5.b ar “Latvijas skolas somas” palīdzību dodas ekskursijā.

2022. gada 2. Jūnijs

Agate Anufrijeva, 5.b klases skolniece

  Pirmdien, 23.maijā, abas 5.klases devās mācību ekskursijā uz Krapi un Ķeipeni. Krapē bija paredzēts apskatīt un padarboties divās Krapes muižas kompleksa mājās. Mēs sadalījāmies pa klasēm, un viena klase devās uz Ūdensdzirnavām.

5.b klasi tajā laikā muzikāli sagaidīja Skaņu mājā. Tur stāstīja par daudz un dažādiem mūzikas instrumentiem, kāpēc tie izgatavoti, un kāds ir šo instrumentu mērķis. Dažus mēs varējām arī paši paspēlēt, tāpat spēlējāmies ar dažādiem ritmiem, sitot akmeņus. Stāvējām aplī, un katram nākamajam, sasitot savus akmeņus, bija jācenšas noturēt ritmu.

Šādus priekus izbaudīja abas 5.klases, un, kad ,pabijuši Ūdensdzirnavās un uzzinājuši tik daudz ko jaunu par mūzikas instrumentiem, mēs braucām uz Ķeipeni. Tur mums bija paredzēta ekskursija Eizenšteina kino muzejā, kas atrodas Ķeipenes stacijā, bet izrādījās, ka tā ir slēgta, tādēļ vērojām un izbaudījām dabu.

Skatījām sliežu posmu, kas pašlaik vilcienu satiksmei netiek izmantots. Tur atradām divas drezīnas. Viena bija pieķēdēta, savukārt, ar otru varēja pabraukāt. Pie stacijas bija arī aka. Tā gan bija aizvērta, taču varēja aplūkot un iedomāties, kā būtu, ja tiešām varētu izvilkt ūdeni.

Apmēram šādi izskatījās mūsu ekskursija. Visi laimīgi atbraucām mājās, un daudziem šķita, ka šī bija vislabākā ekskursija, ko viņi ir piedzīvojuši.

Komentāri