5.klašu aktivitātes Andreja Upīša muzejā.

2022. gada 26. Septembris

Marta Zariņa, 5.b klases skolniece.

Mums visiem šī diena, 2022.gada 23.septembris, bija aizraujoša, taču, manuprāt, kādam tā bija arī satraukuma pilna. Uz Andreja Upīša muzeja dārzu mēs devāmies pēc pusdienām. Jau pats ceļš uz turieni bija jautrs, jo gājām ar jauno klases karogu un mašīnas mums signalizēja. Kad nonācām muzejā, mūs jau sagaidīja 6.klases – ar spēlēm, uzdevumiem, mīklām un  dažādām aktivitātēm komandās.

Muzeja gide mums izstāstīja Andreja Upīša ģimenes vēsturi. Parādīja,  kādu spalvas kātu Andrejs Upītis izgatavojis un  rakstījis. Tāpat arī redzējām vecāko  “Sūnu ciema zēni” grāmatas izdevumu.

Bija interesanti pēc visa dzirdētā doties atpakaļ uz muzeja dārzu un pildīt  dažādus uzdevumus mīklas un par rakstnieka dzīves stāstu.

Kā apbalvojumu par piedalīšanos saņēmām konfekšu medaļas, kuras gājām apēst rakstnieka ābolu dārzā. Un varu teikt, ka Andreja Upīša ābelēs aug ļoti garšīgi āboli( muzeja darbinieki atļāva pacienāties)!

Paldies visiem, kas palīdzēja organizēt šo pasākumu (īpaši 6.klasēm) un piedalījās šajā  5. klašu uzņemšanas pēcpusdienā!

Komentāri