”Sveicens vecākiem 2020./2021. mācību gadā!”

  Aldis Rakstiņš, skolas direktors.

Labdien, vecāki!   1.septembrī skolēni un skolotāji tiksies klātienē pēc vairāk kā piecu mēnešu pauzes.Sveicu vecākus ar jauno mācību gadu!

   Mūs sagaida izaicinājumi mācību satura pieejas maiņā, īpašie nosacījumi veselības drošībai. Aicinu vecākus skolas mājas lapā iepazīties ar publicētajiem noteikumiem  COVID – 19 laikā. Tāpat mājaslapā būs informācija par: skolēnu autobusu kustības maršrutiem un laikiem (ar 02.09.2020.), mācību stundu sarakstu (ar 02.09.2020.), komplekso pusdienu ēdienkarte (ar 02.09.2020.). Šogad svinīga kopā būšana plānota tikai pirmklasniekiem, 2.-12.klašu skolēniem būs klases audzinātāja stunda. Lasīt tālāk …

Svētība skolēniem, skolotājiem un vecākiem jaunajam mācību gadam.

Aicinām skolotājus, skolēnus un vecākus piedalīties dievkalpojumā un saņemt svētību jaunajam mācību gadam. Dievkalpojums notiks Skrīveru katoļu baznīcā 30. augustā plkst.9.00.

Skrīveru katoļu draudze un skolas administrācija

Zinību diena Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā 1.septembrī!

 

No kļavas pirmā lapa ris,

Nāk skolas sētā septembris..

 

 

 

           1.klašu skolēniem                                                2.-12.klašu skolēniem

plkst.10.00 klases stunda kopā ar vecākiem              plkst.10.00 klases stunda skolēniem

plkst. 11.00 svinīgs pasākums stadionā

(lietus gadījumā-sporta zālē)

  Vēlam izjust Zinību dienas īpašo auru un labas sekmes mācībās!

Skolas administrācija

 

 

63.izlaidumā 34 absolventi.

Daina Vancāne-Viļuma, 63.izlaiduma absolventu audzinātāja

24.jūlijs – 12. klašu atestātu un sertifikātu saņemšanas diena. Skola gatavojas jaunam darba cēlienam, tāpēc svinīgais atestātu saņemšanas brīdis Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 2019./2020. mācību gada 63.izlaiduma absolventiem notika Skrīveru kultūras centrā. Pēc kopīgas valsts himnas nodziedāšanas un jaukajiem skolas direktora Alda Rakstiņa novēlējumiem, stipros ceļa vārdus teica Skrīveru novada domes priekšsēdētāja vietniece Sarmīte Jansone. Direktora vietniece izglītības jomā Ingrīda Mačuļska nolasīja ierakstu skolas Goda grāmatā.

Vairāk foto: https://www.auv.lv/galerija/63-izlaidums/

Lasīt tālāk …

Izlaidums tomēr notiek!

Direktora vietniece audzināšanas jomā Vija Meroža

Šis mācību gads ienesis daudzas pārmaiņas gan skolas, gan skolēnu dzīvē. Bažu pārņemti 9. klašu absolventi ar nepacietību gaidīja ministru kabineta pēdējos norādījumus par pandēmijas ierobežojumiem, lai izkliedētu šaubas par izlaiduma organizēšanas iespējām. Ilgi nebija jāgaida… atļauja (ne vairāk kā 100 cilvēkiem) tika saņemta. Lasīt tālāk …

Pēc svētkiem atsākas Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas bibliotēkas remonts

Uzņemam skolēnus mācībām 1. – 12. klasēs

Administrācija

Dokumentus pieņem skolas kancelejā no 5. līdz 21. augustam plkst. 9:00-13:00

Pie mums, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā, ir vieta radošai, mērķtiecīgai un organizētai skolotāju virzītai un skolēnu pašvadītai izaugsmei kā eksaktajās, sociālajās un humanitārajās zinātņu jomās, tā radošai pašizpausmei ārpusskolas aktivitātēs. Pie mums strādā zinoši, motivēti, mērķtiecīgi un sasniegumiem bagāti skolotāji, kas iedvesmo skolēnus augstiem sasniegumiem viņu pārstāvētajās mācību jomās un arī ārpus tām. Skola piedāvā kvalitatīvu pamata un vidējo izglītību un mūsu devīze “Andreja Upīša Skrīveru vidusskola – vieta Tavai izaugsmei” ir nemainīga.

Lasīt tālāk …

Skolas pieredze attālinātā mācību perioda laikā

Administrācija

Pēc pavasara brīvlaika rutīna ar ikdienas klātienes mācību darbu tika apgriezta kājām gaisā, jo līdz ar COVID-19 izplatību, nekavējoties savus ikdienas paradumus mainīja gan skolēni, gan skolotāji, skolas administrācija, vecāki, vecvecāki, tantes un krustvecāki… tātad, visi! Šis bija izaicinājumu un pašu konsekventi būvētas plānošanas un saplānotā īstenošanas laiks, jo katram un katrai, kas ir tieši vai netieši ir iesaistīti izglītības procesos, nācās pielāgoties, mainīties un sadzīvot ar jaunajiem apstākļiem. Mācību gads nule kā noslēdzies un ir pienācis laiks reflektēt par to, kā mums ir gājis. Lai noskaidrotu atbildi uz jautājumu, kādu pieredzi mūsu skola ir guvusi, lūdzām skolas skolotājus piedalīties aptaujā. Tajā kopumā piedalījās 29 skolotāji, reprezentējot sākumskolas, valodu, humanitāro, sociālo un eksakto mācību jomas. 

Lasīt tālāk …

Panākumu Universitātes izlaidums

Laura Koļesņikova, 11. klases skolniece

Neskatoties uz to, ka savu ikdienu pavadām mājas, distancējoties no apkārtējiem, ārpus skolas aktivitātes turpina notikt! 29. aprīlī atkal, kopīgi pieslēdzāmies tiešsaistes Panākumu Universitātes pēdējai nodarbībai. Dienas pirmajā daļā iesaistījāmies interaktīvā erudīcijas spēlē, kur labākie saņēma balvas. Jautājumi tika balstīti uz visdažādākajām jomām un paveicās tiem, kas ir ne tikai zinoši, bet arī ātri. Šī bija aizrautīga smadzeņu ‘izkustināšana’ ārpus ierastajām skolas mācībām. Kā jau ierasts, tālāk sekoja pusdienu pauzīte un jau pēc stundas atgriezāmies vietnē youtube.com, kur sekoja otrā dienas daļa – Alekša Daumes lekcija. Daumes kungs runāja par lēmumu pieņemšanu. Viņš šķita ļoti radošs un gaišs cilvēks, kas spēj dzīvot harmonijā ar sevi un citiem. Radīja labu iespaidu un iedvesmoja ar saviem vārdiem, motivējot iet uz savu mērķi. Kā arī, bieži jauniešiem pietrūkst ticības sev, pārliecības par to, ka esam pietiekoši labi un forši, bet tam var būt daudz iemeslu, un Aleksis palīdzēja saprast galvenās dzīves vērtības un ,neskatoties uz grūtībām, iet uz priekšu. Šī bija pēdējā Panākumu Universitātes lekcija šogad, mūsu PU studenti, pēc ārkārtas situācijas beigšanās, saņems apliecības par beigšanu. Liels prieks, ka arī, esot mājās, var iegūt tādu motivāciju un pozitīvisma devu.

Uzdāvināsim skolai jaunu, mūsdienīgu bibliotēku

Nākamajā gadā Andreja Upīša Skrīveru vidusskolai aprit 155 gadu, tādēļ aicinām:
uzdāvināsim skolai jaunu un mūsdienīgu bibliotēku,
kur bērniem būs prieks lasīt grāmatas, satikties, uzturēties un attīstīt savas prasmes!

Šogad skolas attīstības plānā paredzēts modernizēt skolas bibliotēku. Skola ir vieta, kur ne tikai tiek iegūtas zināšanas, bet arī attīstās personības, tiek iegūti draugi un atmiņas. Tāpēc skolai jāspēj attīstīties līdzi laikam, nodrošinot mūsdienīgas mācību iespējas un atbilstošu fizisko vidi, kas sekmētu audzēkņu labbūtību, veicinātu radošumu un pozitīvu pieredzi par skolas gaitām.

Ar skolas skolas absolventes Baibas Rūķes atbalstu, ir izstrādāts dizaina projekts, kas paredz novecojošo skolas bibliotēku izveidot par mūsdienīgu, radošu telpu skolēniem. Bibliotēka tiek transformēta par satikšanās vietu – tur iespējams uzzināt par jaunākajām grāmatām, pildīt uzdoto, kā arī organizēt nodarbības, pulciņus un radošās darbnīcas. Telpas funkcionalitāte ietver vietu grāmatām un to lasīšanai, plašiem darba galdiem, atpūtas zonu un bibliotekāru darba vietu.

Dizaina iecere paredz telpas apdarē izmantot augstas kvalitātes materiālus, apgaismojumu, ergonomiskas mēbeles un mūsdienīgu toņu salikumu, kas radīs patīkamu kopējo vizuālo tēlu. Bibliotēku plānots aprīkot arī ar profesionālu video un audio tehniku, kas ļautu paplašināt telpas pielietojuma iespējas. Esam jau sākuši darbu – šobrīd skolas tehniskais personāls ar pašvaldības atbalstu veiks bibliotēkas telpas pamata remontdarbus – grīdas remontu, elektroinstalāciju maiņu, sienu un griestu sagatavošanu jaunai apdarei.

Lai skola spētu realizēt bibliotēkas projektu pilnā apmērā, lūdzam bijušos absolventus, skolēnu vecākus, vietējos uzņēmējus un citus aktīvus cilvēkus atbalstīt projekta veiksmīgu realizāciju, ziedojot uz fonda “TĀ tam būs BŪT” kontu:

Fonds “TĀ tam būs BŪT”
Reģ.nr.: 40008296740
Konta nr.: LV97HABA0551048219687
Banka: Swedbank
Maksājuma mērķis: Atbalsts skolas bibliotēkai

Fonds “TĀ tam būs BŪT” ir dibināts ar skolas padomes atbalstu. Izmantojot fondu, arī turpmāk jebkuram būs iespēja finansiāli atbalstīt  Andreja Upīša Skrīveru vidusskolu, tās vajadzību un dažādu attīstības projektu nodrošināšanai, lai mūsu skola arvien ir un būtu starp labākajām Latvijas skolām!

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt