Pašpārvalžu tikšanās Lielvārdē

2018. gada 29. Oktobris

Evija Mārtiņa, Skolēnu pašpārvaldes dalībniece

Ceturtdienā, 18.10., četras, mūsu skolas, pašpārvaldes dalībnieces-E.Mārtiņa, K. Korņējeva, P. Pļenkova un L. Spulde- devās, skolotājas V. Merožas pavadībā, uz Lielvārdi, lai satiktos ar Lielvārdes un Ķeguma pašpārvaldes dalībniekiem.

Pasākumu mēs iesākām ar foto orientēšanos pa skolu. Uzdevums nebija no vieglajiem, jo vajadzēja iedziļināties smalkās detaļās, taču mums palīdzēja jaukas meitenes, kuras mācās Lielvārdes skolā. Manuprāt, šādi uzdevumi palīdz iepazīt citus cilvēkus, jo mūs sadalīja komandās tā, lai  vienas skolas pārstāvji nebūtu vienā un tajā pašā komandā.

Nākamā aktivitāte bija spēle ‘’kartupeļi’’. Patiesībā, nevarēju iedomāties, ka tieši šī spēle spētu rast tikt daudz prieka un smieklu. Šķiet, ka visi izbaudīja spēli, jo pēc pēdējā apļa izskanēja vārdi:’’ Nu, lūdzu, vēl vienu, vēl pēdējo!’’. Tā mēs izspēlējām vēl aptuveni 4 ‘’pēdējos’’ apļus, jo neviens nevēlējās beigt spēlēt.

Pēdējā aktivitāte arī bija ļoti aizraujoša, jo šeit jau mēs iegājām tādā kā azartā. Spēle saucās ‘’Mafija’’. Aktivitāte lika raisīt radošo izdomu un spēju noteikt, kurš melo un kurš nē. Dažkārt mēs pieļāvām kļūdas, izdarot nepareizās izvēles, bet paši par tām kopīgi pasmējāmies.

Uzskatu, ka pasākums kopumā bija izdevies! Paldies, Lielvārdes skolai par uzņemšanu un gaidīsim nākošo pašpārvalžu tikšanos!

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt