek ar ozona caurumu un piesārņojumu, viss kļūst tikai sliktāks. 

  1. Kas patika vislabāk?

– Man vislabāk patika radošās darbnīcas.

-Man vislabāk patika tas, ka ikvienam bija dots vārds izteikties, diskutēt ar citiem un runāt par daudzām svarīgām tēmām, kā arī tikt uzklausītam.

-Vislabāk patika iespēja sazināties ar dažādu valstu cilvēkiem angļu valodā. Un, protams, ļoti patika viens no manis izvēlētajiem workshop #shareherpower, kas bija saistīts ar zīmēšanu. Tajā mums bija jāzīmē uzlīmes, kādas varētu tikt izlīmētas uz ielām. Es uzzīmēju cilvēka roku, kura tur kūstošu saldējumu – šeit es saldējuma bumbu izveidoju kā zemi, kuras kušanu ar savu “tvērienu” cilvēks ietekmē.  

  1. Kas pārsteidza?

– Pasākuma labā organizēšana.

-Mani pārsteidza tas, cik atvērti bija cilvēki, cik brīvi viņi runāja ar mani. 

-Augsts angļu valodas līmenis. Bērni tiešām labi runāja.

  1. Kā veicās ar saziņu angļu valodā?

 -Man veicās labi.

-Man ļoti, ļoti patika komunicēt ar cilvēkiem no visas Eiropas angliski, un es ceru,  ka  man vēl kādreiz būs dota šāda iespēja!

-Kopumā man pašam ar angļu valodu gāja labi – sapratu  visu pilnībā, runāšanai reizēm pietrūka kāda vārda. Dzirdot, kā citi bērni runā, sapratu, ka ir ko mācīties.

 

 

 

Komentāri