Skolotāju individuālā darba (konsultāciju) nodarbību grafiks 2023./2024. m.g.
Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolotāju individuālo/grupu nodarbību grafiks 2023./2024.mācību gada 2.semestrī
Nr.p.k | Skolotājs | Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena |
1. | Arcihoviča Maija | 13.50–15.00 | 13.50–15.00 | 13.50–15.00 | 7.50–8.25 | |
2. | Bērziņa Vēsma | pēc individuālas vienošanās | ||||
3. | Biķerniece Iveta | 14.45–15.30 | 14.45–15.30 | |||
4. | Dišereite Ruta | 14.00–14.40 (6.kl.) | 14.45–16.10 | 14.45–16.10 | ||
5. | Egle Gunita | 13.05–15.00 | 13.05–15.00 | 14.00–15.00 | ||
6. | Ieleja Aija | 14.00–15.55 | 14.45–15.30 | 15.00–16.00 | ||
7. | Jurgensone Ineta | 15.30–16.10 | 15.30–16.10 | 14.45–16.10 | 14.45–16.10 | 14.45–15.40 |
8. | Krasovska Santa | 14.45–15.30 | 14.45–15.30 | 14.45–15.30 | 15.30–16.10 | 14.45–15.30 |
9. | Krastiņa Ance | 14.00–15.00 | 14.00–14.30 | 7.50–8.20 | ||
10. | Krūmiņa Māra | 14.00–14.40 | 14.00–14.40 | 14.45–15.25 | 14.45–15.40 | |
11. | Levinska Inese | 14.00–15.50 | 14.00–15.50 | |||
12. | Lielā Rita | pēc individuālas vienošanās | ||||
13. | Martinsone Daiga | 14.45–15.30 | 7.45–8.25
14.45–16.10 |
|||
14. | Mārtinsone Santa | 14.00–16.00 | 14.50–16.50 | |||
15. | Meņģele Laura | pēc individuālas vienošanās | ||||
16. | Miezīte Ligita | 7.50–8.20
14.50–16.30 |
14.50–15.30 | 14.50–15.30 | ||
17. | Mosberga Nellija | 15.00–16.30 | 15.00–16.30 | 15.00–16.30 | 15.00–16.30 | 14.00–16.00 |
18. | Paula Lilita | 15.30–16.10 | 14.45–15.25 | |||
19. | Pētersone Daina | 15.30–16.30 | 15.30–16.10 | 14.00–14.40 | ||
20. | Piterāns Elvis | 15.30–16.10 | 14.45–16.00 | |||
21. | Plakane Ināra | 14.45–16.10 | 7.45–8.25 | 14.45–15.35 | ||
22. | Podvinska Danute | 14.00–16.10 | ||||
23. | Rakstiņš Aldis | pēc individuālas vienošanās | ||||
24. | Riekstiņa Lauma | 14.00–15.00 | 14.00–15.00 | 13.00–15.00 | 8.10–9.10
14.00–15.00 |
13.00–14.00 |
25. | Rūze Inta | 15.30–17.00
(12.a) |
15.30–17.00
(8.a, 8.b, 10.a, 10.b) |
14.45–16.20 (6.a, 6.b) | ||
26. | Rūze Sintija | 15.30–16.30 | 15.30–16.30 | 15.30–16.20 | ||
27. | Sprosta Inta | 14.00–15.30 | 14.45–15.30 | 14.45–15.30 | 14.00–15.30 | 13.05–15.00 |
28. | Strautmane Silvija | 14.45–15.25 | 7.45–8.25 | 14.45–16.10 | ||
29. | Štauere Evita | 14.00–15.00 | 14.00–15.00 | 13.00–14.00
14.00–15.20 |
8.10–9.10
14.00–15.00 |
13.00–14.00 |
30. | Upeniece Silva | 13.50–14.45 | 8.00–8.25 | 13.50–14.45 | 8.00–8.25 | |
31. | Vancāne – Viļuma Daina | 14.45–17.00 | 14.45–16.45 | |||
32. | Voldeka Guna | 14.45–15.55 | 15.30–16.10 | 15.30–16.10 | ||
33. | Volkova Līga | 14.45–16.00 | 14.45–16.00 | |||
34. | Zilgalve Viktorija | 14.45–15.50 | 15.30–16.30 | |||
35. | Zvaigznīte Aija | 15.30–16.00 | 15.30–16.10 |