Informācija par mācību gada uzsākšanu

Informācija par mācību gada uzsākšanu mūsu skolā būs tuvākajā laikā, bet ne vēlāk kā līdz 21.08.2021.
Skolas administrācija.
Ziņa nākamo pirmklasnieku vecākiem:
   Vestītes var saņemt skolas kancelejā.

Minihandbolisti saņem kausu!

Reinis Krasovskis, sporta skolotājs

31. lūlijā 12 zēnu komanda piedalījās Venspilī minihandbola turnīrā, kur pēc veiksmīgām spēlēm ieguva 3. godpilno vietu un saņēma arī skaistu kausu.    31. jūlijā notika vairākas eiropas pludmales handbola tūres. Sporta skolotāja Rita Lielā ar savām audzēknēm atbalstīja Skrīveru sieviešu komandu un Aldis Rakstiņš ar saviem zēniem atbalstīja Skrīveru vīriešu komandu. Paldies viņiem!

Audzināšanas darbs Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā.

Audzināšanas darbs Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā.

2020./2021. 2021./2022. 2022./2023.
Tikumiskās audzināšanas vērtību iedzīvināšana ikdienā.

Tālmācības elementu  iesaistīšana audzināšanas darbā, pasākumu organizēšanā.

Skolas darba izvērtēšanas prasmju izkopšana

Onlain variantā.

Skolas prezentācijas pārcelšana uz nākamo m.g.

Dalība skolēnu dziesmu svētkos e-vidē.

Patriotisko jūtu un pilsoniskās līdzdalības veicināšana skolas pasākumos un pašpārvaldes darbā.

Iepazīšanās ar Latvijas vēsturisko mantojumu, izmantojot LSS līdzekļus.

Mērķtiecīga darbība karjeras jomā, pielāgota skolēnu vecumam.

Uz ekoloģisku dzīvesveidu vērsta virzība, lai saglabātu tīru vidi un skolas zaļo karogu.

Tikumisko īpašību pilnveidošana un attīstīšana.

Skolas padomes un skolēnu pašpārvaldes lomas palielināšana izglītības iestādes demokrātiskā attīstībā.

Izglītojamo izpratnes veicināšana par cilvēka ietekmi uz vidi.

Skolēnu atbalsts interešu izglītībā.

Turpināt darbu pie skolas prezentācijas izveides.

 

«Saulesvija» ieripo Skrīveros!

Vija Meroža, novada dziesmu svētku koordinators

16. jūlijā Skrīveros aizvadīts Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norišu #dziesundejo2021 notikums “Saulesvija”. Ceļš “Saulesvija” veidots kā klātienes mirkļu un video fiksējums norisēs, kurā ,apmēram, stundas garumā ikvienā pašvaldībā īpašais svētku vēstnesis kopā ar atraktīvu ceļotāju-sveicinātāju nodeva svētku organizatoru pateicības un dāvanas ikvienam, kurš gatavojās XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, apguva svētku repertuāru, veidoja video sveicienus un video priekšnesumus, piedalījās videoklipu filmēšanā.

Skrīverieši sagaidīja svētku auto, pulcējušies Andreja Upīša muzeja parkā, ievērojot visus valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus.Sveicienu ciemiņiem bija sagatavojuši  tautisko deju dejotāji Gitas Skudras vadībā, koristi- Silvas Upenieces vadībā un pašgatavotos tērpus demonstrēja skolnieces -Danutes Podvinskas vadībā .Noskatoties skrīveriešu sveicienu, jaunā novada pārstāvji pasniedza jaukus ziedu pušķus  kolektīvu vadītājiem un izteica pateicības skolēniem  .Paldies visiem par ieguldīto darbu un Barkānu ģimenei par dalīšanos pieredzē, dzīvojot un esot dziesmas un dejas varā.

Bildes galerijās Šeit

Video Šeit

Vasarā AUSV handbolisti nesnauž!

Reinis Krasovskis, sporta skolotājs.

Handbola pulciņu vadītāji Aldis Rakstiņš un Reinis Krasovskis ar saviem handbolistiem 6.07. Majoru pludmalē piedalījās minihandbola turnīrā. Skrīverieši iekļāvās 7 komandu konkurencē- gan lietū, gan svelmē. Rezultātā 4 uzvaras,1 neizšķirts un 1 zaudēta spēle. Puišiem pēc ilgā pārtraukuma mirdzēja acis. No visiem spēkiem spēles garu uzturēja  Matīss Ielejs,Emīls Glods,Raivo Krastiņš, Gustavs Onzulis,  Aleksandrs Rakstiņš, Markuss Ozoliņš,Kristiāns Ozoliņš, Markuss Skrebs. Paldies puišiem par centību!

9. klases absolvent!

Andreja Upīša Skrīveru vidusskola gaida tieši tevi!

Nāc mācīties pie mums!

Lai uzzinātu vairāk spied šeit!

Skolas darba laiks vasaras brīvlaikā

 

Andreja Upīša vidusskolā izskan 64.izlaidums.

 

Sestdien skolā svētku diena- 9.un 12. klašu izlaidumi! Šoreiz svinīgā pasākumā viņi bija kopā tikai ar saviem vecākiem un skolotājiem, ievērojot visus epidemioloģiskos ierobežojumus.

Šogad vidusskolu absolvēja 21 jaunietis-katrs ar savu raksturu, darbaspējām un sapņiem, bet visi kopā –atraktīvi un brīnišķīgi jauni cilvēki. Atestātu par iegūto vispārējo vidējo izglītību absolventi saņems jūlija sākumā, jo tikai 30. jūnijā skolā būs centralizēto eksāmenu sertifikāti, taču svinīgs pasākums viņiem jau izskanēja. Šoreiz bez viesiem, bet tāpēc ne mazāk jauks un sirsnīgs. Reizē ar apsveikumiem jaunieši saņēma AUSV  žetona gredzenus, jo žetonu vakars viņiem šajā mācību gadā nenotika.

Skolas direktors Aldis Rakstiņš , sveicot skolas 64.izlaiduma absolventus, katram veltīja sirsnīgus un uzmundrinošus vārdus, paužot neviltotu prieku, ka visiem jauniešiem izdevās sasniegt mērķi. Bija ziedi, smaidi un asaras. Viņi-skaisti, talantīgi, apņēmīgi un gatavi nākamajam lidojumam. Neviltotu prieku un pārsteigumu sagādāja 12. klases absolvents Matīss Kalniņš ar sagatavotām četrām dziesmām.

 Sveicam absolventus, vecākus un skolotājus! Īpašs sveiciens un paldies audzinātājām Santai Martinsonei, Ritai Lielajai, Inārai Plakanei!

Par izrādi”Bille”.

Beāte Babre, 7.b klases skolniece

  Šis interesantais attālinātās mācīšanās laiks mums visiem ir bijis grūts un pacietību prasošs. Tāpēc mēs, septīto klašu skolēni, jutāmies ļoti pateicīgi par to, ka mums,pateicoties “Latvijas skolas somas“projektam, bija dota iespēja virtuāli noskatīties Latvijas Nacionālā teātra ieraksta izrādi ‘’BILLE’’.( Laiku, kad skatīties, varējām brīvi izvēlēties, to saplānojot un noskatoties sev tīkamā brīdī.)

  Izrādes sākumā varēja mazliet apjukt, jo Billi izrādē atveidoja sieviete gados (Dace Bonāte), kas sākumā likās ļoti dīvaini. Man tas traucēja tāpēc, ka iepriekš biju redzējusi filmu, kurā Bille bija maza meitene, tomēr, beigās, stāsts likās patiesi interesants. Noskatoties izrādi, es spēju uz šo romānu paskatīties no cita skatu punkta, dziļāk izpratu tā domu un jēgu. Manuprāt, tas, ka Billi izrādē atveidoja pieaugusi sieviete, piedeva šim stāstam vairāk patiesuma notis, plašākus uzskatus un vēl dzīves pieredzes atspoguļojumus. Aktrise bija lieliska.

  Ja man būtu iespēja šo izrādi skatīties teātra telpās klātienē, es tik un tā uz to ar prieku dotos, un, iespējams, manas domas par to, kas ir labāks – filma vai izrāde, mainītos!

 

 

Nacionālā teātra izrāde ‘’Svina garša.’’

Līga Pūtele,8.a, 8.b, 10. klases vārdā

    Mūsu skolas trim klasēm bija dota iespēja noskatīties izrādi ‘’Svina garša’’. Biju izlasījusi, ka izrāde tapusi pēc Māra Bērziņa romāna ar tādu pašu nosaukumu. Šis romāns bija izvirzīts 2017. gada Latvijas Literatūras gada balvai. Izrādes galvenais varonis ir jaunietis Matīss no Torņakalna, kurš, tāpat kā citi jaunieši, piedzīvo 1940. un 1941. gada kara notikumus. Kara virzība, protams, ir lielo valstu vadītāju rokās, parastais cilvēks neko nespēj ietekmēt. Matīss nevēlas karot ne vienā, ne otrā pusē, taču tas nav iespējams. Nokļūstot frontes aizmugurē, ir jāpierāda spēja izdzīvot, tur arī notiek uzdzīve, nelikumīgas kreisās preces tirgošana, pirmā sastapšanās ar mīlestību, nodevību, nelietību, žēlsirdību.

      Izrāde lika mums aizdomāties, kādi mēs būtu šādos kara apstākļos, kā spētu rīkoties, par ko domātu, kas būtu vissvarīgākais, lai izdzīvotu.