Atskats uz konkursu “Talanti 2019”

2019. gada 4. Februāris

Vija Meroža, direktora vietniece audzināšanas jomā

Talants-tā ir dabas dāvana, tas ir jākopj un jāattīsta. Bieži talantu nevaram saskatīt ikdienā, tāpēc rīkojam talantu skati. Andreja Upīša Skrīveru vidusskola lepojas ar saviem skolēniem, jo te mācās talantīgi bērni. 31.janvārī skolā tika organizēts konkurss ‘’Talanti 2019’’. Šo konkursu vadīja pašpārvaldes skolēni.           Foto galerija

Pasākums risinājās divās kārtās: 1.-4. un 5.-8. klašu skolēniem. Jau nedēļu iepriekš rīkojām mēģinājums – noklausīšanos, lai varētu izveidot konkursa scenāriju, kā arī lai palīdzētu ar padomu jaunajiem talantiem. Talanti bija daudzveidīgi. Skolēni dziedāja un dejoja, repoja un spēlēja slaveno kentamo spēli, rīkoja deju kaujas…..

1.-4. klašu skolēni izrādīja lielāku aktivitāti-astoņi skolēni izpelnījās goda nosaukumu ”Zelta talants” Arī pamatskolas klašu posmā īpaši uzteicama bija 7.b klase, kuras skolēni patstāvīgi sagatavoja ļoti jaukus divus priekšnesumus, bez audzinātājas I. Plakanes, jo viņa bija slima. „Zelta talanta” nomināciju ieguva 8.klases skolēns Kārlis Ielejs. Ceram, ka nākošgad būs vēl vairāk drosmīgo, kas uzkāps uz skatuves parādīt savu sniegumu. Lai izdodas!

Paldies visiem, kas piedalījās!

Komentāri