Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolēnu pašpārvaldes darba plāns  2022./23. m.g

Lasīt tālāk …

Skolotāju diena.

Evelīna, 12. klases skolniece.

Šī gada 30. septembrī visa skola atzīmēja Skolotāju dienu. Skolēni gatavoja pārsteigumus saviem skolotājiem . Tradicionāli 12. klases skolēni iejutās skolotāja lomā  pirmajā mācību stundā, ļaujot skolotājām atpūsties un izbaudīt dueta “Neprāts” pārsteiguma priekšnesumus. Kamēr skolotājas klausījās koncertu, tikmēr 12. klases skolēni ķērās pie darba. Sākumskolas censoņi izveidoja apsveikumus skolotājai, sacerēja paši savus dzejolīšus un noformēja tos. Tikmēr pamatskolas vecuma bērni aktīvi izkustējās vai vismaz izkustināja prātu, un vidusskolēni apguva jaunas tēmas matemātikā. Lielākā daļa skolēnu ar prieku ieklausījās jaunajos skolotājos un pieņēma izmaiņas. Pēc stundu novadīšanas visi dalījās ar saviem iespaidiem un vienojās, ka tā bija interesanta pieredze. Jaunieši pat piekrita to darīt vēlreiz un jau plāno idejas. Kādam šī pieredze pat likusi aizdomāties par iespēju virzīt savu karjeru izglītības jomā. 12. klase saka lielu paldies 11.klases palīgiem un skolai par šādu iespēju. Sveicam visus skolotājus svētkos!

Pašpārvalde gatavojas Skolotāju dienai.

Terēze Barkāne,  pašpārvaldes pārstāve

Septembra beigās pašpārvaldes dalībnieki sāka gatavoties skolotāju dienai. Kad visiem dalībniekiem beidzās stundas, mēs satikāmies mājturības kabineta virtuvē un ķērāmies pie darba. Daļa no mums cepa skolotājiem braunijus, daļa veidoja puķu pušķus, un vēl viena daļa veidoja kartiņas, ko siet pie pušķiem. Darba bija daudz, bet jaukā atmosfēra virtuvē mums palīdzēja ilgi un cītīgi strādāt. 2. oktobrī pirms stundu sākuma mēs, pašpārvaldes audzēkņi, gājām apsveikt skolotājas Skolotāju dienā, kamēr pa skolas radio skanēja mūzika. Skolotājām atdevām puķes ar kartiņām, pašu ceptos gardumus un mīļus smaidus. Skolotājas apsveikuši, atgriezāmies virtuvē, lai aiz sevis sakoptu telpu, un tad devāmies uz stundām. Kaut gan svinībām gatavojāmies ilgas stundas, šķiet, ka pasākums mums izdevies ļoti labi!

Pašpārvalžu sadarbība turpinās

Vija Meroža, direktora vietniece audzināšanas jomā

Gandrīz kā tradīcija turpinās sadraudzības pasākumi ar Lielvārdes vidusskolu. Tā arī šogad 17.oktobrī 8 pašpārvaldes dalībnieki devās uz Lielvārdi, lai pārrunātu turpmāko sadarbību. Sākumā, protams, iepazīšanās ar  Lielvārdes skolas jauninājumiem. Tam sekoja tējas dzeršana un iepazīšanās ar jaunajiem pašpārvaldes aktīvistiem, ar jaunajiem darbības plāniem. Vēlāk kopīgā rotaļa, kas vairāk tuvināja mūsu draudzību…noslēgumā, protams, jaunie un vecie draugi saņēma uzaicinājumu uz Skrīveriem  novembrī.

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas pašpārvaldes darbības plāns 2019./2020.m.g.

Vija Meroža, direktora vietniece audzināšanas jomā

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā vienmēr ir darbojusies Skolēnu pašpārvalde. Tā ir iespēja aktīviem un darboties gribošiem skolēniem iesaistīties skolas dzīves plānošanā un organizēšanā. Tieši Skolēnu pašpārvaldē skolēni nostiprina savas prasmes plānot un realizēt, atbildību par uzticēto vai solīto, kā arī uzrunāt un aizraut ar savu ideju citus. Būtiski, ka Skolēnu pašpārvaldē ir iespēja realizēt savas idejas sadarbībā ar citiem skolēniem, līdz ar to tas dod spēcīgu impulsu arī nākotnē būt sociāli atbildīgam indivīdam. Lasīt tālāk …

Atskats uz skolēnu pašpārvaldes sanāksmi

Tests: Skolēnu pašpārvalde, Foto: V.Meroža

11.Septembrī notika pirmā 2019./2020. mācību gada pašpārvaldes sanāksme 5.-12.klasei. Sanāksme tika sākta ar pašpārvaldes reglamenta un pienākumu nolasīšanu kā arī izskaidrošanu jaunākajiem pienācējiem, kas tad īsti pašpārvalde ir. Protams, kā jau visas pārvaldes arī mums tika ievēlēts prezidents. Herberts Legants (no 10.b klases) labprātīgi piekrita pildīt pašpārvaldes prezidenta pienākumus. Notika balsošana un vienbalsīgi tika atbalstīta Herberta kandidatūra. Kā arī tika ievēlēts vietnieks- pagājušā gada prezidente Evija Mārtiņa no 11.klases. Protokolus aizpildīs Patrīcija Pļenkova (11.klase). Nākamajā sēdē ir plānota skolēnu sadalīšanās pa ministrijām un ministriju darba plānošana. Centīsimies apspriest tuvāko pasākumu īstenošanu. 

Lasīt tālāk …

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolēnu pašpārvaldes struktūra

Vija Meroža, direktora vietniece audzināšanas jomā

 

PAŠPĀRVALDES PREZIDENTS-HERBERTS LEGANTS

VIETNIECE-EVIJA MĀRTIŅA

5.-12.KLAŠU KOLEKTĪVI

SKOLĒNU PAŠPĀRVALDĒ IZVIRZĪTIE SKOLĒNI, KLAŠU VECĀKIE

PAŠPĀRVALDES PREZIDENTS-HERBERTS LEGANTS

VIETNIECE-EVIJA MĀRTIŅA

MINISTRIJAS

VIDES                 KULTŪRAS            IZGLĪTĪBAS             PRESES

KONSULTANTI

D.PODVINSKA,       V.MEROŽA,     D.VANCĀNE

MINISTRI

VIDES-L.JUNGMANE, KULTŪRAS-P.PRŪSE, IZGLĪTĪBAS-B.BABRE, PRESES-D.PŪPOLA

Skolēnu pašpārvaldes struktūra

ANDREJA UPĪŠA SKRĪVERU VIDUSSKOLAS SKOLĒNU PAŠPĀRVALDES

STRUKTŪRA

PAŠPĀRVALDES PREZIDENTS-HERBERTS LEGANTS

VIETNIECE-EVIJA MĀRTIŅA
5.-12.KLAŠU KOLEKTĪVI

SKOLĒNU PAŠPĀRVALDĒ IZVIRZĪTIE SKOLĒNI, KLAŠU VECĀKIE
PAŠPŠRVALDES PREZIDENTS-HERBERTS LEGANTS

VIETNIECE-EVIJA MĀRTIŅA
MINISTRIJAS

VIDES KULTŪRAS IZGLĪTĪBAS PRESES

KONSULTANTI

D.PODVINSKA, V.MEROŽA, D.VANCĀNE

MINISTRI

VIDES-L.JUNGMANE, KULTŪRAS-P.PRŪSE, IZGLĪTĪBAS-B.BABRE, PRESES-D.PŪPOLA

Pašpārvalžu tikšanās Lielvārdē

Evija Mārtiņa, Skolēnu pašpārvaldes dalībniece

Ceturtdienā, 18.10., četras, mūsu skolas, pašpārvaldes dalībnieces-E.Mārtiņa, K. Korņējeva, P. Pļenkova un L. Spulde- devās, skolotājas V. Merožas pavadībā, uz Lielvārdi, lai satiktos ar Lielvārdes un Ķeguma pašpārvaldes dalībniekiem.

Lasīt tālāk …

Par školēnu pašpārvaldi 2018./2019.mācību gadā

Ir aktīvi sācies jaunais darba cēliens un arī pie pirmajiem darbiem ir ķērusies arī skolas skolēnu pašpārvalde. Ir ievēlēta vadītāja, izveidots darba plāns, tiek zīmētas afišas un darbs rit pilnā sparā. Lai veicas piepildīt visus iecerētos darbus! Lūk, aktuālā informācija par pašpārvaldi šajā mācību gadā:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [781.23 KB]