“Uzņēmēju dienā” klašu kolektīvi apmeklē dažādus uzņēmumus

2015. gada 29. Maijs

www.auv.lv

Par tradīciju kļuvusī “Uzņēmēju diena” šogad norisinājās 28.maijā, kad skolēni ar klašu audzinātājiem devās lūkot, ar ko nodarbojas vietējie uzņēmēji. Lūk, atskats, kā veicās! Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

  • 10.aklase un 11 b.klase viesojās bistro, restorānā un viesnīcā – “Klidziņa”. Sākumā  tika pastāstīts ar ko uzņēmums nodarbojas, cik darbinieku strādā, tika sniegta informācija par skolēnu vasaras darba iespējām un izaugsmi. Sniedza vairākus ieteikumus, kas būtu jāņem vērā darbojoties un dibinot savu uzņēmumu šajā sfērā. Tālāk sekoja neliela ekskursija pa pašu viesnīcu. Tika parādīta gan konferenču zāle, gan visai mājīgie numuriņi.
  • Uzņēmējdienās, 8.b klase devās uz suņu audzētavu „ZAK de LUX”, kur mūs sagaidīja audzētavas īpašniece Tatjana Pieli. Viņa mums pastāstīja par suņiem, par to, kā viņi māca cilvēkiem kļūt atbildīgiem. Suņi bija lieliski, mīlīgi un paši ar savu raksturiņu. Visiem suņi patika un katrs vēlējās sev jaunu draugu.
  • 6. a klase devās uz Aizkraukli pie divām pasaulslavenām māksliniecēm-keramiķēm- latvietes Ingūnas Skujas un amerikānietes Melisas Braden. Mūs aizveda Elīzas mamma, skolotājas Gunas vīrs, Mikus mamma un vizuālās mākslas skolotāja Ināra. Kad mēs nonācām pie keramiķēm, mūs sagaidīja divi, mīļi sunīši un pašas mākslinieces arī. Varēja redzēt, ka keramiķes dzīvo taupīgi un daudzas, šķietami nederīgas lietas izmanto, lai uztaisītu dažādas lietas no māla. Sākumā mums pastāstīja daudz jaunus faktus un interesantas lietas. Vēl mums izrādīja māju un aizveda uz darbnīcu. Darbnīcā arī visu izrādīja un pastāstīja. Mums pašiem arī ļāva darboties, tāpēc iedeva materiālus un formiņas, ar tām devāmies ārā, lai darbotos. Visi taisīja ļoti skaistas, dažādas, interesantas lietas. Ļoti skaistas sanāca rozītes un dzīvnieciņi. Mēs arī neizpalikām bez izkustēšanās un sporta aktivitātēm, tāpēc tikām uz laukuma un spēlējām futbolu. Visi apmierināti atbraucām mājās un gaidījām savus darbiņus, jo tos vēl nepaspēja apdedzināt. Mums ļoti patika ekskursija.

Komentāri