Skrīveru jaunie handbolisti gūst starptautisku pieredzi

2014. gada 19. Jūnijs

www.skriveri.lv, foto no A.Rakstiņa un E.G.Galvanovska personiskā arhīva

Skrīveru jaunie handbolisti nupat atgriezušies no starptautiska handbola turnīra „Eken cup 2014”, kas no 14.līdz 17.jūnijam norisinājās Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Sacensībās gūta lieliska sportiskā pieredze, pārbaudīti spēki un spēlētprasme, kas visu aizvadīto sezonu gūti regulāros un cītīgos treniņos.

Uz Zviedriju devās treneru Alda Rakstiņa un Andra Eģīša trenētās zēnu komandas un treneres Ritas Lielās trenētā meiteņu komanda. 2005.gadā dzimušo zēnu komandu konkurencē (41 komanda) skrīverieši sīvās cīņās savā apakšgrupā ar 6 punktiem (3 uzvaras un 1 zaudējums) ieguva 2.vietu, guva uzvaru arī astotdaļfinālā un iekļuva ceturtdaļfinālā.

2002.gadā dzimušiem zēniem, kur startēja 28 komandas, savā apakšgrupā ar 6 punktiem (3 uzvaras, 3 zaudējumi) ieguva 4.vietu un iekļuva astotdaļfinālā. Sīva konkurence valdīja arī meiteņu komandu starpā. 2001.gadā dzimušām meitenēm 25 komandu konkurencē savā grupā skrīverietes ar 3 punktiem (1 uzvara, 1 neizšķirts un 3 zaudējumi) ierindojās 5.vietā. Meitenes turpināja spēles astotdaļfinālā. Abām šīm komandām iekļūt ceturtdaļfinālā gan neizdevās.

Skrīveru jauno handbolistu treneri atzīst, ka sportistiem tas bijis nozīmīgs turnīrs, kura laikā varēja salīdzināt savas spēkus un gūt starptautisku sacensību pieredzi. Treneri ir pārliecināti, ka tas veicinās sportistu izaugsmi, un cerams, ilgi paliks sportistu atmiņā. „Ar lepnumu raudzījāmies arī uz Latvijas sarkanbaltsarkano karogu, kas plīvoja līdzās piecu citu dalībvalstu komandām. Izskanēja arī Skrīveru vārds!,” piebilst Aldis Rakstiņš un jaunajā sezonā aicina komandai pievienoties jaunus 2005.gadā dzimušus puišus ne tikai no Skrīveru, bet arī apkārtējiem novadiem, kuri vēlas spēlēt handbolu.

Skrīveru novada domes priekšsēdētājs Andris Zālītis domes vārdā pateicas treneriem Aldim Rakstiņam, Andrim Eģītim un Ritai Lielajai, tiesnešiem Ralfam Pērsim un Mārtiņam Leitim, kas arī piedalījās turnīrā, sportistiem, viņu vecākiem un skolotājiem par dalību starptautiskajā turnīrā un Skrīveru vārda nešanu pasaulē!

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt