Ar ziediem un pateicības vārdiem aizvadīts 12.klases izlaidums

2015. gada 8. Jūnijs

Sestdien, 6.jūnjā, skolā notika 12.klašu izlaidums, kurā apliecības par vidusskolas absolvēšanu saņēma 19 skolēni. Klases audzinātāja Aija Zvaigznīte par audzināmo klasi izlaidumā teica šādus vārdus:

Mani mīļie, mazie, nu jau lieli izaugušie 7 zēni un 12 meitenes! Daudz laba esam kopā darījuši un arī paveikuši. Man bija prieks ar jums būt kopā šos astoņus gadus, jo gan ikdienā, gan svētkos jūs bijāt atsaucīgi, paši ar bagātu izdomu, ar iniciatīvu apveltīti, katrs ar savu viedokli un uzskatu par dzīvi un tomēr vienmēr spējāt rast kompromisu un vienoties par labāko ideju. Dažreiz negribēju jums piekrist, taču spējāt mani pārliecināt, un izrādījās- jums taisnība.

Mums nav bijušas problēmas aizbraukt ekskursijās vai piedalīties daudzajos skolas pasākumos, jo starp jums bija līderi- ar apbrīnojamām darba spējām apveltītā Sintija, strādīgā Elīna Gabaliņa, neatlaidīgā Elīna Mārtiņa, muzikālā Viktorija, skaistāko dziesmu atradēja Agrita, visu lietu zinātāja Uva, kuras ne tikai vadīja skolas pašpārvaldi, bet ar savu neatlaidību iedvesmoja arī pārējos. Atbalsts meitenēm bija pieklājīgais un draudzīgais Dāvis, vienmēr jautrais un labsirdīgais Jānis Verpels, ar humoru apveltītais Raitis, visu zinošais Ēvalds, tehnoloģijās iegrimušais Edmunds, klusējošais un tomēr atklātais Reinis un nopietnais matemātiķis Jānis Mežraups, kā arī mūsu čaklās mākslinieces Elīna un Valda Balandas, apzinīgā Valērija, smaidīgā Egija, pacietīgā Kristīne un noslēpumainā Angelika. Šajos gados esat sagādājuši man daudz patīkamu pārsteigumu. Ar jums kopā ne vienmēr bija viegli, taču interesanti.

Ceru, ka Lielās talkas dienās kopīgi stādītās priedītes izaugs par skaistu mežu, un atcerieties- ‘’palīdzēt’’ ir skaistākais darbības vārds pasaulē tūlīt pēc darbības vārda ‘’mīlēt’’. Gribu jums visiem vēlēt veiksmi un izturību. Saudzējiet sevi un domājiet par savu veselību, jo nekas nav svarīgāks šajā dzīvē, tikai vesels cilvēks var būt laimīgs un darīt laimīgus savus vecākus un vēlāk arī savus bērnus.

Paldies vecākiem par sadarbību, sapratni un atsaucību visu šo gadu garumā! Tagore ir teicis: “Līdzīgi jūras viļņiem un kaijām arī mēs sastopamies un sadraudzējamies. Kaijas aizlaižas, viļņi aizplūst, un mēs šķiramies.’’ Bet mēs taču tiksimies mūsu saulainajā stūrītī bibliotēkā, kur tika risinātas gan muļķīgas, gan globālas problēmas, tur tika skaļi smiets un arī asaras lietas. Nāciet, kad būsiet priecīgi, un arī tad, kad būsiet bēdīgi.

‘’Mums katram ir sava laika mašīna, atpakaļ mūs ved atmiņas, bet uz priekšu sapņi.’’ (Herberts Velss) Esiet laimīgi!

Komentāri