Andreja Upīša vidusskolā izskan 64.izlaidums.

2021. gada 14. Jūnijs

 

Sestdien skolā svētku diena- 9.un 12. klašu izlaidumi! Šoreiz svinīgā pasākumā viņi bija kopā tikai ar saviem vecākiem un skolotājiem, ievērojot visus epidemioloģiskos ierobežojumus.

Šogad vidusskolu absolvēja 21 jaunietis-katrs ar savu raksturu, darbaspējām un sapņiem, bet visi kopā –atraktīvi un brīnišķīgi jauni cilvēki. Atestātu par iegūto vispārējo vidējo izglītību absolventi saņems jūlija sākumā, jo tikai 30. jūnijā skolā būs centralizēto eksāmenu sertifikāti, taču svinīgs pasākums viņiem jau izskanēja. Šoreiz bez viesiem, bet tāpēc ne mazāk jauks un sirsnīgs. Reizē ar apsveikumiem jaunieši saņēma AUSV  žetona gredzenus, jo žetonu vakars viņiem šajā mācību gadā nenotika.

Skolas direktors Aldis Rakstiņš , sveicot skolas 64.izlaiduma absolventus, katram veltīja sirsnīgus un uzmundrinošus vārdus, paužot neviltotu prieku, ka visiem jauniešiem izdevās sasniegt mērķi. Bija ziedi, smaidi un asaras. Viņi-skaisti, talantīgi, apņēmīgi un gatavi nākamajam lidojumam. Neviltotu prieku un pārsteigumu sagādāja 12. klases absolvents Matīss Kalniņš ar sagatavotām četrām dziesmām.

 Sveicam absolventus, vecākus un skolotājus! Īpašs sveiciens un paldies audzinātājām Santai Martinsonei, Ritai Lielajai, Inārai Plakanei!

Komentāri