63.izlaidumā 34 absolventi.

2020. gada 1. Augusts

Daina Vancāne-Viļuma, 63.izlaiduma absolventu audzinātāja

24.jūlijs – 12. klašu atestātu un sertifikātu saņemšanas diena. Skola gatavojas jaunam darba cēlienam, tāpēc svinīgais atestātu saņemšanas brīdis Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 2019./2020. mācību gada 63.izlaiduma absolventiem notika Skrīveru kultūras centrā. Pēc kopīgas valsts himnas nodziedāšanas un jaukajiem skolas direktora Alda Rakstiņa novēlējumiem, stipros ceļa vārdus teica Skrīveru novada domes priekšsēdētāja vietniece Sarmīte Jansone. Direktora vietniece izglītības jomā Ingrīda Mačuļska nolasīja ierakstu skolas Goda grāmatā.

Vairāk foto: https://www.auv.lv/galerija/63-izlaidums/

Tad savus divpadsmitos raksturoja klases audzinātāja Daina Vancāne-Viļuma:Jūs bijāt tāds interesants kamols – savīts no dažādiem dzīpariem, trauslie zīda diedziņi, blakus kārtīga vilnas dzijtiņa, arī tādi mezglos sasieti diedziņi, bet visvairāk …visvairāk krāsaino, stipro, visus priecējošo pavedienu. Palikt radošiem, nezaudēt optimismu, veidot stingru raksturu un dzīvē vairāk paļauties uz sevi.

Tagad viss pašu absolventu rokās – pareizā izvēle nākošajai mācību iestādei, lai šī brīža vēlmes  sakrīt ar to, ko darīs visu mūžu, kaut gan- jāmācās ir visu mūžu, jo katra diena pārsteigs ar kaut ko pavisam jaunu un nepiedzīvotu.  Kā teicis Andrejs Upīts : ”Kas darbu mīl, tas mīl dzīvi!”

Komentāri