Projekts „Nepieciešamā inventāra iegāde Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolēniem sporta spēļu pamatprasmju apguvei un stājas veidošanai”  apstiprināts

2014. gada 10. Augusts

Aldis Rakstiņš, sporta skolotājs, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas direktors

IZM izsludinātajā projektu konkursā ”Sporta inventāra iegāde vispārējās izglītības iestādēs” piedalījāmies, lai iegādātos Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolēniem nepieciešamo inventāru sporta spēļu pamatprasmju apguvei un stājas veidošanai. Mūsu projekta kopsumma 3008  eiro: no IZM pieprasītā summa 1504 eiro, līdzfinansējums arī 1504 eiro.  IZM kopējie pieejamiem konkursa finanšu līdzekļi bija  122 000 eiro,  iesniegti tika 92 projekta pieteikumi, atbalstīti – 26.

Ieguvums  ir tāds, ka skolas sporta inventārs  ir papildināts ar volejbola, basketbola bumbām un minihandbola bumbām, kuras tiks izmantotas mācību stundās, īstenojot mācību priekšmeta „Sports”  valsts izglītības standartā noteiktās pamatprasmes sporta spēlēs. Ar interesantiem vingrinājumiem tiks uzlabota skolēnu stāja, nostiprināta muguras dziļā muskulatūra. Sākumskolas skolēni izglītības interešu sporta pulciņos varēs padziļināti apgūt minihandbolu, ar laiku iesaistot  apmācībā un spēlēs arī piecgadīgos un sešgadīgos bērnudārza bērnus.

Inventārs atbilst nodarbībām ne tikai telpās, bet arī stadionā un citur brīvā dabā, tas ir viegli izjaucams, transportējams, kompakts, atbilstošs visām vecuma grupām.

Pielietojot inventāru-nestabilo pamatni Super Skimmy, „Medūza”, psihomotorikas bumbu, frekvences koordinatoru- tiks nostiprināta skolēnu muskulatūra, attīstītas līdzsvara un koordinācijas iemaņas, pievēršot uzmanību skolēnu pareizai stājai un vingrinājumiem tās nostiprināšanai.

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt