Dalāmies pieredzē

Ilze Ieleja,direktora vietniece izglītības jomā.

2023. gada 12. janvārī skolā viesojās Vecumnieku vidusskolas pārstāvji. Tikšanās laikā  skolas administrācijas un atbalsta komandas dalībnieki dalījās labās prakses pieredzē par atbalsta komandas darbu ikdienā, par speciālo izglītības programmu īstenošanu skolā, par individuālā izglītības programmas apguves plāna izglītojamam ar speciālām vajadzībām sagatavošanu un realizēšanu. Kopīgi pārrunājām veiksmes un izaicinājumus ikdienas darbā. Stāstījām par dalību iekļaujošas izglītības profesionālā pilnveides programmā “Skola katram bērnam”. Prieks uzņemt ciemiņus no citām skolām un dalīties ar labās prakses piemēriem!

Atziņas no Vecumnieku vidusskolas direktores vietnieces Rolandas: “Paldies par uzņemšanu! Bija jauki un vērtīgi! Liels prieks par Jūsu resursiem!”

Paldies atbalsta komandas meitenēm un skolotājiem par darbu, ko veic ikdienu!

Bioloģijas olimpiādes rezultāti

Daiga Martinsone, bioloģijas skolotāja.

Jau 45. reizi notika bioloģijas olimpiādes 2. posms, kurā piedalījās arī 10 skolēni no mūsu skolas. Olimpiāde tiek organizēta 9.-12. klašu skolēniem, lai veicinātu interesi par bioloģiju, sekmētu karjeras tālāko izvēli un dotu iespēju salīdzināt savus rezultātus ar citu novada skolu skolēnu rezultātiem.

Un tā trešo vietu devīto klašu grupā ieguva 9. a klases skolniece Līga Survila. 11. klašu grupā mūsu skolēniem ir 2.,3. un 5. labākais rezultāts , Gundega Beķere ieguva 3. vietu. Terēze Barkāne- atzinību. Divpadsmito klašu grupā Sanijai Petrovičai 3. vieta un 2. labākais rezultāts. Vietas tika piešķirtas atbilstoši iegūtajiem punktiem, vidusskolas posmā pirmo vietu nepiešķīra nevienam. Lepojamies ar savu skolēnu rezultātiem! Lai iegūtās zināšanas noder tālākajā dzīvē!

 

Priecīgus Ziemassvētkus!

 

 

Lasīt tālāk …

Ziemassvētku noskaņa skolā.

Neviens mēnesis visā gadā tik skaisti neatvadās kā vecais, sirmais decembris. Ar gaisā jūtamu durstīga egles zara un brūnas piparkūkas sirds elpu, ar sveču gaismu, ar atbalsi no dievnama zvanu mēlēm.

Trīs māsas tam vienmēr blakus: Ticība, Cerība, Mīlestība.

Ziemassvētku noskaņa laižas pāri pasaulei. Tā noglāsta katru vientuļu dvēseli un sasilda ikvienu salstošu sirdi.

      Arī Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā Ziemassvētku priekšvakarā valda rosība. Bērni steidz pabeigt pēdējos darbiņus, lai svētkus varam sagaidīt godam.

    22.decembrī 1.-4. klašu skolēni bija sagatavojuši izrādi ”Ziemassvētku eglītes dziesma”, kur tika iekļautas klašu sagatavotās dziesmas un dejas. Pie vidusskolas klašu skolēniem šogad ciemojās Rihteru deju skolas audzēkņi ar moderno deju demonstrējumiem. Protams, savējie neatpalika- 12. un 9.b klašu skolēni arī “iedejoja” Ziemassvētkus.

23. decembrī 5.-7. klašu skolēni rādīja Ziemassvētku raidījumus: “Gudrs, vēl gudrāks”, “Bez tabu”,”VIP”, “Ziņas”,”Kepa uz sirds”.

        Priecīgus visiem Ziemassvētkus !

3.klases skolēni apgūst peldēt prasmi.

Sporta skolotājs Aldis Rakstiņš.

      Pēc divu gadu pārtraukuma skolā esam atsākuši trešo klašu skolēniem pārbaudīt un pilnveidot peldēt prasmi. Nodarbības notiek trešdienās sporta stundu laikā Kokneses SC peldbaseinā. Trešklasnieki tika sadalīti grupās atbilstoši skolēnu spējām (pēc informācijas no vecākiem). Pirmajai grupai jau novadītas plānotās nodarbības un prieks par to, ka katrs no dalībniekiem tagad jūtas drošāk ūdenī. “Mazo” baseinu (12 m) no divpadsmit skolēniem noslēgumā pārpeldēt spēja desmit. Esam izrunājuši par drošību, uzvedību, rīcību uz un pie ūdens. Pēc brīvlaika nodarbības uzsāks otrā skolēnu grupa, kurai  paredzētas astoņas nodarbības un galvenais uzdevums arī šai grupai būs apgūt peldēt prasmes pašus pamatus (iemācīties noturēties virs ūdens). Atlikušajām divām grupām būs jau cits uzdevums –  pilnveidot jau apgūtās peldēt prasmes un tas būs pavasarī. 

 

Ziemassvētkos uzdāvina sev velosipēda vadītāja apliecību.

JSD interešu pulciņa vadītājs Aldis Rakstiņš

   Pēc četru mēnešu mācībām mūsu skolas vienpadsmit ceturtās un piektās klases skolēni sekmīgi nokārtoja eksāmenu velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai. Katrs no viņiem CSDD nodaļā Aizkrauklē atbildēja uz desmit jautājumiem un no 110 jautājumiem pareizi tika atbildēts uz 108.

Šī grupa mācības ir noslēgusi, bet no 2023.gada 10.janvāra tiek aicināti uz Jauno satiksmes dalībnieku skolu 3.-5.klašu skolēni, kuriem līdz 2023.gada maija mēnesim būs pilni desmit gadi un vēl nav ieguvuši velosipēda vadītāja apliecību. Nodarbības notiek skolas sanāksmju telpā katru otrdienu no plkst.14.10 līdz 15.00.

Noslēgusies akcija „Sniedz prieku!”

Liene Sola,1.a klases audzinātāja

Laikā, kad gaisā virmo eglīšu un piparkūku smarža un cilvēku sirdis atvērtas labiem, gaišiem darbiem, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā norisinājās labdarības akcija „Sniedz prieku”.

Šīs akcijas ietvaros ikviens sirdscilvēks tika aicināts iepriecināt Skrīveru sociālā aprūpes centra „Ziedugravas” iemītniekus un sagādāt viņu ikdienai tik ļoti nepieciešamās lietas.

Akcijā piedalījās necerēti liels dalībnieku skaits – kopumā tika sarūpētas aptuveni 100 dāvaniņas. Šī gada 16.decembrī uz SAC „Ziedugravas” devās 1.a un 1.b klases skolēni, lai iepriecinātu ar saviem smaidiem, dzejoļiem, dziesmām un dejām, kā arī, lai nogādātu sarūpētos sveicienus!

Esam pateicīgi ikkatram skolēnam un viņa ģimenei, kuriem bija iespēja senjorus iepriecināt!

Paldies, par atsaucību un nesavtību!

Lai labais vairo labo!

Ziemassvētku vecītis jau piestāj Skrīveros

Ziemassvētku vecītis jau piestāj Skrīveros.

Ir sācies Ziemassvētku Adventes laiks. Ziemassvētku vecītis dodas pie novada bērniem. 8. decembrī viņš piestāja pie Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas, lai pārliecinātos, ka bērni veic uzticētos darbus, čakli mācās un gatavo priekšnesumus Ziemassvētkiem. Skolai viņš uzdāvināja eglīti un piparkūkas. Visi draudzīgi nodziedāja dziesmu ”Zvaniņš skan”, un , vēlot jaukus svētkus, vecītis devās tālāk uz citām novada skolām.

 

”2035. gada salidojums”.

Žetonvakars! Tas ir mirklis pirms lielā starta – izlaiduma. Pienākot šim pasākumam, 12.klašu skolēni beidzot pa īstam sāk nojaust, ka lielā dzīve ir tepat aiz sliekšņa, ka pēdējais laiks domāt par savu nākotni, par tālāka ceļa izvēli. Varbūt tāpēc, bet varbūt arī tādēļ, ka 4.decembrī ir dzimšanas diena mūsu novadniekam – rakstniekam Andrejam Upītim, Skrīveru vidusskolā tika organizēts Žetonvakars. 12. klašu skolēni un audzinātāja Inta Rūze bija pamatīgi nopūlējušies, lai iestudētu pašu veidoto izrādi ”2035. gada salidojums”. Šajā izrādē skolēni pāršķirstīja atmiņu albumu un vēlreiz izdzīvoja skolā pieredzētos mirkļus. Vecāki bija sagatavojuši pārsteigumu – aptaujas prezentāciju par savas jaunības dienu dzīves pieredzi.

Paldies 11. klašu skolēniem un Ritai Lielajai par palīdzību Žetonvakara organizēšanā!

Ciemos pie “Gudrs vēl gudrāks”

Sintija Rūze, fizikas skolotāja.

Decembris iesācies ļoti jaudīgi. Skrīveru skolas skolotāji ir tie, kas veido jautājumus erudīcijas spēlei “Gudrs vēl gudrāks”. Tam par godu uz desmit gadu jubilejas svinībām, kas sakrita ar zvaigžņu spēli, kuru varēs vērot LTV1 2022.gada izskaņā, tika uzaicināti mūsu skolas skolotāji. Pasākums bija ļoti jautrs, spēle kā allaž bija aizraujoša. Jautājumi ar – “āķi”. Un galvenais – patīkama atkalredzēšanās un jauni iespaidi.